IV Edycja Bezpłatnego Programu Edukacyjno-Rozwojowego

TOP WOMEN
w e-biznesie

To na Ciebie czekamy!

Zmień coś w swoim życiu!
Otwórz własną firmę lub zmień pracę.
Zdobądź nowe kompetencje.

O Programie

TOP Women w e-biznesie to największy bezpłatny program edukacyjno – rozwojowy dla kobiet, dzięki któremu nauczysz się jak prowadzić firmę opartą o narzędzia cyfrowe i e-commerce.

Przejdziesz metamorfozę wizerunkową, poczujesz siłę i chęć do działania. Zarażamy optymizmem i dobrą energią. Program stworzony został z myślą o kobietach, które szukają nowych ścieżek rozwoju i możliwości przekwalifikowania zawodowego. Dostarczamy kompleksową i wyselekcjonowaną wiedzę co pozwoli na założenie własnej firmy, poznanie tajników e-biznesu, digital i e-commerce. Jako Fundacja podnosimy skuteczność kobiet w konkurencyjnym otoczeniu biznesowym i uczymy je w zakresie najnowszych technik prowadzenia biznesu online.

TOP Women w e-biznesie w liczbach.

Program odbywa się co roku. W każdej edycji 200+ kobiet kończy kurs certyfikatem. Rekrutacja do najbliższej edycji rozpocznie się pod koniec października 2023.

Zgłoszeń
Wydanych certyfikatów
+
Firm partnerskich
+
Godzin szkoleniowych
ambasadorka-porogramu-top-women-malgorzata-ohme

Ambasadorką programu edukacyjnego TOP Women w e-biznesie jest Małgorzata Ohme
Jedna z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. Wspiera i motywuje kobiety do rozwoju i działania.

Jest współzałożycielką pierwszej w Polsce najnowocześniejszej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników – MINDGRAM. Jest też właścicielką portalu dla kobiet ohme.pl i gospodynią Dzień Dobry TVN.

Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym, poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym.

Cele Programu

TOP Women w e-biznesie

01.

Edukacja

Edukacja uczestniczek z zakresu najbardziej potrzebnych narzędzi, stosowanych w prowadzeniu biznesu online (sklepu internetowego, social mediów, komunikacji, budowania marki osobistej i biznesowej)

02.

Umiejętności

Nabycie umiejętności korzystania i pracy z wyżej wymienionymi narzędziami

03.

Metamorfoza

Metamorfoza uczestniczek w Silne Kobiety, co pomoże im w odważnym podejściu do osiągania celów zawodowych, a także pozwoli poprowadzić własną działalność gospodarczą

04.

Narzędzia

Wyposażenie uczestniczek w praktyczne materiały, sprzęt oraz narzędzia do budowania biznesu online.

Dla kogo jest Program

TOP Women w e-biznesie

Program TOP Women w e-biznesie dedykowany jest kobietom z całej Polski, z wiosek, małych miasteczek i dużych miast, mających dostęp do internetu.

Zapraszamy do wzięcia w nim udziału:

 • Kobiety chcące rozpocząć prowadzenie własnego biznesu, sklepu internetowego lub innej formy działalności w internecie
 • Kobiety potrzebujące zmiany w życiu i metamorfozy wizerunkowej i zawodowej
 • Mamy pragnące wrócić do życia zawodowego po przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim albo wychowawczym
 • Kobiety pragnące przekwalifikować swoją działalność gospodarczą lub profil zawodowy na wyspecjalizowany w prowadzeniu biznesu online
 • Dziewczyny w wieku 18+, które chcą zapoznać się z zagadnieniami związanymi z założeniem działalności gospodarczej, uruchomieniem sprzedaży w internecie i budowaniem aktywności online

Nie ma znaczenia wiek ani poziom wykształcenia. Pomagamy i wspieramy się razem. Już teraz dołącz do nas na Linkedin i FB. 
Czwartą edycję Kursu rozpoczynamy zajęciami w lutym 2024 roku.

Korzyści dla Uczestniczek

Programu edukacyjnego TOP Women w e-biznesie

 • Przejdziesz metamorfozę wizerunkową
 • Poznasz aspekty księgowe, prawe i ubezpieczenia ważne przy prowadzeniu działalności gospodarczej
 • Dowiesz się jak stworzyć własny sklep internetowy wraz z potrzebnymi integracjami ( InPost, Przelewy24, ceneo, Allegro, Ceneo)
 • Nauczysz się tworzyć stronę www
 • Poznasz tajniki social mediów
 • Dowiesz się od praktyków na temat prowadzenia marketingu ( Modivo, Ceneo, Allegro)
 • Będziesz mieć dostęp do prezentacji i materiałów w formie nagrań video z prowadzonych zajęć ( na platformie)
 • Nawiążesz kontakty oraz otrzymasz wsparcie grona ekspertów, specjalizujących się w biznesie online
 • Otrzymasz certyfikat „TOP Women w e-biznesie” po ukończeniu programu, który potwierdzi Twoje profesjonalne kompetencje

Udział w Programie jest bezpłatny.

