fbpx

Wydarzenia

 • Termin: 2.12.2021

„TOP Women w e-biznesie” w Wysokie Obcasy Praca.💜

„TOP Women w e-biznesie” dla kobiet, które chcą zmienić pasję w start-up! Tak piszą Wysokie obcasy Praca.💜
W grudniowym wydaniu cała strona poświęcona na nasz program TOP Women w e-biznesie. Cudownie pojawić się w gronie tak dobrych programów edukacyjnych. Prezentowane są na łamach tego magazynu

Czytaj więcej
 
 • Termin: 25.11.2021

Dyskusja na temat Senior w e-commerce.

💙Dzisiaj był niesamowity dzień, cały poświęcony naszym kochanym Seniorom. Na V Kongresie Gospodarki Senioralnej, jako Fundacja prowadziłyśmy dyskusję zastanawiając się co jest potrzebne Seniorom aby bezpiecznie korzystali z wygodnych zakupów jakim jest zakup w sklepie internetowym.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 19.11.2021

Kobiety e-biznesu na V Kongresie Gospodarki Senioralnej

Seniorzy w e-commerce. To temat, na jaki będzie prowadzona dyskusja przez Fundację Kobiety e-biznesu. Zapraszamy na V Kongres Gospodarki Senioralnej 24-25 listopada (online). Jako Fundacja staramy się wspierać grupy społeczne, dla których świat cyfrowy jest jeszcze nie do końca zrozumiały.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 02.11.2021

Kampania Fundacji na citylights w Warszawie i Łodzi

W listopadzie rozpoczęła się kampania citylights TOP Women w e-biznesie, programu stworzonego przez Fundację. W Warszawie i Łodzi można oglądać nasze atrakcyjne plakaty. Celem kampanii jest dotarcie do większej ilości kobiet z informacją o bezpłatnym programie edukacyjnym.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 29.10.2021

Fundacja Kobiety e-biznesu w radio Łódź

Bardzo miła ale rzeczowa rozmowa z redaktor Agatą Zielińska z radia Łódź. Teraz Łodzianie mogli dowiedzieć się o działaniach Fundacji na rzecz rozwoju biznesu online oraz zmniejszania ilości osób wykluczonych cyfrowo. Zapraszamy do wysłuchania audycji Radio Łódź na wieczór.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 23.10.2021

Radio ZET patronem medialnym społecznej inicjatywy Fundacji

Dzięki październikowemu programowi radio ZET "To właśnie weekend", prowadzonemu przez Beatę Tadlę o programie TOP Women w e-biznesie dowiedziały się tysiące kobiet z całej Polski. To był cel Fundacji - dotrzeć z komunikacją do jak największej liczby kobiet. Teraz każda ma szansę!

Czytaj więcej
 
 • Termin: 18.10.2021

Ruszyły zapisy na bezpłatny kurs edukacyjny TOP Women w e-biznesie

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia 2022. 200 zakwalifikowanych kobiet przejdzie metamorfozę wizerunkową i zdobędzie wiedze n temat prowadzenia biznesu online. Moduły szkoleniowe prowadzone przez ekspertów i praktyków biznesu m.in Allegro, Inpost, Hebe, Visa, Przelewy24, Canon, Modivo, Sky-shop.pl

Czytaj więcej
 
 • Termin: 18.10.2021

Metamorfoza wizerunkowa z MODIVO, Hebe i Ziaja

Metamorfozę wizerunkową uczestniczek programu TOP Women w e-biznesie przeprowadzimy wspólnie z Modivo, Hebe, Ziaja Polska . Nasi Partnerzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z Uczestniczkami oraz omówić najważniejsze trendy w modzie, pielęgnacji i makijażu.


Czytaj więcej
 
 • Termin: 12.10.2021

Gosia Ohme Ambasadorką kolejnej edycji programu TOP Women w e-biznesie

Cieszymy się, że Ambasadorką drugiej edycji programu została Małgorzata Ohme,
Jedna z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. Wspiera i motywuje kobiety do rozwoju i działania.
Mamy nadzieję, że jej siła i motywacja do działania będzie inspiracją dla wielu kobiet

Czytaj więcej
 
 • Termin: 09.09.2021

Kongres Kobiet

Zapraszamy na Kongres Kobiet. To szansa na pozyskanie nowych kontaktów, możliwości rozwoju, wiedzy. Pragniesz poznać ciekawych ludzi, pełnych pomysłów, którzy zarażą Cię do działania? Szukasz ciekawych osób z inicjatywą, do realizacji własnych projektów?CROWNE HOTEL PLAZA w Warszawie 9 września 21

Czytaj więcej
 
 • Termin: 15.06.2021

Nowy Raport The power of social & live commerce.

