Wydarzenia | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Pierwsze badanie „Potencjał kobiet w e-biznesie”

Pierwsze badanie „Potencjał kobiet w e-biznesie”

Fundacja Kobiety e-biznesu wspólnie Atena Research & Consulting realizuje badanie na temat potrzeb kobiet w biznesie online.

Do badania zapraszamy wszystkie kobiety, które prowadzą lub zamierzają w najbliższym czasie prowadzić sprzedaż i obsługę klientów przez internet.

Jeżeli jesteś taką osobą, zapraszamy Cię do wypełnienia ankiety. Pozwoli nam ona lepiej poznać potrzeby kobiet działających w handlu internetowym oraz opracować wytyczne do dalszego rozwoju biznesów online. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 10 minut. Badanie pozwoli zidentyfikować nam obszary, w których możemy jako Fundacja pomóc kobietom.

Chcemy poznać potencjał rozwoju biznesu online widziany oczami kobiety.

W ankiecie umieściłyśmy pytania związane ze znajomością platform e-commerce. Chcemy się także dowiedzieć, w jakich branżach obecnie są aktywne kobiety ze swoimi biznesami online oraz w jakich planują swoje aktywności. Badanie ma dostarczyć informacji na temat „obszarów deficytowych”, które wymagają inwestycji w biznes, rozwijania narzędzi i rozwiązań informatycznych oraz technik sprzedaży. Dzięki ankiecie będziemy wszyscy mieć możliwość dowiedzenia się, co kobiety e-biznesu planują zmienić w swoich biznesach albo jak je zaplanować, żeby dynamicznie zwiększać sprzedaż. Badanie ujawni także poziom ryzyka, jakie kobiety dostrzegają w biznesie online. Dowiemy się także, jakie bariery i wyzwania spotykają na swojej drodze kobiety w biznesie e-commerce. Ankieta dostarczy również informacji na temat źródeł, z których korzystają kobiety, aby poszerzać swoją wiedzę biznesową.

Aby wypełnić ankietę, kliknij w ten link:
https://app.ankieteo.pl/s/c6fa2e4f-e359-4d37-9021-842b59501d12

Badanie potrwa do połowy czerwca. Wyniki ankiety i raport z całego badania będzie zaprezentowany w czerwcu 2020. Raport wzbogacony będzie komentarzami, odnoszącymi się do uzyskanych wyników i sformułowanych wniosków

wpis linkedin

Zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Partnerem badania jest sklep internetowy sieci drogerii Douglas.pl. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy.