Strefa Wiedzy | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Dołącz do naszej dynamicznej i inspirującej społeczności.

Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie porady, ciekawostki ze świata oraz zaproszenia na wydarzenia, które mogą poprawić Twoje życie i biznes. Starannie selekcjonujemy informacje i treści. Podaj nam swój e-mail i dołącz do tysięcy osób, które już to zrobiły. Jesteśmy pewni, że nie będziesz żałować tej decyzji!


  Najnowsze porady

  Przeglądaj nasze najnowsze artykuły. Znajdziesz tu zarówno konkretne fachowe porady jak i inspiracje, które pomogą Tobie rozwinąć własny biznes.

  Zespół edukatorów i mentorów

  Ludzie, którzy naprawdę znają się na swojej pracy.
  Nasi eksperci zostali dokładnie zweryfikowani, nie ma tutaj nikogo przypadkowego. Możesz zaufać ich wiedzy czy rekomendacjom.
  Marketing i e-commerce ekspert
  Od ponad 15 lat buduje marki i strategicznie doradza w firmach łączących sprzedaż offline z online. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Udziela się społecznie i wspiera kobiety w rozwoju zawodowym.
  Ekspert e-commerce
  15 lat doświadczenia na rynku online. Pracowała m.in. w empik.com, smyk.com, gazeta.pl. Doradza zarządom w migracji biznesu do internetu i optymalizacji już działającego e-commerce.
  Milena Jażdżewska
  Head of SEO Wirtualna Polska
  Ekspert w obszarze SEO i pozycjonowania. od lat pomaga i wspiera marki w strategii widoczności w sieci internetowej. Wolontariuszka i działaczka społeczna.
  Jolanta Łuczkowska
  Konsultant i certyfikowany coach
  Wieloletnie doświadczenie biznesowe w brytyjskich (ICI) i amerykańskich korporacjach. Obecnie prowadzi indywidualne programy rozwojowe i coachingowe. Wspiera kobiety w ich rozwoju personalnym.
  Kamila Grotkowska
  Ekspert Allegro
  Pracuje w Allegro już od blisko 10 lat, dbając o rozwój i edukację największych sprzedających. Specjalistka z zakresu sprzedaży na platformach marketplace oraz szeroko pojętego e-commerce. Szczególnie bliskie są jej tematy związane z komunikacją i obsługą klienta. Autorka programu onboardingowego dla nowych sprzedających Allegro. Ma na swoim koncie setki godzin przeprowadzonych szkoleń.
  Anna Podkowińska - Tretyn
  CEO Everli Poland
  Ekspertka od zarządzania strategiami biznesowymi w digitalu. Odpowiadała za
  strategię transformacji cyfrowej oraz M&A Burdy. W AGORA S.A. jako digital CRO oraz była prezes firmy Trader.com Polska. Zasiadała w Radzie Nadzorczej Online Technologies oraz IAB Polska.
  Agnieszka Brytan - Jędrzejowska
  Ekspert strategii badań marketingowych
  Pasjonatka badań marketingowych i strategii z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zdobywała międzynarodowe doświadczenie w jednej z czołowych agencji badawczych. Dzieli się bogatym know-how i ogromnym doświadczeniem z różnych branż.
  Katarzyna Bronowska
  E-commerce Manager Leifheit Polska
  Tworzy i rozwija sklepy internetowe, wspiera marki we wchodzeniu na nowe rynki. Wierzy w internet, strategię i dobrą reklamę. Zaangażowana w działania społeczne na rzecz kobiet i zwierząt.
  Tomasz Klusek
  SEO Manager w MBridge – Marketing Experts
  Ekspert SEO. Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii pozyskiwania ruchu organicznego. Doradza w budowaniu i realizacji strategii contentowych. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla kobiet z SEO i content marketingu.
  Anna Tumidajewicz
  Dyrektor d/s rozwoju kompetencji i biznesu,Infosys Poland
  Łączy wiedzę z finansów i księgowości oraz audytu z transformacja procesów operacyjnych przy użyciu nowoczesnych technologii. Jej pasja to kierowanie rozwojem ścieżek karier pracowników Infosys oraz studentów. Członek Rady Biznesu przy UL wydział EkSoc.
  Anna Szydłowska
  Adwokat
  Specjalizuje się w prowadzeniu spraw sądowych i udzielaniu porad prawnych osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom.
  Bartosz Ziółek
  Prezes Amber Global Consulting
  Ponad 12 lat doświadczenia w rozwoju biznesu na nowych rynkach. Pomaga polskim e-commerce współpracować chińskim partnerami.
  Magdalena Kosch-Maćkowiak
  Dyrektor Marketingu w Harper Collins Polska, część NewsCorp.
  Łączy kreatywność w komunikacji z innowacyjnym digital, dba o zintegrowane podejście on-line i off-line. Liderka i coach dla zespołów, ekspert we wdrażaniu e-commerce. Doradza kobietom jak działać skutecznie i zarządzać priorytetami.
  Agnieszka Frątczak
  Pisarka, autorka powieści "Pogoń. Wszystko albo nic"
  Agnieszka jest też założycielką bloga www.newchapters.pl, na którym dzieli się swoją twórczością. Niezmiennie zafascynowana ludzką różnorodnością, która inspiruje ją do pisania. Pragnie działać na rzecz kobiet, aby wzmacniać szeroko pojętą kobiecą solidarność.

  Skontaktuj się z nami i umów darmową konsultację z trenerem

  + 400
  nowych sklepów online każdego miesiąca
  35000
  sklepów internetowych w Polsce
  52 %
  internautek korzysta z bankowości internetowej
  62 %
  małych firm ma własną stronę internetową