Jakie akcesoria sprawdzą się na biurku? | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Jakie akcesoria sprawdzą się na biurku?

Jakie akcesoria sprawdzą się na biurku?

Dobrze zaaranżowana przestrzeń na biurku wspomaga kreatywność oraz efektywność pracy i nauki. Dlatego warto, abyś zadbał nie tylko o czystość na tym klasycznym meblu, ale też zaplanował jego rewir w całej rozciągłości. Pomogą Ci w tym nowoczesne akcesoria biurowe, które kupisz w naszym sklepie internetowym Luxury Products.

Jak zagospodarować przestrzeń na luksusowym biurku?

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wygląd Twojego biurka zdradza wszystkim Twoje cechy charakteru? Nie wierzysz? A jednak. Przyjrzyj się swojemu miejscu pracy i zastanów się, co byś powiedział swojemu kontrahentowi, gdyby miał na nim nieład i byle jakie akcesoria? Chciałbyś podpisać z nim umowę współpracy? No właśnie. Dlatego chcemy Ci zdradzić kilka pomysłów na to, aby zaaranżować funkcjonalne i designerskie biurko do gabinetu. 

Przede wszystkim podziel blat swego biurka na kilka stref. Pomogą Ci w tym nasze organizery, teczki na dokumenty oraz zestawy biurowe. Skórzana podkładka na biurko nie tylko zabezpieczy je przed wyszczerbieniem, odgnieceniami i zarysowaniami, ale też wyznaczy przestrzeń do pracy. Pamiętaj, aby nic na niej nie kłaść i nie zostawiać. Organizery oraz eleganckie pojemniki na długopisy, ołówki i luksusowe pióra wieczne oraz piękne teczki na dokumenty zapewnią na blacie ład i porządek. Podobnie jak wizytownik, który pozwoli Ci mieć pod ręką wizytówki do wszystkich partnerów branżowych. Nie zapomnij też o niedużej lampie stołowej, która doświetli Twoje miejsce pracy. Jeśli jesteś praworęczny, powinna stać ona z Twojej lewej strony, w górnej części podkładki. 

Co powinno znaleźć się na biurku dziecka, a co na biurku nastolatka?

Biurko dziecka powinno służyć mu nie tylko do rysowania i nauki, ale też do zabawy. Dlatego nie warto na nim stawiać zbyt wielu rzeczy. Z pewnością jednak przydadzą się na nim podkładki zabezpieczające blat tego mebla przed zniszczeniem i porysowaniem, a także wszelkiego rodzaju organizery na kredki, mazaki, gumki do ścierania i magnesy oraz elektryczne temperówki do ołówków. Warto zastanowić się również nad stylowym przybornikiem z szufladką, w której Twoja pociecha schowa spinacze oraz gumki do ścierania. Nieodzowne będą również grube notatniki, pozwalające maluchowi stawiać swoje pierwsze szlaczki. 

Nastolatek z pewnością doceni duże, solidne, nowoczesne biurko z wieloma szufladami, w których będzie mógł trzymać swoje szpargały i zeszyty. Blat biurka warto natomiast zaopatrzyć w podkładkę lub mapę biurową, przybornik na długopisy i pióra kulkowe, podpórki do książek, które podtrzymają zeszyty ćwiczeń i podręczniki, a także nowoczesny globus podświetlany, będący jednocześnie pomocą naukową i nowoczesną lampką. 

Jakie akcesoria sprawdzą się na biurku do gabinetu?

Luksusowe wyposażenie biurka to “wizytówka” każdego przedsiębiorcy, bez względu na wiek, płeć oraz branżę. I choć w gabinetach lekarskich nie zaleca się ustawiania na nim zbyt wielu przedmiotów, ze względu na bezpieczeństwo sanitarne, to np. w prestiżowych kancelariach prawnych oraz notarialnych statuetki Temidy, stylowe zestawy ozdobne oraz mini barki będą jak najbardziej pożądane.

Każdy zawód biurowy z pewnością zyska rangą, gdy Twój kontrahent lub klient na blacie biurka będzie widział dbałość o szczegóły oraz wysoką jakość akcesoriów biurowych. Dlatego zwróć uwagę na to, aby nie zabrakło na nim nieszablonowych i designerskich akcesoriów, np.:

  • Eleganckiego noża do papieru, 
  • prestiżowej lupy,
  • srebrnej ramki do zdjęć, 
  • przycisku do papieru, 
  • eleganckiego zegarka,
  • a także mini podgrzewacza do koniaku.

Akcesoria biurkowe idealne na ekskluzywny prezent

W naszym sklepie internetowym Luxury Products znajdziesz również szereg pomysłów na luksusowe prezenty dla promotora, szefa, pracownika oraz bliskiej osoby. Nasz bogaty asortyment z kategorii akcesoria biurowe to produkty unikatowe, pochodzące od najlepszych europejskich marek. Prezentują sobą najwyższą jakość wykonania i ekskluzywne surowce. Dlatego są to produkty, które nasi klienci wybierają najczęściej na oryginalne upominki z okazji urodzin, imienin, świąt, obrony pracy naukowej, przejście na emeryturę, a nawet przysięgi żołnierskiej. 

W szczególności chcemy zwrócić Twoją uwagę na bogaty wybór kalendarzy w skórzanych oprawach, luksusowych zestawów do kaligrafii, akcesoriów antystresowych, tj. Kulek Newtona, klepsydr, ekskluzywnych zegarów biurkowych oraz wyjątkowych przycisków do papieru. Na Twoje życzenie wiele z naszych produktów możemy spersonalizować przy pomocy grawera laserowego. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy