fbpx

Bezpłatny Program Edukacyjno-Rozwojowy

TOP WOMENw e-biznesie

To na Ciebie czekamy!

O Programie

TOP Women w e-biznesie to autorski ogólnopolski program edukacyjno – rozwojowy dla kobiet

Program powstał w celu wsparcia kobiet w rozwoju i przekwalifikowaniu zawodowym. Stworzony jest, aby dostarczać wiedzę i wzmacniać kompetencje kobiet w prowadzeniu biznesu w internecie. Jako Fundacja chcemy podnosić skuteczność kobiet w konkurencyjnym otoczeniu biznesowym i edukować je w zakresie najnowszych technik prowadzenia biznesu online.

Gosia-MindgramAmbasadorką programu edukacyjnego TOP Women w e-biznesie jest Małgorzata Ohme
Jedna z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. Wspiera i motywuje kobiety do rozwoju i działania.

Jest współzałożycielką pierwszej w Polsce najnowocześniejszej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników – MINDGRAM. Jest też właścicielką portalu dla kobiet ohme.pl i gospodynią Dzień Dobry TVN.

Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym, poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym.

Cele Programu

TOP Women w e-biznesie

01.

Edukacja

Edukacja uczestniczek z zakresu najbardziej potrzebnych narzędzi do prowadzeniu biznesu online (sklepu internetowego, social mediów, komunikacji, budowania marki osobistej i biznesowej)

01.

Edukacja

Edukacja uczestniczek z zakresu najbardziej potrzebnych narzędzi do prowadzeniu biznesu online (sklepu internetowego, social mediów, komunikacji, budowania marki osobistej i biznesowej)

02.

Umiejętności

Nabycie umiejętności korzystania i pracy z wyżej wymienionymi narzędziami

02.

Umiejętności

Nabycie umiejętności korzystania i pracy z wyżej wymienionymi narzędziami

01.

Edukacja

Edukacja uczestniczek z zakresu najbardziej potrzebnych narzędzi, stosowanych w prowadzeniu biznesu online (sklepu internetowego, social mediów, komunikacji, budowania marki osobistej i biznesowej)

01.

Edukacja

Edukacja uczestniczek z zakresu najbardziej potrzebnych narzędzi do prowadzeniu biznesu online (sklepu internetowego, social mediów, komunikacji, budowania marki osobistej i biznesowej)

03.

Metamorfoza

Metamorfoza uczestniczek w Silne Kobiety, co pomoże im w odważnym podejściu do osiągania celów zawodowych, a także pozwoli poprowadzić własną działalność gospodarczą

03.

Metamorfoza

Metamorfoza uczestniczek w Silne Kobiety, co pomoże im w odważnym podejściu do osiągania celów zawodowych, a także pozwoli poprowadzić własną działalność gospodarczą

04.

Narzędzia

Wyposażenie uczestniczek w praktyczne materiały, sprzęt oraz narzędzia do budowania biznesu online.

04.

Narzędzia

Wyposażenie uczestniczek w praktyczne materiały, sprzęt oraz narzędzia do budowania biznesu online.

Dla kogo jest Program

TOP Women w e-biznesie

Program TOP Women w e-biznesie dedykowany jest kobietom z całej Polski, z wiosek, małych miasteczek i dużych miast, mających dostęp do internetu.

Zapraszamy do wzięcia w nim udziału:

 • Kobiety chcące rozpocząć prowadzenie własnego sklepu internetowego lub innej formy handlu w internecie
 • Mamy pragnące wrócić do życia zawodowego po przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim albo wychowawczym
 • Kobiety pragnące przekwalifikować swoją działalność gospodarczą lub profil zawodowy na wyspecjalizowany w prowadzeniu biznesu online
 • Dziewczyny w wieku 18+, które chcą zapoznać się z zagadnieniami związanymi z założeniem działalności gospodarczej, uruchomieniem sprzedaży w internecie i budowaniem aktywności online

Korzyści dla Uczestniczek

TOP Women w e-biznesie
 • Przejdziesz metamorfozę wizerunkową
 • Przygotujesz się do prowadzenia biznesu online
 • Dowiesz się jak stworzyć własny sklep internetowy
 • Nauczysz się tworzyć stronę www
 • Poznasz tajniki social mediów
 • Otrzymasz materiały w formie nagrań video z prowadzonych zajęć, przewodników
 • Nawiążesz kontakty oraz otrzymasz wsparcie grona ekspertów, specjalizujących się w biznesie online
 • Otrzymasz certyfikat„TOP Women w e-biznesie” po ukończeniu programu, który potwierdzi Twoje profesjonalne kompetencje

Udział w Programie, którego zajęcia prowadzone będą na platformie online w piątkowe popołudnia i soboty, aby każda kobieta znalazła na nie czas.

Opinie Kursantek

Edyta Zdanowska
Beata Tera-Więcek
Daria Waśkowiak
Małgorzata Perlińska
Roksana Urbaniak
Paula Schabińska
Aleksandra Wnuk
Monika Badowska
Justyna Nowicka
Magdalena Paciorek
Sylwia Matuszak
Małgorzata Kubulus

Czasami najpiękniejsze przygody zdarzają się nam zupełnie przypadkiem. Tak jak mój udział w bezpłatnym programie edukacyjnym fundacji Kobiety e-biznesu „Top Woman w e-biznesie" adresowanym do kobiet planujących przekwalifikowanie się, rozpoczęcie własnej działalności, zdobycie lub poszerzenie kompetencji w zakresie prowadzenia działalności online.

Usłyszałam o nim w radiu, wysłałam zgłoszenie i zakwalifikowałam się. Znalazłam się w gronie 200 kreatywnych, przedsiębiorczych i odważnych kobiet, które chcą zmienić coś w swoim życiu. Spędziłyśmy ze sobą prawie pół roku, spotkałyśmy wspaniałych prelegentów, fachowców w swoich dziedzinach, zdobyłyśmy od nich mnóstwo wiedzy, którą czerpałyśmy garściami. Program szkoleń został perfekcyjnie przygotowany.

Najważniejsza była jednak moc i energia, która płynęła z grupy. Wspierałyśmy się wzajemnie, dodawałyśmy otuchy, wymieniałyśmy doświadczeniami i wiedzą. Jesteśmy w różnym wieku, pochodzimy z mniejszych lub większych miejscowości w całej Polsce, mamy różne pomysły na e-biznes, ale jedno nas łączy - jesteśmy kobietami otwartymi na nowe doświadczenia. Zawiązałyśmy znajomości i przyjaźnie, które, mam nadzieję, przetrwają długo. Czujemy ogromne wsparcie, które płynie od założycielek fundacji i ich wiarę w nasze pomysły. To one nam zaufały i to jest najważniejsza siła i wartość.

Cudowne doświadczenie. Ważnym jest, żeby się odważyć i spróbować. Tak jak pisał, bliski mi notabene J. W. Goethe: „Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię”.

Za mną kilka cudownych miesięcy, które zakończyłam napisaniem e-booka: „Historia pewnego pomysłu na e-biznes”, który jest pewnego rodzaju rachunkiem sumienia moich planów, możliwością popatrzenia na nie z innej perspektywy.

Mojego e-booka kończę epilogiem: Jak widzę siebie i swój e-biznes za parę lat?

„W szklanej kuli widzę, że za parę lat mój e-biznes jest rozwinięty, silny, pewny. To mój zawód, który wykonuję czynnie i poświęcam mu cały swój czas, energię i serce (…). Widzę siebie w galeriach handlowych, garderobach klientek, kawiarniach, robiąc analizy i rozmawiając z innymi o modzie. Widzę się spełnioną zawodowo, radosną, promienną, kreatywną osobistą stylistką”.

Nie wiem, czy czytając ten tekst za parę lat będę płakała z radości czy z rozpaczy. Ale jestem jednego pewna, rozpoczęłam coś, wykorzystałam szansę, biegnę za marzeniami, a w późnej starości będę mogła zaśpiewać tak jak moja imienniczka Édith Piaf „Niczego nie żałuję”, nie żałuję, że czegoś nie zrobiłam.

Dziewczyny, namawiam Was z całego serca do udziału w programie „Top Woman w e-biznesie". Nabór do nowej edycji rozpoczyna się w październiku. Jeśli jakieś pomysły na e-biznes drzemią w Waszych sercach, jeśli już coś rozpoczęłyście, ale nie wiecie jak się rozwijać, gdzie szukać pomocy, to jest miejsce dla Was.

Bardzo dziękuję Annie Heimberger, Dorocie Bachman, Agnieszce Brytan-Jędrzejowska za przyjęcie do programu (mam nadzieję, że Was nie zawiodę), całej fundacji Kobiety e-biznesu, wszystkim prelegentom i Kobietom, które w tym programie poznałam.

To był cudowny czas, wspaniała przygoda, która pozostanie na zawsze w moim sercu, i która będzie, mam nadzieję, trwała bardzo długo.

Z przyjemnością podzielę się opinią o Programie Top Women w e-biznesie 2021-2022 i jednocześnie dziękuję za daną mi możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym projekcie.

