Rada Fundacji | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Rada Fundacji

magda-m

Magda Kosch-Maćkowiak

Ekspert w zakresie marketingu i komunikacji digitalowej, lider zespołu, menadżer z powołania. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i SGH. Od wielu lat pełni funkcję dyrektor marketingu, uwielbia rozwój na każdej płaszczyźnie i motywuje do niego zespół, spełnia się w roli coucha. W marketingu ceni połączenie kreatywności z efektywnością. Zdobywczyni 2 nagród E-commerce Award oraz srebra w konkursie Power of Content Marketing Awards, nagród branżowych za działania promocyjne i akcje społeczne promujące czytelnictwo wśród dzieci. Współpracuje z Fundacją Powszechnego Czytania, ponieważ jest przekonana, że digital i czytanie nie wykluczają się wzajemnie, a uzupełniają. Wieloletnia dyrektor marketingu w Wolters Kluwer, Egmont i HarperCollins. Prywatnie mama, fanka jogi i spacerów z Westem o imieniu Kokos.
iza-kb

Izabela Gorzela

Ekspert w obszarze Human Recourses, doświadczony HR Manager/HR Business Partner, Trener, Coach z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w branży produkcyjnej oraz biznesie retail. W pracy zawodowej skupia się na tworzeniu przestrzeni dla ludzi do odnalezienia swojego „Dlaczego?”. To kluczowe pytanie, które stoi na początku drogi do budowania poczucia wewnętrznej motywacji i spełnienia. Budując programy szkoleniowe, rozwojowe i mentoringowe skupia się na wydobywaniu z ludzi ich mocnych stron i używania ich jako dźwigni do osiągania celów. Wspiera kobiety w ich rozwoju, tak aby z siłą, wewnętrznym poczuciem własnej wartości budowały swój sukces w świecie VUCA.
magdalena-ujma

Magdalena Ujma

Business Development Director CEE firmy Oclean. Expert w dziedzinie wprowadzania nowych biznesów, rozwijania startupów i budowania marek na rynku polskim i CEE. Wprowadza innowacyjne i efektywne modele dla rozwoju biznesu. Specjalizuje się w przygotowywaniu i implementacji dedykowanych strategii biznesowych. Współpracuje z firmami globalnymi i lokalnymi. Absolwentka studiów w zakresie marketingu i zarządzania w Szkole Głównej Handlowej, studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz studiów podyplomowych w zakresie negocjacji i mediacji na Uczelni Łazarskiego. Vice prezes klubu sportowego dla osób niepełnosprawnych go4win. Fundraiser i wolontariusz - skoncentrowana na pomocy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej.