fbpx

Bezpłatny Program Edukacyjno-Rozwojowy

TOP WOMENw e-biznesie

To na Ciebie czekamy!

O Programie

TOP Women w e-biznesie to autorski ogólnopolski program edukacyjno – rozwojowy dla kobiet

Program powstał w celu wsparcia kobiet w rozwoju i przekwalifikowaniu zawodowym. Stworzony jest, aby dostarczać wiedzę i wzmacniać kompetencje kobiet w prowadzeniu biznesu w internecie. Jako Fundacja chcemy podnosić skuteczność kobiet w konkurencyjnym otoczeniu biznesowym i edukować je w zakresie najnowszych technik prowadzenia biznesu online. 

Cele Programu

TOP Women w e-biznesie

01.

Edukacja

Edukacja uczestniczek z zakresu najbardziej potrzebnych narzędzi do prowadzeniu biznesu online (sklepu internetowego, social mediów, komunikacji, budowania marki osobistej i biznesowej)

01.

Edukacja

Edukacja uczestniczek z zakresu najbardziej potrzebnych narzędzi do prowadzeniu biznesu online (sklepu internetowego, social mediów, komunikacji, budowania marki osobistej i biznesowej)

02.

Umiejętności

Nabycie umiejętności korzystania i pracy z wyżej wymienionymi narzędziami

02.

Umiejętności

Nabycie umiejętności korzystania i pracy z wyżej wymienionymi narzędziami

01.

Edukacja

Edukacja uczestniczek z zakresu najbardziej potrzebnych narzędzi, stosowanych w prowadzeniu biznesu online (sklepu internetowego, social mediów, komunikacji, budowania marki osobistej i biznesowej)

01.

Edukacja

Edukacja uczestniczek z zakresu najbardziej potrzebnych narzędzi do prowadzeniu biznesu online (sklepu internetowego, social mediów, komunikacji, budowania marki osobistej i biznesowej)

03.

Metamorfoza

Metamorfoza uczestniczek w Silne Kobiety, co pomoże im w odważnym podejściu do osiągania celów zawodowych, a także pozwoli poprowadzić własną działalność gospodarczą

03.

Metamorfoza

Metamorfoza uczestniczek w Silne Kobiety, co pomoże im w odważnym podejściu do osiągania celów zawodowych, a także pozwoli poprowadzić własną działalność gospodarczą

04.

Narzędzia

Wyposażenie uczestniczek w praktyczne materiały, sprzęt oraz narzędzia do budowania biznesu online.

04.

Narzędzia

Wyposażenie uczestniczek w praktyczne materiały, sprzęt oraz narzędzia do budowania biznesu online.

Dla kogo jest Program

TOP Women w e-biznesie

Program TOP Women w e-biznesie dedykowany jest kobietom z całej Polski, z wiosek, małych miasteczek i dużych miast, mających dostęp do internetu.

Zapraszamy do wzięcia w nim udziału:

 • Kobiety chcące rozpocząć prowadzenie własnego sklepu internetowego lub innej formy handlu w internecie
 • Mamy pragnące wrócić do życia zawodowego po przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim albo wychowawczym
 • Kobiety pragnące przekwalifikować swoją działalność gospodarczą lub profil zawodowy na wyspecjalizowany w prowadzeniu biznesu online
 • Dziewczyny w wieku 18+, które chcą zapoznać się z zagadnieniami związanymi z założeniem działalności gospodarczej, uruchomieniem sprzedaży w internecie i budowaniem aktywności online

Korzyści dla Uczestniczek

TOP Women w e-biznesie
 • Przejdziesz metamorfozę wizerunkową
 • Przygotujesz się do prowadzenia biznesu online
 • Dowiesz się jak stworzyć własny sklep internetowy
 • Nauczysz się tworzyć stronę www
 • Poznasz tajniki social mediów
 • Otrzymasz materiały w formie nagrań video z prowadzonych zajęć, przewodników
 • Nawiążesz kontakty oraz otrzymasz wsparcie grona ekspertów, specjalizujących się w biznesie online
 • Otrzymasz certyfikat„TOP Women w e-biznesie” po ukończeniu programu, który potwierdzi Twoje profesjonalne kompetencje

Udział w Programie, którego zajęcia prowadzone będą na platformie online w piątkowe popołudnia i soboty, aby każda kobieta znalazła na nie czas.