Program Top Women w e-biznesie to inspiracja, wiedza, rozwój i motywacja. To nowa przestrzeń możliwości, skierowana zarówno do kobiet młodych, jak i dojrzałych, do kobiet działających w biznesie, jak i rozważających tego typu przedsięwzięcie. To program, który może zmienić, skierować, a nawet spowodować wejście na nową ścieżkę kariery zawodowej, niejednej z Nas! Polecam! Warto! 👍

Girl Power to hasło, które mogłoby stać się głównym hasłem reklamowym tegorocznej edycji programu Top Women w e-biznesie. Dziewczyny dla dziewczyn przygotowały wyjątkowy (bo wirtualny) wielotygodniowy obóz treningowy, którego celem była edukacja, wzajemne wsparcie i pomoc w rozwijaniu własnej przedsiębiorczości. Fundacja Kobiety e-biznesu stworzyła wspaniałe środowisko inspirujących pomysłów, niebywałych biznesów i przedsiębiorczych kobiet. Tutaj nie było słowa „nie”, tylko zawsze pojawiało się pytanie” Jak możemy Ci pomóc, by przekuć Twoje marzenia w sukces”. Ogromna energia i motywacja płynęła z każdego modułu, a zajęcia były stworzone w taki sposób, że odnalazły się tam zarówno Panie które już wiedzą coś na temat biznesu online, ale również te, które swoje pierwsze kroki mają przed sobą. Całość okazała się dla mnie wyjątkową przygodą i zaowocowała wieloma wartościowymi kontaktami. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się zobaczyć na żywo i będzie jeszcze okazja, by kontynuować przygodę z TOP Women.

Dziękuję za program Top Women w e-biznesie! Czas, który przeznaczyłam na szkolenia z Państwa Gośćmi - profesjonalistami i pasjonatami - dał mi wymierne korzyści: wzrosła moja pewność siebie w myśleniu o sobie, jako biznes women w e-biznesie:), z pomysłów i podpowiedzi uczestniczek programu zrodziła się nazwa mojej firmy: www.sztukakariery.pl, jestem w fazie koncepcji budowania strony internetowej, wymyśliłam i tworzę dwa autorskie produkty online - kurs dla doradców kariery: "Mam tę MOC" oraz Akademia Kompetencji Doradców Kariery Przyszłości "4CareerFuture". Ponad to: przeszłam przez dobre kilkanaście dni nauki n/t pracy w SM, pracy z obrazem i fotografią, nauczyłam się wykonywać makijaż biznesowy w pracy przed kamerą, poznałam niesamowite TOP WOMEN, nawiązałam budujące kontakty. Jeszcze raz Dziękuję za ogrom zaangażowania i Gratuluję efektów Państwa pracy. Gorąco polecam! 😊

DMoja opinia na temat całej inicjatywy jest następująca:

 • doskonale wpisana w aktualne potrzeby gospodarki, przedsiębiorczości;
 • uzupełnia braki w edukacji w w obszarach niezbędnych do uruchomienia każdego rodzaju biznesu;
 • buduje pewność siebie uczestniczek;
 • tworzy społeczność, relacje, wsparcie;
 • niesamowicie motywuje do działania;
 • jest instrukcją krok po kroku w budowaniu biznesu;
 • forma przekazu bardzo wygodna.
Podsumowując: WARTO. Przyjemne z pożytecznym 🙂

Udział w programie TOP Women w e-biznesie! był dla mnie niesamowitą przygodą. Warsztaty miały bardzo merytoryczny i praktyczny charakter, a wiedzę z nich płynącą wykorzystuję do rozwijania mojego biznesy. Stały kontakt z innymi uczestniczkami na grupie, wymiana doświadczeń czy wyzwań to bardzo motywujący element programy, z kolei wsparcie Partnerów pozwoliło pchnąć działalność na wyższy poziom. Polecam Fundację Kobiety e-biznesu i rozwój w ich towarzystwie!

Cieszę się, że mogłam przez kilka miesięcy uczestniczyć w programie TOP Women w e-biznesie wraz z innymi kobietami. Otrzymałam dużo wiedzy merytorycznej oraz praktycznych narzędzi, które pozwolą mi na budowanie własnego biznesu online. Udział w programie pozwolił mi poczuć się pewniej w dążeniu do własnych celów.

Udział w Programie TOP Women w e-biznesie to bardzo interesująca podróż przez te obszary wiedzy, które dotychczas były mi nieznane. Świetni merytorycznie prowadzący, bardzo dobra organizacja spotkań szkoleniowych, bogaty zestaw omawianej tematyki wyposażyły mnie w podstawy wiedzy poruszania się po świecie e-biznesu. Życzliwa atmosfera panująca wśród uczestniczek Programu była dodatkowym atutem. Gorąco polecam!

