Partnerzy | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Partnerzy

Wspierają Nas:

Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych w e-Izbie.
Sky-Shop to w pełni autorskie oprogramowanie działające jako platforma do prowadzenia sklepu internetowego, sprzedaży na Allegro oraz Dropshippingu.
Najszerszy wachlarz usług płatniczych na rynku, najwyższy poziom obsługi i kompleksowe rozwiązania technologiczne dla e-biznesu i e-commerce.
Dostawca platform komunikacyjnych. Najlepsze rozwiązania do tworzenia skutecznych i intuicyjnych webinarów. Dzięki nam firmy i organizacje mogą docierać do tysięcy osób, pozyskiwać nowych klientów i edukować w angażujący sposób

RST Software Masters

Od ponad 20 lat tworzy skalowalne produkty. Polski software house, który dostarcza, utrzymuje i rozwija zaawansowane systemy i aplikacje. RST Sofware Masters została uznana przez Forbes za firmę najszybciej zwiększającą swoją wartość w 2018 roku.

Canon

Canon Europe jest spółką zależną Canon Inc., światowego lidera w zakresie innowacji i dostarczania rozwiązań do przetwarzania obrazu. Założono ją w Japonii w 1937 roku. Zatrudnia ponad 198 000 osób w działach marketingu i produkcji w Japonii, Ameryce, Europie, Azji i Oceanii.
Canon to najlepsza marka w zakresie przetwarzania obrazu od 80 lat.

Queisser Pharma

Misją Queisser Pharma jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie klientów. Opracowujemy i produkujemy szeroką gamę produktów klasy Premium służących ochronie zdrowia.
Dzięki bardzo wysokiej jakości oraz bogatej gamie interesujących produktów, nasze marki mają ugruntowaną pozycję na rynku oraz cieszą się zaufaniem klientów.
Agencja UX/UI & development. Wierzymy, że każda marka może tworzyć pozytywne doświadczenia klientów, spełniając swoje cele biznesowe. Pomagamy to osiągnąć - profesjonalnie, z zaangażowaniem i otwartością.
Projektujemy serwisy, eKatalogi, aplikacje oraz e-commerce - tak, aby styczność z nimi dla klienta była przyjemnością, a dla marki - sukcesem.
Studio graficzne i agencja kreatywna. Strategiczna obsługa marek i firm. Projekty specjalne i kampanie reklamowe.
Up Bonus jest członkiem międzynarodowej grupy, która wspiera firmy, dostarczając im sprawdzone systemy motywowania i premiowania. Firma jest jednym z najważniejszych wydawców kart przedpłaconych – ma ponad 10 lat doświadczenia na polskim rynku i tworzy jego standardy. Up Bonus oferuje unikalny zestaw produktów wykorzystujący m.in. karty przedpłacone, które spełniają kluczowe potrzeby klientów związane z systemami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Obecnie Up Bonus posiada w swoim portfolio ponad tysiąc firm w Polsce.
Nowoczesny bank dla przedsiębiorców. Koncentruje się na potrzebach małych i średnich firm dostarczając im cyfrowe rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu i codzienne korzystanie z finansów. Działalności Nest Banku przyświeca idea „banku bliskiego ludziom”, który jest cyfrowym opiekunem firmowych i rodzinnych finansów. Dlatego bank oferuje zarówno produkty dla Twojej firmy, jak i całej rodziny – konta osobiste, konta dla nastolatków oraz lokaty i konta oszczędnościowe. Nest Bank stawia na innowacyjne rozwiązania. Jako jeden z pierwszych umożliwił zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem. W 2021 roku uruchomił także pierwszy kredyt dla firm, który można wziąć 100% online.
Od ponad 20 lat ułatwiamy Polakom zakupy w sieci i promujemy ideę przedsiębiorczości. Allegro to ulubione miejsce zakupów oraz platforma, na której prowadzi działalność ponad 122 tysiące firm – większość z nich to polskie małe i średnie przedsiębiorstwa. Innowacje, które powstają w Allegro wpływają na życie milionów Polaków, dzięki nim mogą wygodnie kupić wszystko czego potrzebują, oszczędzając jednocześnie pieniądze i czas.
MODIVO to innowacyjny polski multibrand z modą, który oferuje ponad 130 tys. produktów od 515 marek z sektorów streetwear, casual, premium oraz eco-friendly. Firma jest liderem #FashionTech, z sukcesem łącząc kanały sprzedaży i komunikacji z klientami z pogranicza świata offline i online. Multibrand, dostępny na 13 rynkach, tworzy przestrzeń do kreatywnego wyrażania siebie poprzez modę – premium to nie tylko kwestia marek, ale przede wszystkim doświadczeń zakupowych. MODIVO stale wzbogaca customer experience, oferuje krótką drogę zakupu, przejrzysty interfejs strony, intuicyjną aplikację mobilną, program lojalnościowy MFC oraz 100 dni na wymianę i zwrot.
Sky-Shop to gotowe narzędzie do prowadzenia sklepu internetowego, dropshippingu i handlu w wielu kanałach sprzedaży np. na Allegro. System dostarczany jest w formie wygodnego abonamentu. Łączy w sobie ponad 1 200 funkcji ułatwiających i automatyzujących sprzedaż. Wyróżnia się łatwością i intuicyjnością obsługi dzięki czemu z zaawansowanych rozwiązań e-commerce mogą korzystać wszyscy sprzedawcy – bez konieczności posiadania wiedzy technicznej.
Inpost to wiodąca platforma dostaw dla e-commerce w Europie. Posiada sieć Paczkomatów®, a także świadczy usługi kurierskie i fullfilment , współpracując z ponad 28.000 e-sprzedawców w Polsce. Paczkomaty® InPost zapewniają konsumentom tańszą, elastyczną, wygodną oraz przyjazną dla środowiska opcję dostawy. Dostawa do Paczkomatów® to najbardziej ekologiczne rozwiązanie dostaw – redukuje emisję CO2 nawet o 75% w porównaniu z dostawami kurierskimi. Wysoce wydajna infrastruktura IT i szybkie wdrażanie nowych technologii stanowią podstawę działalności i rozwoju InPost.
Hebe to nowoczesna i przyjazna sieć drogerii oferująca starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność – wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferta Hebe to m.in. kosmetyki koreańskie i naturalne, a także marki Hebe: Hebe Professional, Hebe Naturals, Hebe Cosmetics, Hebe for Men, by Hebe i Hebe Basics. Drogerie Hebe to najlepszy wybór dla zdrowia i piękna.