Opinie Kursantek

Daria Waśkowiak
Małgorzata Perlińska
Roksana Urbaniak
Paula Schabińska
Aleksandra Wnuk
Monika Badowska
Justyna Nowicka
Magdalena Paciorek
Sylwia Matuszak
Małgorzata Kubulus

Girl Power to hasło, które mogłoby stać się głównym hasłem reklamowym tegorocznej edycji programu Top Women w e-biznesie. Dziewczyny dla dziewczyn przygotowały wyjątkowy (bo wirtualny) wielotygodniowy obóz treningowy, którego celem była edukacja, wzajemne wsparcie i pomoc w rozwijaniu własnej przedsiębiorczości. Fundacja Kobiety e-biznesu stworzyła wspaniałe środowisko inspirujących pomysłów, niebywałych biznesów i przedsiębiorczych kobiet. Tutaj nie było słowa „nie”, tylko zawsze pojawiało się pytanie” Jak możemy Ci pomóc, by przekuć Twoje marzenia w sukces”. Ogromna energia i motywacja płynęła z każdego modułu, a zajęcia były stworzone w taki sposób, że odnalazły się tam zarówno Panie które już wiedzą coś na temat biznesu online, ale również te, które swoje pierwsze kroki mają przed sobą. Całość okazała się dla mnie wyjątkową przygodą i zaowocowała wieloma wartościowymi kontaktami. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się zobaczyć na żywo i będzie jeszcze okazja, by kontynuować przygodę z TOP Women.

Dziękuję za program Top Women w e-biznesie! Czas, który przeznaczyłam na szkolenia z Państwa Gośćmi - profesjonalistami i pasjonatami - dał mi wymierne korzyści: wzrosła moja pewność siebie w myśleniu o sobie, jako biznes women w e-biznesie:), z pomysłów i podpowiedzi uczestniczek programu zrodziła się nazwa mojej firmy: www.sztukakariery.pl, jestem w fazie koncepcji budowania strony internetowej, wymyśliłam i tworzę dwa autorskie produkty online - kurs dla doradców kariery: "Mam tę MOC" oraz Akademia Kompetencji Doradców Kariery Przyszłości "4CareerFuture". Ponad to: przeszłam przez dobre kilkanaście dni nauki n/t pracy w SM, pracy z obrazem i fotografią, nauczyłam się wykonywać makijaż biznesowy w pracy przed kamerą, poznałam niesamowite TOP WOMEN, nawiązałam budujące kontakty. Jeszcze raz Dziękuję za ogrom zaangażowania i Gratuluję efektów Państwa pracy. Gorąco polecam! 😊

DMoja opinia na temat całej inicjatywy jest następująca:

 • doskonale wpisana w aktualne potrzeby gospodarki, przedsiębiorczości;
 • uzupełnia braki w edukacji w w obszarach niezbędnych do uruchomienia każdego rodzaju biznesu;
 • buduje pewność siebie uczestniczek;
 • tworzy społeczność, relacje, wsparcie;
 • niesamowicie motywuje do działania;
 • jest instrukcją krok po kroku w budowaniu biznesu;
 • forma przekazu bardzo wygodna.
Podsumowując: WARTO. Przyjemne z pożytecznym 🙂

Udział w programie TOP Women w e-biznesie! był dla mnie niesamowitą przygodą. Warsztaty miały bardzo merytoryczny i praktyczny charakter, a wiedzę z nich płynącą wykorzystuję do rozwijania mojego biznesy. Stały kontakt z innymi uczestniczkami na grupie, wymiana doświadczeń czy wyzwań to bardzo motywujący element programy, z kolei wsparcie Partnerów pozwoliło pchnąć działalność na wyższy poziom. Polecam Fundację Kobiety e-biznesu i rozwój w ich towarzystwie!

Cieszę się, że mogłam przez kilka miesięcy uczestniczyć w programie TOP Women w e-biznesie wraz z innymi kobietami. Otrzymałam dużo wiedzy merytorycznej oraz praktycznych narzędzi, które pozwolą mi na budowanie własnego biznesu online. Udział w programie pozwolił mi poczuć się pewniej w dążeniu do własnych celów.

Udział w Programie TOP Women w e-biznesie to bardzo interesująca podróż przez te obszary wiedzy, które dotychczas były mi nieznane. Świetni merytorycznie prowadzący, bardzo dobra organizacja spotkań szkoleniowych, bogaty zestaw omawianej tematyki wyposażyły mnie w podstawy wiedzy poruszania się po świecie e-biznesu. Życzliwa atmosfera panująca wśród uczestniczek Programu była dodatkowym atutem. Gorąco polecam!

Kilkumiesięczne szkolenie przygotowane przez Fundację Kobiety e-biznesu, poza kompleksową wiedzą, merytorycznie i z pasją przekazaną przez Ekspertów, okazało się inspiracją i motywacją do tego, by wykorzystać wszystkie swoje talenty w sposób kreatywny. Dało narzędzia, by pomysł został ubrany w biznes i długofalowo zaopiekowany w sposób efektywny. Możliwość zadawania pytań, została maksymalnie wykorzystana, dzięki czemu jakby "od ręki" można było znaleźć rozwiązanie konkretnego problemu. A sama formuła i wszechstronność tematyki pozwoliły na zdobycie wiedzy praktycznej, którą od razu mogę wcielać w życie. O atmosferze nie wspomnę, cudowne kobiety, ogromna wiedza, niezwykłe zaangażowanie!

Program Top Women w e-biznesie to strzał w dziesiątkę! Organizatorzy wykazali się świetnym wyczuciem w doborze tematów i zadbali, by wiedzę przekazać każdej z nas w ciekawej formie. Chłonęło się ją z przyjemnością. Poza wiedzą otrzymałyśmy potężną dawkę motywacji do działania i niesamowite znajomości. Każda z nas będzie od teraz Top Women! Polecam Program i dziękuję za ten czas!

Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w programie TOP Women w e-biznesie. Udział w programie zmienił moje nastawienie do prowadzenia działalności. Uświadomił mi, że nie muszę wszystkiego wiedzieć, aby otworzyć swój e-biznes. W trakcie projektu przekazano nam ogrom wiedzy, której nie byłybyśmy same uzyskać. Dodatkowo panowała miła atmosfera. Program zmotywował mnie do działania i dodał mi pewności siebie.

Wysyłając zgłoszenie wraz z prezentacją mojej osoby do programu TOP Women w e-biznesie, nie przypuszczałam, że po pierwsze dostanę się do ogólnopolskiego programu - swoje lata już mam i tak prawdę mówiąc to nie lubię komputera :), a po drugie nie spodziewałam się dawki tak ogromnej wiedzy, podczas paru godzinnych spotkań on-line ! Gratuluję Fundacji unikatowego pomysłu , bardzo sprawnej organizacji spotkań uczestników programu i to nawet spoza Polski, a przede wszystkim zachęcenia do podzielenia się swoją ogromną wiedzą prawdziwych fachowców z wielu znanych i cenionych firm . Zdobytą wiedzę wykorzystam w 100% w mojej działalności biznesowej , która na pewno będzie wykorzystywała siłę i skuteczność internetu i social media 🙏

Harmonogram Programu

TOP Women w e-biznesie
Etap 1

Rejestracja i rekrutacja kandydatek do
Programu zakończona. Wkrótce edycja 2022.

Etap 2

Konwenty (II.2021 – V.2021) odbywają się w piątki od godz. 15.00 oraz w soboty od godz. 9.00

 • Moduł 1 (19.02.2021 w godz. 15.00-18.30 ORAZ 20.02.2021 w godz. 9.00-12.00) – PARTNERZY: Hebe, Canon, Goshico
  Wizerunkowa metamorfoza. Jak zadbać o biznesowy wizerunek w e-biznesie?
  • Czym jest wizerunek w sieci i jak przygotować się do pracy nad strategią wizerunkową?
  • Jak wyznaczyć sobie cele w budowaniu wizerunku?
  • Jak zrobić makijaż biznesowy? Na co warto zwrócić uwagę będąc online?
  • Jak wykonać makijaż, żeby wzbudzić zaufanie w trakcie negocjacji online?
  • Jak bezkosztowo przygotować pokój do lepszych transmisji live?
  • Jaki program do transmisji live wybrać i dlaczego warto korzystać z takich rozwiązań?
  • Rekomendacje sprzętowe (kamerki internetowe, aparaty i mikrofony)
 • Moduł 2 (5.03.2021 w godz. 15.00-18.30 ORAZ 6.03.2021 w godz. 9.00-12.00): Bądź dla siebie szefem. Jak założyć działalność gospodarczą i załatwić formalności?
 • Moduł 3 (19.03.2021 w godz. 15.00-21.00 ORAZ 20.03.2021 w godz. 9.00-13.00): Strona www.  Poznaj tajniki wordpress
 • Moduł 4 (9.04.2021 w godz. 15.00-18.30 ORAZ 10.04.2021 w godz. 9.00-12.00): E-commerce. Pomysł na sklep internetowy i co dalej?
 • Moduł 5 (23.04.2021 w godz. 15.00-18.30 ORAZ 24.04.2021 w godz. 9.00-14.00): E-commerce.  Ważne integracje – logistyka i płatności
 • Moduł 6 (7.05.2021 w godz. 15.00-18.30 ORAZ 8.05.2021 w godz. 9.00-12.30): Wzrost sprzedaży online – Allegro, OLX. Działania marketingowe online
 • Moduł 7 (28.05.2021 w godz. 15.00-18.00 ORAZ 29.05.2021 w godz. 9.00-14.00): Top in Social. Jak prowadzić komunikację i sprzedaż w social mediach