Kilkumiesięczne szkolenie przygotowane przez Fundację Kobiety e-biznesu, poza kompleksową wiedzą, merytorycznie i z pasją przekazaną przez Ekspertów, okazało się inspiracją i motywacją do tego, by wykorzystać wszystkie swoje talenty w sposób kreatywny. Dało narzędzia, by pomysł został ubrany w biznes i długofalowo zaopiekowany w sposób efektywny. Możliwość zadawania pytań, została maksymalnie wykorzystana, dzięki czemu jakby "od ręki" można było znaleźć rozwiązanie konkretnego problemu. A sama formuła i wszechstronność tematyki pozwoliły na zdobycie wiedzy praktycznej, którą od razu mogę wcielać w życie. O atmosferze nie wspomnę, cudowne kobiety, ogromna wiedza, niezwykłe zaangażowanie!

Program Top Women w e-biznesie to strzał w dziesiątkę! Organizatorzy wykazali się świetnym wyczuciem w doborze tematów i zadbali, by wiedzę przekazać każdej z nas w ciekawej formie. Chłonęło się ją z przyjemnością. Poza wiedzą otrzymałyśmy potężną dawkę motywacji do działania i niesamowite znajomości. Każda z nas będzie od teraz Top Women! Polecam Program i dziękuję za ten czas!

Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w programie TOP Women w e-biznesie. Udział w programie zmienił moje nastawienie do prowadzenia działalności. Uświadomił mi, że nie muszę wszystkiego wiedzieć, aby otworzyć swój e-biznes. W trakcie projektu przekazano nam ogrom wiedzy, której nie byłybyśmy same uzyskać. Dodatkowo panowała miła atmosfera. Program zmotywował mnie do działania i dodał mi pewności siebie.

Wysyłając zgłoszenie wraz z prezentacją mojej osoby do programu TOP Women w e-biznesie, nie przypuszczałam, że po pierwsze dostanę się do ogólnopolskiego programu - swoje lata już mam i tak prawdę mówiąc to nie lubię komputera :), a po drugie nie spodziewałam się dawki tak ogromnej wiedzy, podczas paru godzinnych spotkań on-line ! Gratuluję Fundacji unikatowego pomysłu , bardzo sprawnej organizacji spotkań uczestników programu i to nawet spoza Polski, a przede wszystkim zachęcenia do podzielenia się swoją ogromną wiedzą prawdziwych fachowców z wielu znanych i cenionych firm . Zdobytą wiedzę wykorzystam w 100% w mojej działalności biznesowej , która na pewno będzie wykorzystywała siłę i skuteczność internetu i social media 🙏

