fbpx

Wydarzenia

 • Termin: 16.12.2022
 • Dołącz:

Już ponad 500 zgłoszeń w trwającej rekrutacji do trzeciej edycji TOP Women w e-biznesie

Mimo niepewnych nastrojów rynkowych, branża e-commerce cały czas rośnie. Absolwentki programu Top Women w e-biznesie, rozwijają swoje start-upy, wspierają się i dzielą doświadczeniem. Zachęcają też inne kobiety do udziału w programie.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 27.10.2022

Ruszyły zgłoszenia do trzeciej edycji programu TOP Women w e-biznesie

TOP Women w e-biznesie. Ogólnopolski darmowy kurs wiedzy dla kobiet.  Ruszyła III edycja 2022/2023. Rozpoczęły się zapisy do bezpłatnego kursu szkoleniowego dla kobiet w obszarze e-commerce - TOP Women w e-biznesie 2022/2023. Rekrutacja do programu potrwa do 15 stycznia 2023. Jest 250 miejsc.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 26.09.2022

Już jest nowy Raport THE POWER OF SOCIAL & LIVE COMMERCE

Z przyjemnością prezentujemy raport THE POWER OF SOCIAL & LIVE COMMERCE, 2022 Raport zawiera ciekawe wyniki, które mogą być wskazaniem do tworzenia strategii na rok 2023. Social commerce konsekwentnie zyskuje na znaczeniu. Regularnie korzysta z niego coraz więcej Polaków, a wartość zakupów rośnie.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 15.06.2022
 • Oglądaj:

Video, debata ekspertów na temat wyników Silvers w e-commerce

Zapraszamy do posłuchania dyskusji w której uczestniczą Joanna Erdman z Fundacji Polska Bezgotówkowa, Magdalena Kubisa z BLIK, Magdalena Grablewska z Przelewy24 *Seniorzy-internauci to grupa coraz bardziej świadoma i aktywna, jeśli chodzi o zachowania online.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 28.05.2022

Nagrody w konkursie TOP pomysł na e-biznes przyznane.

Cieszymy się, że program Fundacji Kobiety e-biznesu pomaga im rozwijać skrzydła, dodaje odwagi i wiary w siebie.
Podczas Gali wręczyliśmy Laureatkom konkursu symboliczne dyplomy. Ich prace zostały najwyżej ocenione przez Jury. Kryterium oceny były między innymi: forma i kreatywność prezentacji.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 27.05.2022

Nowy raport SIlvers w e-commerce.

Przedstawiamy nowy raport "SILVERS in e-commerce. Seniorzy 60+. Potencjał, bariery i wyzwania w handlu online. Seniorzy-internauci to grupa coraz bardziej świadoma i aktywna, jeśli chodzi o zachowania online.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 21.04.2022

Gala wręczenia statuetek Kobieta e-commerce 2022

21 kwietnia w Warszawie odbyła się Gala I edycji konkursu Kobieta e-commerce 2022. Statuetki otrzymały kobiety, które zaprezentowały najlepsze projekty w dziewięciu kategoriach konkursowych. Odbyło się w Villa Intrata na terenie Pałacu w Wilanowie w Warszawie

Czytaj więcej
 
 • Termin: 19.03.2022

Głosowanie i Nominacje do konkursu Kobieta e-commerce 2022

Niesamowite wyniki! Do konkursu Kobieta e-commerce 2022 zgłosiło się prawie 250 kobiet. Jury przyznało nominacje 80 kobietom w dziewięciu kategoriach konkursowych. Są wśród nich przedsiębiorczynie jak i znane Influencerki. Do 10 kwietnia trwa głosowanie Internautów.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 10.03.2022

Metamorfoza wizerunkowa uczestniczek TOP Women w e-biznesie

Znamy zwyciężczynie konkursu na metamorfozę TOP Women look. Uczestniczki TOP Women w e-biznesie miały za zadanie zaprezentowanie się przed i po wykonaniu makijażu jakie nauczyły się na sesji szkoleniowej. Metamorfozy były niesamowite.

Czytaj więcej
kobieta w makijażu biznesowym do spotkania online
 
 • Termin: 28.02.2022

Telefoniczna linia wsparcia

Trudna sytuacja związana z wojną na Ukrainie wywołuję potrzebę wsparcia przyjeżdzających do Polski ludzi z Ukrainy, naszych sąsiadów, znajomych. Zachęcamy do skorzystania z telefonicznej linii wsparcia, organizowanej przez Mindgram, którego współzałożycielka jest Gosia Ohme, Ambasadorka Fundacji.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 18.02.2022

Start programu edukacyjnego TOP Women w e-biznesie edycja 2022

Ruszyła 2. edycja społecznego programu edukacyjno-rozwojowego Top Women w e-biznesie, organizowanego przez Fundację Kobiety e-biznesu i Partnerów. Bierze w nim udział 200 uczestniczek z Polski i z Europy, wyłonionych spośród rekordowej liczby niemal 700 zgłoszeń.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 1.02.2022
 • Dołącz:

Konkurs Kobieta e-commerce 2022 wystartował!