Zakończenie Programu jest równoznaczne z otrzymaniem Certyfikatów TOP Women w e-biznesie (VI.2021)

Kapituła Programu

Kapituła Programu TOP Women w e-biznesie to zespół składający się z przedstawicieli Organizatorów i Wykładowców Programu – ekspertów biznesu online, którzy współtworzą z nami program edukacyjny oraz wspierają rekrutację kandydatek ubiegającym się o uczestnictwo w Programie.

Członek Kapituły może posługiwać tytułem Członka Kapituły zarówno w kontaktach krajowych, jak i zagranicznych przez okres pełnienia funkcji Członka Kapituły.

Wartością, która łączy naszych ekspertów i Członków Kapituły jest wiara w słuszność istniejącej inicjatywy oraz potrzeba tworzenia i rozwijania przyjaznego środowiska biznesowego dla kobiet w obszarze online. Wszyscy działamy w myśl hasła „pozytywne nastawienie, bycie uważnym na potrzeby innych oraz służenie wsparciem i pomocą”.

anna-spychalska-grzeszek-2

Anna Spychalska-Grzeszek

Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Fundacja Polska Bezgotówkowa

Jacek Kinecki

CCO – Chief Commercial Officer Przelewy24

Kamila Grotowska

Education and Merchant Development Leader Allegro

Magdalena Mularuk

Dyrektor Marketingu Hebe

Paweł Fornalski

CEO & Founder IdoSell
Zuzanna-Schon

Zuzanna Schӧn

B2C Marketing Director 4CE Canon – Poland, Czech, Slovakia, Hungary
Patrycja-S

Patrycja Sass-Staniszewska

Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej
Katarzyna-visa

Katarzyna Jezierska

Dyrektor marketingu Visa w Europie Środkowo-Wschodniej
Paulina olx

Paulina Rezmer

Senior PR Specialist OLX
annaf

Anna Heimberger

Fundacja Kobiety e-biznesu

Dorota Bachman

Fundacja Kobiety e-biznesu
agnieszka-b

Agnieszka Brytan-Jędrzejowska

Fundacja Kobiety e-biznesu

Partnerzy Programu

visa Visa to światowy lider płatności cyfrowych. Naszą misją jest połączenie całego świata za pośrednictwem najnowocześniejszej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, wspierając tym samym rozwój ludzi, firm i całej gospodarki. Visa wspiera rolę kobiet we wzroście ekonomicznym. Prowadzi szereg programów, które dodają kobietom sił w dążeniach do inkluzywnego społeczeństwa cyfrowego. Więcej informacji na stronie www.visa.pl, blogu Visa oraz na Twitterze @Visa_PL.
allegroOd ponad 20 lat ułatwiamy Polakom zakupy w sieci i promujemy ideę przedsiębiorczości. Allegro to ulubione miejsce zakupów oraz platforma, na której prowadzi działalność ponad 122 tysiące firm – większość z nich to polskie małe i średnie przedsiębiorstwa. Innowacje, które powstają w Allegro wpływają na życie milionów Polaków, dzięki nim mogą wygodnie kupić wszystko czego potrzebują, oszczędzając jednocześnie pieniądze i czas.
olx-nev-2 Z serwisu ogłoszeniowego OLX korzysta ponad 12 mln użytkowników miesięcznie. W praktyce oznacza to, że platformy używa co trzeci Polak! To tutaj szukają usługodawców i wykonawców, a także produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, a nawet meble. Dlatego przeniesienie firmy do internetu powinno dziś stanowić naturalny ruch każdego przedsiębiorcy.
hebeHebe to nowoczesna i przyjazna sieć drogerii oferująca starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność – wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferta Hebe to m.in. kosmetyki koreańskie i naturalne, a także marki własne: Hebe Professional, Hebe Naturals, Hebe Cosmetics, by hebe i Hebe Basics. Drogerie Hebe to najlepszy wybór dla zdrowia i piękna.