Partnerzy Programu

visa-opis Visa to światowy lider płatności cyfrowych, który wspiera inkluzywny rozwój gospodarczy i znajduje się w samym centrum procesu przesyłania pieniędzy. Visa to symbol zaufania, bezpieczeństwa i akceptacji. Naszą misją jest połączenie całego świata za pośrednictwem najnowocześniejszej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, wspierając tym samym rozwój ludzi, firm i całej gospodarki. Visa wspiera rolę kobiet we wzroście ekonomicznym. Prowadzi szereg programów, które dodają kobietom sił w dążeniach do inkluzywnego społeczeństwa cyfrowego. Więcej informacji na stronie www.visa.pl, blogu Visa oraz na Twitterze @Visa_PL.
nest Nowoczesny bank dla przedsiębiorców. Koncentruje się na potrzebach małych i średnich firm dostarczając im cyfrowe rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu i codzienne korzystanie z finansów. Działalności Nest Banku przyświeca idea „banku bliskiego ludziom”, który jest cyfrowym opiekunem firmowych i rodzinnych finansów. Dlatego bank oferuje zarówno produkty dla Twojej firmy, jak i całej rodziny – konta osobiste, konta dla nastolatków oraz lokaty i konta oszczędnościowe. Nest Bank stawia na innowacyjne rozwiązania. Jako jeden z pierwszych umożliwił zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem. W 2021 roku uruchomił także pierwszy kredyt dla firm, który można wziąć 100% online.
allegroOd ponad 20 lat ułatwiamy Polakom zakupy w sieci i promujemy ideę przedsiębiorczości. Allegro to ulubione miejsce zakupów oraz platforma, na której prowadzi działalność ponad 122 tysiące firm – większość z nich to polskie małe i średnie przedsiębiorstwa. Innowacje, które powstają w Allegro wpływają na życie milionów Polaków, dzięki nim mogą wygodnie kupić wszystko czego potrzebują, oszczędzając jednocześnie pieniądze i czas.
partnerzy-inpost Inpost to wiodąca platforma dostaw dla e-commerce w Europie. Posiada sieć Paczkomatów®, a także świadczy usługi kurierskie i fullfilment , współpracując z ponad 28.000 e-sprzedawców w Polsce. Paczkomaty® InPost zapewniają konsumentom tańszą, elastyczną, wygodną oraz przyjazną dla środowiska opcję dostawy. Dostawa do Paczkomatów® to najbardziej ekologiczne rozwiązanie dostaw – redukuje emisję CO2 nawet o 75% w porównaniu z dostawami kurierskimi. Wysoce wydajna infrastruktura IT i szybkie wdrażanie nowych technologii stanowią podstawę działalności i rozwoju InPost.
partnerzy-modivo MODIVO to innowacyjny polski multibrand z modą, który oferuje ponad 130 tys. produktów od 515 marek z sektorów streetwear, casual, premium oraz eco-friendly. Firma jest liderem #FashionTech, z sukcesem łącząc kanały sprzedaży i komunikacji z klientami z pogranicza świata offline i online. Multibrand, dostępny na 13 rynkach, tworzy przestrzeń do kreatywnego wyrażania siebie poprzez modę – premium to nie tylko kwestia marek, ale przede wszystkim doświadczeń zakupowych. MODIVO stale wzbogaca customer experience, oferuje krótką drogę zakupu, przejrzysty interfejs strony, intuicyjną aplikację mobilną, program lojalnościowy MFC oraz 100 dni na wymianę i zwrot.
polska-bezgotowkowa-logoFundacja została powołana w 2017 r. na mocy porozumienia zawartego przez Związek Banków Polskich, Ministerstwo Rozwoju, Visa oraz Mastercard. Fundacja prowadzi Program Polska Bezgotówkowa, który wspiera przedsiębiorców we wdrażaniu i korzystaniu z płatności bezgotówkowych. Do tej pory w ramach Programu zainstalowano ponad 350 tys. terminali płatniczych. Wśród beneficjentów Programu jest ponad ćwierć miliona przedsiębiorców, a także podmioty administracji publicznej oraz związki wyznaniowe. Szczegóły znajdą Państwo na stronie: www.polskabezgotowkowa.pl
partnerzy-sky-shop-v2Sky-Shop to gotowe narzędzie do prowadzenia sklepu internetowego, dropshippingu i handlu w wielu kanałach sprzedaży np. na Allegro. System dostarczany jest w formie wygodnego abonamentu. Łączy w sobie ponad 1 200 funkcji ułatwiających i automatyzujących sprzedaż. Wyróżnia się łatwością i intuicyjnością obsługi dzięki czemu z zaawansowanych rozwiązań e-commerce mogą korzystać wszyscy sprzedawcy – bez konieczności posiadania wiedzy technicznej.
progressivo-logo-01Możesz polegać na naszym kompleksowym podejściu w zakresie potrzeb marketingowych dopasowanych do specyfiki Twojego biznesu. Od 20 lat rozwój naszych kompetencji opieramy o wiedzę, obserwację zmieniającego się świata oraz doświadczenie. Działamy holistycznie i strategicznie, dobierając narzędzia tak, aby osiągnąć zamierzony efekt i wysoką skuteczność.
przelewy-logo-01Serwis Przelewy24 od ponad 16 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Oferujemy ponad 350 metod płatności. Już 150 000 partnerów obdarzyło nas zaufaniem i korzysta z naszych innowacyjnych rozwiązań płatniczych.
canonlogo-01 Marka Canon już od ponad 80 lat pomaga użytkownikom na całym świecie utrwalać za pomocą obrazu wszystko, co dla nich ważne. Portfolio produktów obejmuje aparaty i kamery, drukarki domowe i wielkoformatowe, projektory, ale także usługi biznesowe i technologie medyczne. Rozwój produktów i usług Canon jest ściśle połączony z filozofią Kyosei, która oznacza życie i pracę dla wspólnego dobra.

future-logo-01Future Collars (do 2020 r. pod nazwą Coders Trust) to szkoła online, w której uczymy programowania i kompetencji cyfrowych, promując trend ciągłej nauki (lifelong learning). Nauka odbywa się na platformie e-learningowej, a lekcje na żywo prowadzą Mentorzy – doświadczeni praktycy IT. Realizowane pod okiem mentorów projekty tworzą zalążek portfolio kursanta, niezbędnego w procesie rekrutacji. Elastyczny model nauki pozwala zdobyć nowe praktyczne umiejętności bez potrzeby rezygnacji z dotychczasowych zobowiązań. W 2020 r. Koźminski Business Hub uznał nas za jeden ze Startupów Pozytywnego Wpływu.

