TOP WOMEN
w e-biznesie

Edycja 2023

Podsumowanie

III edycji darmowego programu edukacyjnego TOP WOMEN w e-biznesie

Fundacja Kobiety e-biznesu wręczyła certyfikaty uczestniczkom tegorocznej edycji programu edukacyjnego “Top Women w e-Biznesie 2022/2023”. Gala finałowa, będąca jednocześnie podsumowaniem i zakończeniem cyklu spotkań, odbyła się 26 maja. Podobnie jak cały projekt miała formułę online. 

W wydarzeniu wzięły udział uczestniczki programu, przedstawiciele organizatorów, mentorzy oraz zaproszeni goście specjalni, m.in. Beata Tadla, która zmotywowała kobiety do działania.

Projekt szkoleń z zakresu e-commerce i digital był realizowany od lutego br. W czasie czterech miesięcy programu Top Women w e-Biznesie, w szkoleniach podzielonych na 7 weekendowych sesji, wzięło udział 250 kobiet, wyłonionych spośród ponad 750 zgłoszeń z całej Polski a także z zagranicy – Hiszpanii, Irlandii czy Niemiec.

To była rekordowa edycja pod względem liczby uczestniczek. Ze względu na rosnące zainteresowanie programem i potrzebę pozyskania przez rzesze kobiet wiedzy w zakresie prowadzenia biznesu i radzenia sobie w konkurencyjnym środowisku, zwiększyliśmy liczbę miejsc w porównaniu do lat ubiegłych. Było to możliwe dzięki współpracy z naszymi partnerami, którym w tym miejscu za to bardzo dziękuję.- komentuje Anna Heimberger, prezeska Fundacji Kobiety e-biznesu, pomysłodawczyni projektu.

Od początku istnienia programu, tj. łącznie do 3 edycji Top Women w e-Biznesie zgłosiło się już ponad 3 tys kobiet. – podsumowuje Dorota Bachman, współzałożycielka Fundacji Kobiety e-biznesu. – Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby które nie zostały zakwalifikowane zaprosiliśmy do udziału w rekrutacji do IV edycji, która wystartuje już w październiku 2023. – zachęca Dorota Bachman.

Partnerzy 2023

Dziękujemy wszystkim Partnerom, którzy przyczynili się do organizacji III edycji programu TOP WOMEN w e-biznesie

Visa to światowy lider płatności cyfrowych, który wspiera inkluzywny rozwój gospodarczy i znajduje się w samym centrum procesu przesyłania pieniędzy. Visa to symbol zaufania, bezpieczeństwa i akceptacji. Naszą misją jest połączenie całego świata za pośrednictwem najnowocześniejszej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, wspierając tym samym rozwój ludzi, firm i całej gospodarki. Visa wspiera rolę kobiet we wzroście ekonomicznym. Prowadzi szereg programów, które dodają kobietom sił w dążeniach do inkluzywnego społeczeństwa cyfrowego. Więcej informacji na stronie www.visa.pl, blogu Visa oraz na Twitterze @Visa_PL.

ergo-hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw. Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Nasze ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO International AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

MW-kreacja-cyber-wybrane-net_06

Od ponad 20 lat ułatwiamy Polakom zakupy w sieci i promujemy ideę przedsiębiorczości. Allegro to ulubione miejsce zakupów oraz platforma, na której prowadzi działalność ponad 122 tysiące firm – większość z nich to polskie małe i średnie przedsiębiorstwa. Innowacje, które powstają w Allegro wpływają na życie milionów Polaków, dzięki nim mogą wygodnie kupić wszystko czego potrzebują, oszczędzając jednocześnie pieniądze i czas.

partnerzy-inpost

Inpost to wiodąca platforma dostaw dla e-commerce w Europie. Posiada sieć Paczkomatów®, a także świadczy usługi kurierskie i fullfilment , współpracując z ponad 28.000 e-sprzedawców w Polsce. Paczkomaty® InPost zapewniają konsumentom tańszą, elastyczną, wygodną oraz przyjazną dla środowiska opcję dostawy. Dostawa do Paczkomatów® to najbardziej ekologiczne rozwiązanie dostaw – redukuje emisję CO2 nawet o 75% w porównaniu z dostawami kurierskimi. Wysoce wydajna infrastruktura IT i szybkie wdrażanie nowych technologii stanowią podstawę działalności i rozwoju InPost.