polska-bezgotowkowa-logoFundacja została powołana w 2017 r. na mocy porozumienia zawartego przez Związek Banków Polskich, Ministerstwo Rozwoju, Visa oraz Mastercard. Fundacja prowadzi Program Polska Bezgotówkowa, który wspiera przedsiębiorców we wdrażaniu i korzystaniu z płatności bezgotówkowych. Do tej pory w ramach Programu zainstalowano ponad 350 tys. terminali płatniczych. Wśród beneficjentów Programu jest ponad ćwierć miliona przedsiębiorców, a także podmioty administracji publicznej oraz związki wyznaniowe. Szczegóły znajdą Państwo na stronie: www.polskabezgotowkowa.pl
IdoSellIdoSell to rozwiązanie, które oferuje sklepy internetowe zarówno dla tych, którzy sprzedają dużo, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z handlem internetowym. Nasi klienci otrzymują nie tylko nowoczesny, funkcjonalny i piękny sklep, ale też wsparcie techniczne, nowoczesne narzędzia, sprzedaż wielokanałową, system automatyzacji marketingu, liczne integracje i wiele innych.
progressivo-logo-01Możesz polegać na naszym kompleksowym podejściu w zakresie potrzeb marketingowych dopasowanych do specyfiki Twojego biznesu. Od 20 lat rozwój naszych kompetencji opieramy o wiedzę, obserwację zmieniającego się świata oraz doświadczenie. Działamy holistycznie i strategicznie, dobierając narzędzia tak, aby osiągnąć zamierzony efekt i wysoką skuteczność.
przelewy-logo-01Serwis Przelewy24 od ponad 16 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Oferujemy ponad 350 metod płatności. Już 150 000 partnerów obdarzyło nas zaufaniem i korzysta z naszych innowacyjnych rozwiązań płatniczych.
canonlogo-01 Marka Canon już od ponad 80 lat pomaga użytkownikom na całym świecie utrwalać za pomocą obrazu wszystko, co dla nich ważne. Portfolio produktów obejmuje aparaty i kamery, drukarki domowe i wielkoformatowe, projektory, ale także usługi biznesowe i technologie medyczne. Rozwój produktów i usług Canon jest ściśle połączony z filozofią Kyosei, która oznacza życie i pracę dla wspólnego dobra.
wlywheel-logo-01Agencja Flywheel PR powstała w 2011 r. i świadczy usługi z zakresu komunikacji w obszarze PR, digital, events. Specjalizuje się w branży farmaceutycznej (m.in. Polpharma, Roche, Sanofi, Queisser Pharma Poland) oraz mediowej (m.in. Discovery Networks, BBC Studios, Eleven Sports, NBC Universal, Viacom, Kino Polska). Tworzy i realizuje kampanie społeczne i edukacyjne. Nagrody branżowe, m.in. Golden Stevie Awards, Złoty Spinacz, Mixx Awards.

future-logo-01Future Collars (do 2020 r. pod nazwą Coders Trust) to szkoła online, w której uczymy programowania i kompetencji cyfrowych, promując trend ciągłej nauki (lifelong learning). Nauka odbywa się na platformie e-learningowej, a lekcje na żywo prowadzą Mentorzy – doświadczeni praktycy IT. Realizowane pod okiem mentorów projekty tworzą zalążek portfolio kursanta, niezbędnego w procesie rekrutacji. Elastyczny model nauki pozwala zdobyć nowe praktyczne umiejętności bez potrzeby rezygnacji z dotychczasowych zobowiązań. W 2020 r. Koźminski Business Hub uznał nas za jeden ze Startupów Pozytywnego Wpływu.