hebeHebe to nowoczesna i przyjazna sieć drogerii oferująca starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność – wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferta Hebe to m.in. kosmetyki koreańskie i naturalne, a także marki Hebe: Hebe Professional, Hebe Naturals, Hebe Cosmetics, Hebe for Men, by Hebe i Hebe Basics. Drogerie Hebe to najlepszy wybór dla zdrowia i piękna.
partnerzy-firmy-jutra-goo Firmy Jutra to program Google i Polskiego Funduszu Rozwoju w partnerstwie strategicznym z Operatorem Chmury Krajowej. Zapewniamy wsparcie z zakresu marketingu internetowego, biznesu i rozwiązań chmurowych w ramach indywidualnych konsultacji, szkoleń grupowych i materiałów edukacyjnych. Odbiorcami programu są mikro i małe firmy, które dopiero chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie lub już sprzedają i chcą dalej rozywijać ten kanał oraz średnie i tradycyjne firmy, które potrzebują rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb, pracownicy działu marketingu i sprzedaży, początkujący i kreatywni przedsiębiorcy.
partnerzy-ziaja-v2

Firma Ziaja producent wysokiej jakości farmaceutyków i kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów.

Od 32 lat działający na rynku polskim i obecnie w blisko 50 krajach na całym świecie.

Harmonogram Programu

TOP Women w e-biznesie
Etap 1

Rejestracja zgłoszeń kandydatek do Programu trwa do 15.01.2022r.

Liczy się kolejność zgłoszeń, poprawność wypełnienia i kreatywność opisu. Do 30 stycznia 2022r.wszystkie kandydatki zostaną poinformowane o decyzji przyjęcia.

Etap 2

Moduły szkoleniowe odbywać się będą w piątki od godz. 15.00 oraz w soboty od godz. 9.00 w okresie 18.02 – 21.05.2022 roku.

 • Moduł 1 (18.02.2022 Piątek w godz. 15.00-20.00 oraz 19.02.2022 Sobota w godz. 9.00-12.30)Wizerunkowa metamorfoza. Jak zadbać o biznesowy wizerunek
 • Moduł 2 (4.03.2022 Piątek w godz. 15.00-18.45 oraz 5.03.2022 Sobota w godz. 9.00-12.15): Bądź dla siebie szefem. Jak założyć działalność gospodarczą, jak otrzymać wsparcie finansowe?
 • Moduł 3 (18.03.2022 Piątek w godz. 15.00-20.00 oraz 19.03.2022 Sobota w godz. 9.00-13.00): Strona www.  Poznaj tajniki WordPress. Warsztat z budowy strony internetowej.
 • Moduł 4 (1.04.2022 Piątek w godz. 15.00-18.30 oraz 02.04.2022 Sobota w godz. 9.00-12.00): E-commerce. Pomysł na sklep internetowy. Jaką platformę wybrać do budowy sklepu internetowego? Jak zbudować efektywny e-commerce?
 • Moduł 5 (22.04.2022 Piątek w godz. 15.00-18.30 oraz 23.04.2022 Sobota w godz. 9.00-14.00): E-commerce.  Ważne integracje –  przesyłki, logistyka i płatności
 • Moduł 6 (6.05.2022 Piątek w godz. 15.00-18.00 oraz 7.05.2022 Sobota w godz. 9.00-12.00): Jak osiągnąć wzrost sprzedaży online?. E-commerce z Allegro.
 • Moduł 7 (20.05.2022 Piątek w godz. 15.00-19.30 oraz 21.05.2022 Sobota w godz. 9.00-12.15): Top in Social. Jak prowadzić komunikację i sprzedaż w social mediach

Szczegółowy harmonogram i tematy poruszane podczas modułów szkoleniowych zostaną wysłane Uczestniczkom po zakwalifikowaniu się do programu. Informacje będą również umieszczone na platformie edukacyjnej na tydzień przed rozpoczęciem zajęć. Godziny mogą nieznacznie ulec zmianie.

Zakończenie Programu jest równoznaczne z otrzymaniem Certyfikatów TOP Women w e-biznesie (VI.2022)

Kapituła Programu

Kapituła Programu TOP Women w e-biznesie to zespół składający się z przedstawicieli Organizatorów i Wykładowców Programu – ekspertów biznesu online, którzy współtworzą z nami program edukacyjny oraz wspierają rekrutację kandydatek ubiegającym się o uczestnictwo w Programie.

