fbpx

Najnowsze porady

Przeglądaj nasze najnowsze artykuły. Znajdziesz tu zarówno konkretne fachowe porady jak i inspiracje, które pomogą Tobie rozwinąć własny biznes.

Zespół edukatorów i mentorów

Ludzie, którzy naprawdę znają się na swojej pracy.
Nasi eksperci zostali dokładnie zweryfikowani, nie ma tutaj nikogo przypadkowego. Możesz zaufać ich wiedzy czy rekomendacjom.
Marketing i e-commerce ekspert
Od ponad 15 lat buduje marki i strategicznie doradza w firmach łączących sprzedaż offline z online. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Udziela się społecznie i wspiera kobiety w rozwoju zawodowym.
Ekspert e-commerce
15 lat doświadczenia na rynku online. Pracowała m.in. w empik.com, smyk.com, gazeta.pl. Doradza zarządom w migracji biznesu do internetu i optymalizacji już działającego e-commerce.
Milena Jażdżewska
Head of SEO Wirtualna Polska
Ekspert w obszarze SEO i pozycjonowania. od lat pomaga i wspiera marki w strategii widoczności w sieci internetowej. Wolontariuszka i działaczka społeczna.
Jolanta Łuczkowska
Konsultant i certyfikowany coach
Wieloletnie doświadczenie biznesowe w brytyjskich (ICI) i amerykańskich korporacjach. Obecnie prowadzi indywidualne programy rozwojowe i coachingowe. Wspiera kobiety w ich rozwoju personalnym.
Kamila Grotkowska
Ekspert Allegro
Pracuje w Allegro już od blisko 10 lat, dbając o rozwój i edukację największych sprzedających. Specjalistka z zakresu sprzedaży na platformach marketplace oraz szeroko pojętego e-commerce. Szczególnie bliskie są jej tematy związane z komunikacją i obsługą klienta. Autorka programu onboardingowego dla nowych sprzedających Allegro. Ma na swoim koncie setki godzin przeprowadzonych szkoleń.
Anna Podkowińska - Tretyn
CEO Everli Poland
Ekspertka od zarządzania strategiami biznesowymi w digitalu. Odpowiadała za
strategię transformacji cyfrowej oraz M&A Burdy. W AGORA S.A. jako digital CRO oraz była prezes firmy Trader.com Polska. Zasiadała w Radzie Nadzorczej Online Technologies oraz IAB Polska.
Agnieszka Brytan - Jędrzejowska
Ekspert strategii badań marketingowych
Pasjonatka badań marketingowych i strategii z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zdobywała międzynarodowe doświadczenie w jednej z czołowych agencji badawczych. Dzieli się bogatym know-how i ogromnym doświadczeniem z różnych branż.
Katarzyna Bronowska
E-commerce Manager Leifheit Polska
Tworzy i rozwija sklepy internetowe, wspiera marki we wchodzeniu na nowe rynki. Wierzy w internet, strategię i dobrą reklamę. Zaangażowana w działania społeczne na rzecz kobiet i zwierząt.
Tomasz Klusek
SEO Manager w MBridge – Marketing Experts
Ekspert SEO. Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii pozyskiwania ruchu organicznego. Doradza w budowaniu i realizacji strategii contentowych. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla kobiet z SEO i content marketingu.
Anna Tumidajewicz
Dyrektor d/s rozwoju kompetencji i biznesu,Infosys Poland
Łączy wiedzę z finansów i księgowości oraz audytu z transformacja procesów operacyjnych przy użyciu nowoczesnych technologii. Jej pasja to kierowanie rozwojem ścieżek karier pracowników Infosys oraz studentów. Członek Rady Biznesu przy UL wydział EkSoc.
Anna Szydłowska
Adwokat
Specjalizuje się w prowadzeniu spraw sądowych i udzielaniu porad prawnych osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom.
Bartosz Ziółek
Prezes Amber Global Consulting
Ponad 12 lat doświadczenia w rozwoju biznesu na nowych rynkach. Pomaga polskim e-commerce współpracować chińskim partnerami.
Magdalena Kosch-Maćkowiak
Dyrektor Marketingu w Harper Collins Polska, część NewsCorp.
Łączy kreatywność w komunikacji z innowacyjnym digital, dba o zintegrowane podejście on-line i off-line. Liderka i coach dla zespołów, ekspert we wdrażaniu e-commerce. Doradza kobietom jak działać skutecznie i zarządzać priorytetami.
Agnieszka Frątczak
Pisarka, autorka powieści "Pogoń. Wszystko albo nic"
Agnieszka jest też założycielką bloga www.newchapters.pl, na którym dzieli się swoją twórczością. Niezmiennie zafascynowana ludzką różnorodnością, która inspiruje ją do pisania. Pragnie działać na rzecz kobiet, aby wzmacniać szeroko pojętą kobiecą solidarność.

Skontaktuj się z nami i umów darmową konsultację z trenerem

+ 400
nowych sklepów online każdego miesiąca
35000
sklepów internetowych w Polsce
52 %
internautek korzysta z bankowości internetowej
62 %
małych firm ma własną stronę internetową