Fundacja Kobiety e-biznesu wraz z partnerami przygotowała pierwsze w Polsce analityczne i eksperckie opracowanie rozwijającego się trendu w zakupach online, czyli social i live commerce. Partenrami raportu są Blik, Facebook, Przelewy24, Redlink, Makolab, Sky-shop, They,

Czytaj więcej
raport-2021-06
 
 • Termin: 12.06.2021

Laureatki konkursu TOP pomysł na e-biznes

Rozstrzygnięty został konkurs TOP pomysl na e-biznes. Gratulujemy Laureatkom. Wartościowe nagrody na pewno pomogą w rozpoczęciu własnego biznesu online. Gratulujemy ! Zawsze wspieramy odważne inicjatywy. Zobacz nasze laureatki.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 11.06.2021

Gala zakończenia programu TOP Women w e-biznesie.

Niesamowita Gala zakończenia programu TOP Women w e-biznesie. Gościem specjalnym Małgorzata Ohme, która zainspirowała kobiety i dodała im siły na start nowych biznesów. Emocje, rozstrzygnięcia konkursu i premiera raportu The power of social & live comerce.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 04.06.2021

Nasz głos w kampanii Kobiety w biznesie. Ambasadorką jest Dorota Wellman.

Mamy swój głos w kampanii Kobieta w biznesie, której Ambasardorką jest Dorota Wellman. W prenumeracie online dziennika Gazety Wyborczej oraz na portalu poradnikbiznes,info znajdziecie artykuł na temat Fundacji Kobiety e-biznesu. Dziękujemy ! i cieszymy sie, że mogłyśmy zabrać głos.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 12.05.2021

Raport Wojowniczki e-biznesu

Przeczytaj z jakich części Polski i Europy pochodzą oraz w jakim wieku są kobiety, które planują uruchomić biznes online. zobacz z jakich źródeł informacji korzystają oraz na jakich platformach sprzedażowych online już działają. Ciekawe dane, które mogą być inspiracją dla zainteresowanych.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 24.04.2021
 • Dołącz:

Ankieta. Pomóż nam zebrać dane na temat zachowań w social mediach

Jako Fundacja staramy się analizować trendy rynkowe w obszarze cyfryzacji oraz zmian zachowań konsumenckich. Wyniki tych analiza chcemy dostarczać społeczeństwu , przedsiębiorcom i zainteresowanym instytucjom. Pomóż nam zebrać dane i wypełnij anonimową ankietę.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 23.04.2021

Konkurs TOP pomysł na e-biznes.

Wspieramy przedsiębiorcze kobiety. Teraz do wygrania nagrody pieniężne dla autorek najciekawszych pomysłów na rozpoczęcie lub rozwinięcie działalności prowadzonej w internecie. Jako Fundacja staramy się pomagać rozwijać innowacyjne startupy. Program TOP Women w e-biznesie daje takie możliwości.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 15.03.2021

Fundacja na łamach miesięcznika Uroda

Trzy typowe cechy pracujących Polek to: niesamowity zapał, zaangażowanie i ambicja. Dla nich o wiele rzadziej niż dla mężczyzn liczy się stanowisko i zarobki, za to częściej pasja i satysfakcja. Jednocześnie wciąż mają trudniej, bo  muszą łączyć pracę z wychowywaniem dzieci i prowadzeniem domu.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 11.03.2021

Raport Fundacji w magazynie Wysokie Obcasy Praca

Miło czytać o działaniach Fundacji obok wywiadu z naszą inspiratorką Ewą Chodakowską. W numerze raport specjalny kobiety w e-biznesie, mapa trendów według Aleksandry Hatalskiej, kurs szukania czasu dla siebie, przygotowany przez Olę Budzyńską. zapraszamy.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 05.03.2021

Konkurs TOP Women look rozstrzygnięty.

W ramach Programu TOP Women w e-biznesie, odbył się konkurs na najlepszą metamorfozę i makijaż biznesowy. Kobiety zachwyciły pomysłami i zdjęciami przed i po warsztatach organizowanych przez Hebe i Fundację Kobiety e-biznesu.

Czytaj więcej