Członek Kapituły może posługiwać tytułem Członka Kapituły zarówno w kontaktach krajowych, jak i zagranicznych przez okres pełnienia funkcji Członka Kapituły.

Wartością, która łączy naszych ekspertów i Członków Kapituły jest wiara w słuszność istniejącej inicjatywy oraz potrzeba tworzenia i rozwijania przyjaznego środowiska biznesowego dla kobiet w obszarze online. Wszyscy działamy w myśl hasła „pozytywne nastawienie, bycie uważnym na potrzeby innych oraz służenie wsparciem i pomocą”.

Katarzyna-Zubrzycka

Katarzyna Zubrzycka

Dyrektorka działu detalistów i agentów rozliczeniowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa

Izabela Karolczyk – Szafrańska

Dyrektor Marketingu InPost

Karolina Mitraszewska

Członek Zarządu Nest Banku, Doktor Nauk Ekonomicznych

Kamila Grotowska

Education and Merchant Development Leader Allegro
Maciej-Cebertowicz

Maciej Cebertowicz

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Sky-shop.pl
anna-spychalska-grzeszek-2

Anna Spychalska-Grzeszek

Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Fundacja Polska Bezgotówkowa
Patrycja-S

Patrycja Sass-Staniszewska

Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej
Zuzanna-Schon

Zuzanna Schӧn

B2C Marketing Director 4CE Canon – Poland, Czech, Slovakia, Hungary

Jacek Kinecki

CCO – Chief Commercial Officer Przelewy24
wiola-m

Wioleta Magdziarz

Expert w programie Google I PFR - Firmy Jutra
Joanna Kowalczuk

Joanna Kowalczuk

Dyrektor Marketingu firmy Ziaja.
Aleksandra-Szol

Aleksandra Szol

Dyrektor E-commerce MODIVO & Dyrektor Marketingu MODIVO w eobuwie.pl SA
annaf

Anna Heimberger

Fundacja Kobiety e-biznesu

Dorota Bachman

Fundacja Kobiety e-biznesu
agnieszka-b

Agnieszka Brytan-Jędrzejowska

Fundacja Kobiety e-biznesu
Anna-Mikulska

Anna Mikulska

Studio Kreowania Wizerunku
www.annamikulska.pl
Magda-Boja

Magdalena Bojaryn

Przedsiębiorczyni i radca prawny w Kancelarii
Radców Prawnych Biznesove

Zasady rekrutacji

Zasady rekrutacji Program TOP Women w e-biznesie"
PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DO PROGRAMU TRWA DO 15.01.2022r.

Program edukacyjny TOP WOMEN w e-biznesie zakłada rekrutację do jednej grupy uczestniczek w dwóch etapach. 

Etapy rekrutacji:

1 Etap:
Prawidłowe wypełnienie formularza oraz przesłanie na adres topwomen@kobietyebiznesu.pl prezentacji kandydatki dołączonej jako załącznik lub link ( doc., pdf, video, ppt max 10MB). Data przesłania do 15.01.2022, 

2 Etap:
Rozpatrzenie wniosku oraz ocena prezentacji zgłoszonej kandydatki przez Fundację Kobiety e-biznesu i Kapitułę Programu. Informację o pozytywnej lub negatywnej decyzji Kapituły Programu, Kandydatka otrzymuje poprzez pocztę elektroniczną na podany adres e-mail w terminie w dniach od 1 do 4 lutego 2022 r. Wybór Kandydatek odbywa się według kryterium daty wpłynięcia Formularza oraz spełnienia warunków opisanych poniżej. W przypadku przekroczenia wskazanej liczby Uczestniczek utworzona zostanie Lista rezerwowa. Wypełnienie i wysłanie Formularza zgłoszeniowego są równoznaczne z akceptacją Regulaminu Programu TOP Women w e-biznesie.

Co to jest prezentacja kandydatki?

 W prezentacji na końcu formularza zgłoszeniowego opisz siebie, zrób to w sposób kreatywny, ciekawy. Pamiętaj, aby prezentacja zawierała odpowiedź na pytania:

 • Jaką jesteś osobą jest i czym się zajmujesz
 • Dlaczego chcesz przystąpić do programu
 • W jakiego typu działalności lub jak w karierze zawodowej planujesz wykorzystać kontakty i wiedzę zdobytą podczas trwania programu Top Women w e-biznesie.