Partnerzy medialni

wp

mamo to ja

money

melo radio

polki.pl

uroda zycia

Patronat merytoryczny

patronat

izba

Patronat honorowy

logo-ministerstwo-rozwoju

Zasady rekrutacji

Zasady rekrutacji Program TOP Women w e-biznesie"

Program edukacyjny TOP Women w e biznesie zakłada rekrutację do jednej grupy uczestniczek w dwóch etapach. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://www.kobietyebiznesu.pl/topwomen/

Etapy rekrutacji: 
1 etap:
Prawidłowe wypełnienie formularza. Przesłanie prezentacji Kandydatki dołączonej jako załącznik lub link ( doc., pdf, video, ppt max 10MB). Data przesłania do 10.02.2021.
2 etap:
Rozpatrzenie wniosku oraz ocena prezentacji zgłoszonej Kandydatki przez Fundację Kobiety e-biznesu i Kapitułę Programu. Informację o pozytywnej lub negatywnej decyzji Kapituły Programu, Kandydatka otrzymuje poprzez pocztę elektroniczną na podany adres e-mail w dniach 12-15 lutego 2021 r.

Nabór Kandydatek odbywa się według kryterium daty wpłynięcia Formularza oraz spełnienia warunków opisanych poniżej. W Programie weźmie udział maksymalnie 200 Uczestniczek. W przypadku przekroczenia wskazanej liczby  utworzona zostanie Lista rezerwowa. Wypełnienie i wysłanie Formularza zgłoszeniowego są równoznaczne z akceptacją Regulaminu Programu TOP Women w e-biznesie.

Co to jest prezentacja Kandydatki? W prezentacji opisz siebie, zrób to w sposób kreatywny, ciekawy. Pamiętaj, aby prezentacja zawierała odpowiedź na pytania:

 • Jaką jesteś osobą jest i czym się zajmujesz?
 • Dlaczego chcesz przystąpić do programu?
 • W jakiego typu działalność lub jak w karierze zawodowej planujesz wykorzystać kontakty i wiedzę zdobytą podczas trwania Programu TOP Women w e-biznesie?

Prezentacja może być wysłana w formie pliku pdf, nagrania mp3 – wysyłka przez wetransfer lub link na adres topwomen@kobietyebiznesu.pl Kryteria wyboru Kandydatek:

 • poprawność wypełnionego Formularza zgłoszeniowego,
 • przesłanie formularza zgodnie z terminem,
 • kreatywność prezentacji Kandydatki,
 • widoczna chęć do rozwoju i współpracy w prezentacji.

Zgodnie z Regulaminem zakwalifikowane  Kandydatki stają się Uczestniczkami Programu. Uczestniczka zobowiązana jest do aktywnego udziału w co najmniej pięciu sesjach zaplanowanych podczas trwania Programu. Każda z uczestniczek, aby zakończyć Program certyfikatem zobowiązana jest do zaakceptowania Regulaminu, potwierdzającego uczestnictwo w Programie TOP Women w e-biznesie oraz wpłacenia kaucji o wartości 250 zł. Kaucja zostanie zwrócona w pełnej wysokości po zakończeniu Programu zgodnie z Regulaminem, nie później niż do 15 czerwca 2021 roku. Nadzór nad bezpieczeństwem transakcji sprawuje Partner Programu Przelewy24. Zwrotną kaucję wpłacisz bezpiecznie dzięki Przelewy24.
 Wpłać kaucję

Regulamin uczestnictwa reguluje szczegółowo prawa i zobowiązania stron
. Program TOP Women w e-biznesie będzie trwał od lutego 2021 do czerwca 2021.

Regulamin Programu
Polityka Prywatności
Szczegóły programu
Moduły tematyczne

FAQ

Pytania i odpowiedzi

W Programie może uczestniczyć osoba, która prowadzi już działalność gospodarczą.

Tak, Program uwzględnia uczestniczki studentki, ale służymy także wsparciem dziewczynom, które ukończyły szkołę średnią i chcą zdobyć wiedzę z zakresu biznesu online, żeby w przyszłości uruchomić swój biznes online albo pracować w biznesie o takim profilu.

W Programie może uczestniczyć tylko osoba, która uzyskała pozytywną weryfikację w procesie rekrutacyjnym.