Zajęcia prowadzone będą na platformie online w piątkowe popołudnia od godz. 15.00 oraz w soboty od godz. 9.00 zazwyczaj co drugi weekend ( jest przygotowany harmonogram zajęć)  Otrzymujesz link rejestracyjny do zajęć.

Opinie Kursantek

paulina-jedlinska-opinia-program-top-women

Paulina Jedlińska

To był niesamowity program edukacyjno-rozwojowy! Zawarte jest w nim wszystko czego potrzeba młodej przedsiębiorczyni. Byłam jedną z młodszych uczestniczek, ale to bardzo motywujące, że tak wiele kobiet w tak różnym wieku chce działać i zmieniać swoje życie.

Przyjazna atmosfera motywowała mnie do rozwoju i działania w stronę założenia własnej firmy. Mam już w głowie ogrom pomysłów na własny e-biznes. Najbardziej podobał mi się moduł jak założyć działalność gospodarczą i załatwić formalności. Możliwość zadawania pytań i rzetelnie przeprowadzone szkolenie ukazało mi jak wygląda prawna… czytaj więcej

j-bratek-opinia-opinia-program-top-women

Justyna Bratek

Program edukacyjno-rozwojowy TOP Women w e-biznesie, to była dla mnie nie tylko fantastyczna przygoda, do której zbierałam się 2 lata, to także ogrom zdobytej wiedzy, kolebka emocji oraz nowe znajomości.

Udział w programie wpłynął pozytywnie na moją motywację do ruszenia z miejsca po przestoju spowodowanym różnymi zawiłościami losu. Dzięki wsparciu Organizatorek, Partnerów Programu, Uczestniczkom Top Women, zyskałam większą pewność siebie i odwagę, aby podjąć kolejne kroki w moim nowym życiu zawodowym. Zauważyłam, że… czytaj więcej

DariaWaskowiak-opinia-program-top-women

Daria Waśkowiak

Girl Power to hasło, które mogłoby stać się głównym hasłem reklamowym tegorocznej edycji programu Top Women w e-biznesie. Dziewczyny dla dziewczyn przygotowały wyjątkowy (bo wirtualny) wielotygodniowy obóz treningowy, którego celem była edukacja, wzajemne wsparcie i pomoc w rozwijaniu własnej przedsiębiorczości.

Fundacja Kobiety e-biznesu stworzyła wspaniałe środowisko inspirujących pomysłów, niebywałych biznesów i przedsiębiorczych kobiet. Tutaj nie było słowa „nie”, tylko zawsze pojawiało się pytanie… czytaj więcej 

Więcej opinii uczestniczek programu TOP WOMEN w e-biznesie znajdziesz na stronie: opinie kursantek

Jak dołączyć do programu

Krok 1

Zgłoszenie

Do 14 stycznia 2024 roku wypełniasz formularz zgłoszeniowy odpowiadając na różne pytania, argumentując swój udział.

Krok 1
Krok 2

Decyzja o kwalifikacji

Zgłoszenia zgodne z regulaminem i z najbardziej kreatywnym opisem kwalifikują do udziału w programie. Informacja o decyzji pozytywnej lub negatywnej zgłoszenia zostanie wysłana do kandydatek do 31 stycznia 2024 roku.

Krok 2
Krok 3

Potwierdzenie udziału

Każda z zakwalifikowanych Uczestniczek proszona jest o potwierdzenie udziału drogą e-mail.

Krok 3
Krok 4

Wpłata kaucji

Kaucja 250 zł jest zwrotna i jest zobowiązaniem do obecności na zajęciach. Termin wpłaty kaucji do 7 lutego 2024 roku. Kandydatki, które się nie zakwalifikowały czekają na wejście z listy rezerwowej.

Wpłać kaucję

Krok 4
Krok 5

Rozpoczęcie kursu

23 lutego po pełnym procesie rejestracyjnym zaczynasz zajęcia otrzymując specjalny login i dostęp. Go Girl!

Krok 5

Udział w Programie jest bezpłatny. Zajęcia prowadzone są na platformie online w piątkowe popołudnia od godz. 15.00 oraz w soboty od godz. 9.00 zazwyczaj co drugi weekend (jest przygotowany harmonogram zajęć).

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy TOP Women w e-biznesie edycja 2023/2024

Informujemy, że zgłoszenia przyjmowane są do 14.01.2024r. Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól oraz odpowiedź na wszystkie pytania. Po wypełnieniu formularza Kandydatki otrzymają email potwierdzający przesłanie zgłoszenia rekrutacyjnego do Programu TOP Women w e-biznesie edycja czwarta 2023/2024.

Informacja o decyzji pozytywnej lub negatywnej zgłoszenia zostanie wysłana do kandydatek do 31 stycznia 2024 roku.

Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Ciebie. Warto zmienić coś w swoim życiu. Wiedza, rozwój osobisty i metamorfoza wizerunkowa dodaje skrzydeł.

Plakat programu edukacyjnego TOP Women w e-biznesie