Prezentacja może być załączona do formularza w formie pliku ppt, pdf, nagrania mp3 lub wysyłana przez wetransfer lub link na adres topwomen@kobietyebiznesu.pl opisana imieniem i nazwiskiem jako dodatek do zgłoszenia. ( max 10MB)

Kryteria wyboru Kandydatek:

 • poprawność wypełnionego formularza zgłoszeniowego,
 • przesłanie formularza zgodnie z terminem,
 • kreatywność prezentacji Kandydatki,
 • widoczna chęć do rozwoju i współpracy w prezentacji.

Zakwalifikowane zgodnie z Regulaminem Kandydatki jako uczestniczki Programu zobowiązane są do uczestniczenia w co najmniej pięciu sesjach zaplanowanych podczas trwania programu. Uczestnictwo dotyczy również Gali finałowej. Każda z uczestniczek, aby zakończyć program certyfikatem zobowiązana jest do zaakceptowania regulaminu, potwierdzającego uczestnictwo w Programie TOP Women w e-biznesie oraz wpłacenia kaucja wartości 250 zł, która zostanie zwrócona po zakończeniu programu zgodnie z Regulaminem.

Wpłać kaucję Wpłać kaucję po potwierdzeniu uczestnictwa w Programie


Regulamin uczestnictwa reguluje szczegółowo prawa i zobowiązania stron. 


Regulamin Programu
Polityka Prywatności
Szczegóły programu
Moduły tematyczne

Formularz zgłoszeniowy

TOP Women w e-biznesie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TOP Women w e-biznesie edycja 2021/2022

Informujemy, że zgłoszenia przyjmowane są do 15.01.2022. Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól oraz odpowiedź na wszystkie pytania. Po wypełnieniu formularza Kandydatki otrzymają email potwierdzający przesłanie formularza rekrutacyjnego do Programu TOP Women w e-biznesie 2021/2022.

Do dnia 8 lutego 2022 wysłany zostanie email z informacją o zakwalifikowaniu się do programu bądź o negatywnym rozpatrzeniu kandydatury.

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone. Teraz szykujemy się do kursu. Czekaj na dobre wieści. Pozdrawiamy bardzo pozytywnie!

TOPWomen-plakat-2021-2022-v1

FAQ

Pytania i odpowiedzi

W Programie może uczestniczyć osoba, która prowadzi już działalność gospodarczą.

Tak, Program uwzględnia uczestniczki studentki, ale służymy także wsparciem dziewczynom, które ukończyły szkołę średnią i chcą zdobyć wiedzę z zakresu biznesu online, żeby w przyszłości uruchomić swój biznes online albo pracować w biznesie o takim profilu.

W Programie może uczestniczyć tylko osoba, która uzyskała pozytywną weryfikację w procesie rekrutacyjnym.

Warunkiem ukończenia Programu, otrzymania certyfikatu TOP Women w e-biznesie jest uczestnictwo w minimum 5 spośród 7 sesji tematycznych. Dlatego też są one przeprowadzane co dwa tygodnie. Wszystkie sesje są nagrywane online, zatem w wyjątkowych sytuacjach jest opcja zapoznania się z materiałami w innym terminie. 

Tak, sesje szkoleniowe będą nagrywane. Przed każdą sesją przygotowane zostaną materiały, które pomogą przygotować się do najbliższej sesji szkoleniowej.

Program TOP Women w e-biznesie kończy się testem, potwierdzającym zdobyte umiejętności.

W Programie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Nie ma górnej granicy wieku.

Nie ma kryteriów technicznych. Uczestniczka powinna posiadać dostęp do internetu oraz mieć możliwość odbywania lekcji Programu wykorzystując laptop lub komputer stacjonarny z głośnikami.

Uczestniczki, które potwierdziły udział w Programie poprzez akceptację Regulaminu Programu będą mogły wycofać się z programu bez ponoszenia dodatkowych kosztów tylko w przypadkach określonych w Regulaminie Programu. W innych przypadkach kaucja nie zostaje zwrócona.

Dla Uczestniczek Programu terminy mogą zostać ustalane indywidualnie.

Pakiet dodatkowy obejmuje dodatkowe świadczenia i bonusy dla Uczestniczek od Partnerów Programu. Pakiet przekazywany jest uczestniczce Programu po zakończeniu Programu i uczestniczeniu w minimum 5 konwentach szkoleniowych.

Tak, każda uczestniczka po ukończeniu min 5 konwentów Programu otrzymuje imienny certyfikat ukończenia.

Wszystkie informacje o Programie zawarte są na stronie www.kobietyebiznesu.pl. Dodatkowo można się kontaktować z Fundacją poprzez Linkedin, Facebook oraz poprzez email topwomen@kobietyebiznesu.pl

Pin It on Pinterest