modivo

MODIVO to innowacyjny polski multibrand z modą, który oferuje ponad 130 tys. produktów od 515 marek z sektorów streetwear, casual, premium oraz eco-friendly. Firma jest liderem #FashionTech, z sukcesem łącząc kanały sprzedaży i komunikacji z klientami z pogranicza świata offline i online. Multibrand, dostępny na 13 rynkach, tworzy przestrzeń do kreatywnego wyrażania siebie poprzez modę – premium to nie tylko kwestia marek, ale przede wszystkim doświadczeń zakupowych. MODIVO stale wzbogaca customer experience, oferuje krótką drogę zakupu, przejrzysty interfejs strony, intuicyjną aplikację mobilną, program lojalnościowy MFC oraz 100 dni na wymianę i zwrot.

ceneo

Ceneo to największa w Europie porównywarka cen i jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Skupiając ponad 26 tysięcy sklepów internetowych, codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie i porównanie 30 milionów ofert. Poza możliwością wyszukania produktu i porównania jego ceny w różnych sklepach, serwis umożliwia również bezpośrednie zakupy za pomocą opcji Kup Teraz. Sklepom z kolei oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki. Każdego miesiąca Ceneo odwiedza ponad 23 miliony użytkowników.

polska-bezgotowkowa-logo-dol

Fundacja Polska Bezgotówkowa została powołana w celu podejmowania działań w zakresie rozwoju płatności bezgotówkowych w Polsce, w szczególności poprzez rozbudowę sieci akceptacji instrumentów płatniczych, upowszechniania i promocji obrotu bezgotówkowego, a także działania na rzecz wspierania innowacji technologicznych w płatnościach. W ciągu 5 lat działalności do flagowego Programu Fundacji przystąpiło blisko 400 tys. przedsiębiorców, którzy za pośrednictwem oferowanych terminali zrealizowali ponad miliard transakcji na łączną kwotę blisko 60 mld zł.
Misją Fundacji jest rozwój infrastruktury płatniczej, wspieranie firm we wdrażaniu innowacyjnych form płatności, a także edukacja konsumentów i przedsiębiorców w zakresie finansów i kompetencji cyfrowych.
Zapraszamy do odwiedzenia portalu https://polskabezgotowkowa.pl/akademiaprzedsiebiorcy.

progressivo-logo-01

Możesz polegać na naszym kompleksowym podejściu w zakresie potrzeb marketingowych dopasowanych do specyfiki Twojego biznesu. Od 20 lat rozwój naszych kompetencji opieramy o wiedzę, obserwację zmieniającego się świata oraz doświadczenie. Działamy holistycznie i strategicznie, dobierając narzędzia tak, aby osiągnąć zamierzony efekt i wysoką skuteczność.

przelewy-logo-01

Serwis Przelewy24 od ponad 16 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Oferujemy ponad 350 metod płatności. Już 150 000 partnerów obdarzyło nas zaufaniem i korzysta z naszych innowacyjnych rozwiązań płatniczych.

partnerzy-ziaja

Firma Ziaja producent wysokiej jakości farmaceutyków i kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów.

Od 32 lat działający na rynku polskim i obecnie w blisko 50 krajach na całym świecie.

future-collars-1

Future Collars (do 2020 r. pod nazwą Coders Trust) to szkoła online, w której uczymy programowania i kompetencji cyfrowych, promując trend ciągłej nauki (lifelong learning). Nauka odbywa się na platformie e-learningowej, a lekcje na żywo prowadzą Mentorzy – doświadczeni praktycy IT. Realizowane pod okiem mentorów projekty tworzą zalążek portfolio kursanta, niezbędnego w procesie rekrutacji. Elastyczny model nauki pozwala zdobyć nowe praktyczne umiejętności bez potrzeby rezygnacji z dotychczasowych zobowiązań. W 2020 r. Koźminski Business Hub uznał nas za jeden ze Startupów Pozytywnego Wpływu.

MW-kreacja-cyber-wybrane-net_27

Hebe to nowoczesna i przyjazna sieć drogerii oferująca starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność – wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferta Hebe to m.in. kosmetyki koreańskie i naturalne, a także marki Hebe: Hebe Professional, Hebe Naturals, Hebe Cosmetics, Hebe for Men, by Hebe i Hebe Basics. Drogerie Hebe to najlepszy wybór dla zdrowia i piękna.

semstorm

SEMSTORM to wszechstronny, prosty w obsłudze system, który ułatwia codzienną pracę z SEO i contentem. Znajdziesz tu 5 uzupełniających się narzędzi, dzięki którym m.in. zaplanujesz swoją strategię marketingową, wypozycjonujesz serwis oraz napiszesz zoptymalizowane treści. To dlatego SEMSTORM wybrało już ponad 68 tysięcy użytkowników – właścicieli biznesów, copywriterów, marketerów i SEO-wców.

Patroni medialni

wp-logo
money-logo
claudia-logo
glamour-logo
commerce-logo
e-biznes-logo
ladybusiness-logo