Warunkiem ukończenia Programu, otrzymania certyfikatu TOP Women w e-biznesie jest uczestnictwo w minimum 5 spośród 7 sesji tematycznych. Dlatego też są one przeprowadzane co dwa tygodnie. Wszystkie sesje są nagrywane online, zatem w wyjątkowych sytuacjach jest opcja zapoznania się z materiałami w innym terminie. 

Tak, sesje szkoleniowe będą nagrywane. Przed każdą sesją przygotowane zostaną materiały, które pomogą przygotować się do najbliższej sesji szkoleniowej.

Program TOP Women w e-biznesie kończy się testem, potwierdzającym zdobyte umiejętności.

W Programie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Nie ma górnej granicy wieku.

Nie ma kryteriów technicznych. Uczestniczka powinna posiadać dostęp do internetu oraz mieć możliwość odbywania lekcji Programu wykorzystując laptop lub komputer stacjonarny z głośnikami.

Uczestniczki, które potwierdziły udział w Programie poprzez akceptację Regulaminu Programu będą mogły wycofać się z programu bez ponoszenia dodatkowych kosztów tylko w przypadkach określonych w Regulaminie Programu. W innych przypadkach kaucja nie zostaje zwrócona.

Dla Uczestniczek Programu terminy mogą zostać ustalane indywidualnie.

Pakiet dodatkowy obejmuje dodatkowe świadczenia i bonusy dla Uczestniczek od Partnerów Programu. Pakiet przekazywany jest uczestniczce Programu po zakończeniu Programu i uczestniczeniu w minimum 5 konwentach szkoleniowych.

Tak, każda uczestniczka po ukończeniu min 5 konwentów Programu otrzymuje imienny certyfikat ukończenia.

Wszystkie informacje o Programie zawarte są na stronie www.kobietyebiznesu.pl. Dodatkowo można się kontaktować z Fundacją poprzez Linkedin, Facebook oraz poprzez email topwomen@kobietyebiznesu.pl

Formularz zgłoszeniowy

TOP Women w e-biznesie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TOP Women w e-biznesie – rejestracja trwa do 10.02.2021.

Wszystkie Kandydatki otrzymają email do dnia 17 lutego 2021 z informacją o zakwalifikowaniu się do programu bądź o negatywnym rozpatrzeniu kandydatury.

  Dane kontaktowe:
  Imię:

  Nazwisko:

  Wiek:

  Adres meilowy:

  Numer telefonu:

  Miejsce zamieszkania:

  Wykształcenie:

  Studentka:

  Zatrudniona:

  Forma zatrudnienia:

  W jakiej branży działasz?

  Czy korzystasz z terminala płatniczego?

  Skąd dowiedziałaś się o programie:

  Co wiesz o e-biznesie:
  Czy kiedykolwiek sprzedawałaś produkty wykorzystując kanały online, takie jak FB, Instagram, tik tok?

  Czy kiedykolwiek sprzedawałaś przez Allegro?

  Czy kiedykolwiek sprzedawałaś przez OLX?

  Czy kiedykolwiek prowadziłaś sklep internetowy?

  Czy sama budowałaś kiedykolwiek stronę www?

  Czy chciałabyś rozpocząć działalność gospodarczą?:

  W jaki sposób chciałabyś finansować przyszłą działalność?:

  Stwórz swój kreatywny opis - przekonaj NAS, że warto abyś uczestniczyła w Programie TOP WOMEN w e-biznesie

  Opisz swoja osobę i dlaczego chcesz uczestniczyć w kursie. ( napisz max 500 słów, lub dodaj inną formę prezentacji w załącznik ( doc, pdf, video, ppt max 10MB):   
  Aby wysłać formularz należy potwierdzić:  WYŚLIJ ZGŁOSZENIE  Każda z uczestniczek, aby zakończyć Program certyfikatem zobowiązana jest do zaakceptowania Regulaminu, potwierdzającego uczestnictwo w Programie TOP Women w e-biznesie oraz po zakwalifikowaniu się do Programu zobowiązana jest do wpłacenia kaucji o wartości 250 zł. Kaucja zostanie zwrócona w pełnej wysokości po zakończeniu Programu zgodnie z Regulaminem, nie później niż do 15 czerwca 2021 roku. Nadzór nad bezpieczeństwem transakcji sprawuje Partner Programu Przelewy24.

  Zwrotną kaucję wpłacisz bezpiecznie dzięki Przelewy24.
   Wpłać kaucję

  plakat-top-women