fbpx
top-women-uczestniczki-programu-2020-2021

11 czerwca 2021 odbyła się Gala zakończenia programu TOP Women w e-biznesie (edycja 2020/2021). Gala odbywała się online i zgromadziła kilkaset osób w jednym miejscu z całej Europy. W półrocznym programie edukacyjno – rozwojowym wzięło udział 200 uczestniczek.  Każda uczestniczyła w siedmiu weekendowych modułach szkoleniowych i otrzymała certyfikat ukończenia programu. 

Gosia-Ohme

Gościem specjalnym Gali była Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme jest jedną z najbardziej znanych i cenionych psycholożek, dziennikarek w Polsce.  Ukończyła psychologię społeczną SWPS w Warszawie. Jest współzałożycielką pierwszej w Polsce najnowocześniejszej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników – MINDGRAM. Jest właścicielką portalu dla kobiet ohme.pl, gospodynią Dzień Dobry TVN i autorskich programów w ONECIE.  Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym, poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym.

Raport The power of social & live commerce

Podczas Gali miała miejsce również premiera raportu The power of social & live commerce. Na temat wyników z raportu oraz przyszłości e-biznesu dyskutowały ekspertki i szefowe Blik, Redlink, Visa, Dee Zee. Cały raport można pobrać ze strony https://www.kobietyebiznesu.pl/social-media-jako-platforma-e-commerce-nowy-raport-the-power-of-social-live-commerce/

Konkurs TOP pomysł na e-biznes

Pozytywnym emocjom i uśmiechom nie było końca. Podczas Gali rozstrzygnięty został również konkurs TOP pomysł na e-biznes. Komisja analizując każdy biznes plan i pomysł wyłoniła cztery laureatki, które otrzymały nagrody pieniężne celem wsparcia swoich planowanych biznesów.

Partnerem konkursu była Visa. 

top-ten-laureatka-2021

Ta cudowna przygoda z programem w roku 2021 dobiegła końca. Wkrótce kolejna edycja i na pewno Gala będzie równie odświętna i udana.

GRATLULUJEMY I DZIĘKUJEMY!.