fbpx

Partnerzy

Wspierają Nas:

Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych w e-Izbie.
Sky-Shop to w pełni autorskie oprogramowanie działające jako platforma do prowadzenia sklepu internetowego, sprzedaży na Allegro oraz Dropshippingu.
Najszerszy wachlarz usług płatniczych na rynku, najwyższy poziom obsługi i kompleksowe rozwiązania technologiczne dla e-biznesu i e-commerce.
Dostawca platform komunikacyjnych. Najlepsze rozwiązania do tworzenia skutecznych i intuicyjnych webinarów. Dzięki nam firmy i organizacje mogą docierać do tysięcy osób, pozyskiwać nowych klientów i edukować w angażujący sposób

RST Software Masters

Od ponad 20 lat tworzy skalowalne produkty. Polski software house, który dostarcza, utrzymuje i rozwija zaawansowane systemy i aplikacje. RST Sofware Masters została uznana przez Forbes za firmę najszybciej zwiększającą swoją wartość w 2018 roku.

Canon

Canon Europe jest spółką zależną Canon Inc., światowego lidera w zakresie innowacji i dostarczania rozwiązań do przetwarzania obrazu. Założono ją w Japonii w 1937 roku. Zatrudnia ponad 198 000 osób w działach marketingu i produkcji w Japonii, Ameryce, Europie, Azji i Oceanii.
Canon to najlepsza marka w zakresie przetwarzania obrazu od 80 lat.

Queisser Pharma

Misją Queisser Pharma jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie klientów. Opracowujemy i produkujemy szeroką gamę produktów klasy Premium służących ochronie zdrowia.
Dzięki bardzo wysokiej jakości oraz bogatej gamie interesujących produktów, nasze marki mają ugruntowaną pozycję na rynku oraz cieszą się zaufaniem klientów.

Flywheel

Agencja public relation. Opracowujemy strategie komunikacji. Budujemy i prowadzimy media relations oparciu o znajomość branży i umiejętność odczytywania potrzeb dziennikarzy, partnerów i influencerów. Prowadzimy kampanie, które realnie wpływają na wizerunek marek
Agencja UX/UI & development. Wierzymy, że każda marka może tworzyć pozytywne doświadczenia klientów, spełniając swoje cele biznesowe. Pomagamy to osiągnąć - profesjonalnie, z zaangażowaniem i otwartością.
Projektujemy serwisy, eKatalogi, aplikacje oraz e-commerce - tak, aby styczność z nimi dla klienta była przyjemnością, a dla marki - sukcesem.
Studio graficzne i agencja kreatywna. Strategiczna obsługa marek i firm. Projekty specjalne i kampanie reklamowe.
Up Bonus jest członkiem międzynarodowej grupy, która wspiera firmy, dostarczając im sprawdzone systemy motywowania i premiowania. Firma jest jednym z najważniejszych wydawców kart przedpłaconych – ma ponad 10 lat doświadczenia na polskim rynku i tworzy jego standardy. Up Bonus oferuje unikalny zestaw produktów wykorzystujący m.in. karty przedpłacone, które spełniają kluczowe potrzeby klientów związane z systemami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Obecnie Up Bonus posiada w swoim portfolio ponad tysiąc firm w Polsce.