Brook Preloader

Wydarzenia

  • Termin: 25.09.2020

Gala e-Commerce Polska awards oraz Dyrektor e-Commerce Roku 2020

24 września 2020 odbyła się uroczysta Gala e-Commerce Polska awards oraz Dyrektor e-Commerce Roku 2020.Organizatorem konkursu i gali jest Izba Gospodarki Elektronicznej, a zgłoszone firmy oceniało Jury złożone z ekspertów branży e-commerce.

Czytaj więcej
 
  • Termin: 29.09.2020

Forum Retail Challenge 2020 - Fireside Chat z Ewą Szmidt-Belcarz, CEO Empik Group

Forum Retail Challenge to największe wydarzenie, skupiące retailerów aktywnie działających na polskim rynku. Fundacja Kobiety e-biznesu jest Partnerem Forum. W ramach Forum poprowadzimy FIRESIDE CHAT, czyli rozmowę 1:1 z Prezes Empik Group, strategiem Ewą Szmidt-Belcarz.

Czytaj więcej
Ewa Szmidt-Belcarz, CEO Empik Group
 
  • Termin: 29.09.2020

Forum Retail Challenge 2020 - debata CEO's

Forum Retail Challenge Poland 2021 to największej konferencji Retailerów w Polsce. Organizatorem Forum Retail jest Brave Conferences. Z radością informujemy, że nasza Fundacja Kobiety e-biznesu została Partnerem tej konferencji. Forum odbywa się w dniach 29 września - 2 października.

Czytaj więcej
Największa konferencja retail w Polsce
 
  • Termin: 06.09.2020

Pierwsze komentarze ekspertów do raportu przygotowanego przez Fundację

Przeczytaj najciekawsze komentarze ekspertów do raportu Fundacji. Zainspiruj się wypowiedziami Prezes Eobuwie, DeeZee oraz Prezes Empik.pl. To najwięksi eksperci w branży i wierzą w dalszy intensywny rozwój e-biznesu i e-commerce.

Czytaj więcej
 
  • Termin: 05.09.2020

Wp Finanse o e-biznesie. Wywiad i rozmowa na temat raportu Fundacji

Wyniki naszego raportu wzbudziły zainteresowanie finansistów. WP Finanse w swoim programie przeprowadziło wywiad z Dorotą Bachman, współzałożycielką Fundacji na temat potencjał kobiet i ich wyzwań w działalności. Cieszymy się, że może wpierać kobiety i docieramy z tym do mediów.

Czytaj więcej
 
  • Termin: 04.09.2020

Raport Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce wzbudził duże zainteresowanie mediów

Wyniki raportu Potencjał Kobiet w e-biznesie zainteresowały media. Cieszymy się, że dzięki takim badaniom wskazujemy, inspitujemy i przyczyniamy się do rozwoju e-biznesu. Przeczytaj wiecj co napisały o nas money.pl, wprost, Forbes women

Czytaj więcej
wprost, money forbes women kobiety e-biznesu
 
  • Termin: 02.09.2020

Premiera raportu "Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce"

2 września 2020 odbyła się premiera raportu Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce. Ze względu na trwającą pandemię Covid odbyła się ona tylko online. Raport zawiera ciekawe wyniki o dużym potencjale kobiet planujących otworzyć biznes online. Dane o jakości wiedzy na temat e-commerce.

Czytaj więcej
 
  • Termin: 12.08.2020
  • Oglądaj:

webinar: Jak wdrożyć moduł płatności w sklepie internetowym?

Jak wprowadzić płatności w sklepie internetowym. Porad i odpowiedzi na pytania udziela Katarzyna Sikorska, Business relation dyrektor z przelewy24.pl. Dowiesz się jakie formy płatności są najbardziej popularne. Co należy zrobić aby szybko i sprawnie wprowadzić wszystkie możliwe płatności w e-sklepie

Czytaj więcej