Brook Preloader

Najnowsze porady

Przeglądaj nasze najnowsze artykuły. Znajdziesz tu zarówno konkretne fachowe porady jak i inspiracje, które pomogą Tobie rozwinąć własny biznes.

Zespół edukatorów i mentorów

Ludzie, którzy naprawdę znają się na swojej pracy.
Nasi eksperci zostali dokładnie zweryfikowani, nie ma tutaj nikogo przypadkowego. Możesz zaufać ich wiedzy czy rekomendacjom.
Marketing i e-commerce konsultant
Od ponad 15 lat buduje marki i strategicznie doradza w firmach łączących sprzedaż offline z online. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Udziela się społecznie i wspiera kobiety w rozwoju zawodowym.
Ekspert e-commerce
15 lat doświadczenia na rynku online. Pracowała m.in. w empik.com, smyk.com, gazeta.pl. Doradza zarządom w migracji biznesu do internetu i optymalizacji już działającego e-commerce.
Milena Jażdżewska
Head of SEO Wirtualna Polska
Ekspert w obszarze SEO i pozycjonowania. od lat pomaga i wspiera marki w strategii widoczności w sieci internetowej. Wolontariuszka i działaczka społeczna.
Kamila Kierzek- Mechło
Marketing dla e-commerce
Ekspert w dziedzinie marketingu wspierającego biznesy online. Szkoleniowiec social selling, budowania marki (osobistej i firmowej) i komunikacji. Wierzy w siłę kobiet i nieustający rozwój osobisty.
Sylwia Szymańska
Psycholog biznesu, coach ICC, trener i doradca HR
Wspiera kobiety w rozwoju kompetencji osobistych niezbędnych w podejmowaniu śmiałych decyzji biznesowych. Wykładowca akademicki i działaczka społeczna.
Gabriela Piwowarska
Expert social i content marketingu
Pasjonatka nowych technologii i marketingu internetowego. Zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczne oraz działalność na rzecz kobiet
Dominika Derewicz
Doradca ds. strategii biznesowej i kultury organizacyjnej I Business & Life Coach I Trener komunikacji empatycznej
Wspiera właścicieli firm, liderów i zespoły w budowaniu e-biznesów oraz kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu, szacunku, odpowiedzialności i współpracy.
Anna Szydłowska
Adwokat
Specjalizuje się w prowadzeniu spraw sądowych i udzielaniu porad prawnych osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom.
Bartosz Ziółek
Prezes Amber Global Consulting
Ponad 12 lat doświadczenia w rozwoju biznesu na nowych rynkach. Pomaga polskim e-commerce współpracować chińskim partnerami.
Katarzyna Bronowska
E-commerce Manager Leifheit Polska
Tworzy i rozwija sklepy internetowe, wspiera marki we wchodzeniu na nowe rynki. Wierzy w internet, strategię i dobrą reklamę. Zaangażowana w działania społeczne na rzecz kobiet i zwierząt.
Magdalena Kosch-Maćkowiak
Dyrektor Marketingu w Harper Collins Polska, część NewsCorp.
Łączy kreatywność w komunikacji z innowacyjnym digital, dba o zintegrowane podejście on-line i off-line. Liderka i coach dla zespołów, ekspert we wdrażaniu e-commerce. Doradza kobietom jak działać skutecznie i zarządzać priorytetami.
Tomasz Klusek
SEO Manager w MBridge – Marketing Experts
Ekspert SEO. Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii pozyskiwania ruchu organicznego. Doradza w budowaniu i realizacji strategii contentowych. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla kobiet z SEO i content marketingu.

Skontaktuj się z nami i umów darmową konsultację z trenerem

+ 400
nowych sklepów online każdego miesiąca
35000
sklepów internetowych w Polsce
52 %
internautek korzysta z bankowości internetowej
62 %
małych firm ma własną stronę internetową