Pierwszy w Polsce konkurs dla przedsiębiorczych kobiet angażujących się w branżę e-handlu. Tytuły będą przyznawane kobietom, które wyróżniają się pomysłami i innowacyjnością w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Zgłoszenia i nominacje przyjmowane są do 28 lutego na stronie https://www.kobietaecommerce.pl/

Czytaj więcej
kobieta-ecommerce-konkurs-FB-cover_strona-www-v3
 
 • Termin: 17.01.2022

Laureatki TOP Women w e-biznesie z wywiadem w popularnych magazynach Glamour i Claudia.

Jako Fundacja wspieramy w rozwoju przedsiębiorczości. Cieszy się, że laureatki pierwszej edycji programu edukacyjnego TOP Women mogły udzielić wywiadu i promować swoje firmy na łamach znanych i lubianych magazynów kobiecych jak Claudia i Glamour. Bardzo dziękujemy wydawnictwu Burda International.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 2.01.2022

Ostatnie dni rekrutacji i Top Women w e-biznesie w magazynie Hebe

Dzięki naszemu partnerowi - drogeriom Hebe jeszcze więcej kobiet dowie się o bezpłatnym kursie TOP Women w e-biznesie. Kilkaset tysięcy nakładu bogatego w treść magazynu Hebe, który czytają kobiety z całej Polski. Bardzo dziękujemy za tę możliwość i zachęcamy do odwiedzin drogerii HEBE.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 10.12.2021

Raport badawczy Kobieta i mężczyzna na zakupach online

Fundacja Kobiety e-biznesu postanowiła zbadać, czy zachowania konsumentów w sieci internetowej różnią się, biorąc pod uwagę płeć kupujących. W badaniu przeprowadzonym jesienią br. udział wzięło 1048 osób. Badanie wskazuje też na zmiany w zachowaniach Seniorów. Ciekawe wyniki i insighty.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 2.12.2021

„TOP Women w e-biznesie” w Wysokie Obcasy Praca.💜

„TOP Women w e-biznesie” dla kobiet, które chcą zmienić pasję w start-up! Tak piszą Wysokie obcasy Praca.💜
W grudniowym wydaniu cała strona poświęcona na nasz program TOP Women w e-biznesie. Cudownie pojawić się w gronie tak dobrych programów edukacyjnych. Prezentowane są na łamach tego magazynu

Czytaj więcej
 
 • Termin: 25.11.2021

Dyskusja na temat Senior w e-commerce.

💙Dzisiaj był niesamowity dzień, cały poświęcony naszym kochanym Seniorom. Na V Kongresie Gospodarki Senioralnej, jako Fundacja prowadziłyśmy dyskusję zastanawiając się co jest potrzebne Seniorom aby bezpiecznie korzystali z wygodnych zakupów jakim jest zakup w sklepie internetowym.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 19.11.2021

Kobiety e-biznesu na V Kongresie Gospodarki Senioralnej

Seniorzy w e-commerce. To temat, na jaki będzie prowadzona dyskusja przez Fundację Kobiety e-biznesu. Zapraszamy na V Kongres Gospodarki Senioralnej 24-25 listopada (online). Jako Fundacja staramy się wspierać grupy społeczne, dla których świat cyfrowy jest jeszcze nie do końca zrozumiały.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 02.11.2021

Kampania Fundacji na citylights w Warszawie i Łodzi

W listopadzie rozpoczęła się kampania citylights TOP Women w e-biznesie, programu stworzonego przez Fundację. W Warszawie i Łodzi można oglądać nasze atrakcyjne plakaty. Celem kampanii jest dotarcie do większej ilości kobiet z informacją o bezpłatnym programie edukacyjnym.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 29.10.2021

Fundacja Kobiety e-biznesu w radio Łódź

Bardzo miła ale rzeczowa rozmowa z redaktor Agatą Zielińska z radia Łódź. Teraz Łodzianie mogli dowiedzieć się o działaniach Fundacji na rzecz rozwoju biznesu online oraz zmniejszania ilości osób wykluczonych cyfrowo. Zapraszamy do wysłuchania audycji Radio Łódź na wieczór.

Czytaj więcej