fbpx
Brook Preloader

Wydarzenia

 • Termin: 11.03.2021

Raport Fundacji w magazynie Wysokie Obcasy Praca

Miło czytać o działaniach Fundacji obok wywiadu z naszą inspiratorką Ewą Chodakowską. W numerze raport specjalny kobiety w e-biznesie, mapa trendów według Aleksandry Hatalskiej, kurs szukania czasu dla siebie, przygotowany przez Olę Budzyńską. zapraszamy.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 05.03.2021

Konkurs TOP Women look rozstrzygnięty.

W ramach Programu TOP Women w e-biznesie, odbył się konkurs na najlepszą metamorfozę i makijaż biznesowy. Kobiety zachwyciły pomysłami i zdjęciami przed i po warsztatach organizowanych przez Hebe i Fundację Kobiety e-biznesu.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 19.02.2021

Inauguracja programu TOP Women w e-biznesie

19 lutego 2021 rozpoczął się największy w Polsce program edukacyjny, przeciwdziałający wykluczeniu cyfrowemu oraz wspierający przedsiębiorczość. kobiet. 400 zgłoszeń, w tym z Niemiec, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii, na 200 miejsc

Czytaj więcej
 
 • Termin: 31.01.2021

Wywiad z Dzień dobry TVN. Rozmowa na temat programu TOP Women w e-biznesie

Rozmowa z dziennikarką Anną Korytkowską z Dzień dobry TVN. "Metamorfoza, praktyka i wsparcie. Fundacja "Kobiety e-biznesu" w odpowiedzi na trudną sytuację, w której na przestrzeni ostatniego roku znalazły się kobiety, organizuje program edukacyjno-rozwojowy. Założycielki fundacji podkreślają, że ..

Czytaj więcej
 
 • Termin: 21.01.2021

Wywiad z Anną Heimberger, współzałożycielką Fundacji Kobiety e-biznesu

Wywiad Z Anna Heimberger Współzałożycielka Fundacji Kobiety E Biznesu. Z Anną rozmawialiśmy o działalności prowadzonej przez nią Fundacji, współpracy i o innowacyjnym programie edukacyjnym.

Skąd pomysł na założenie Fundacji Kobiety e-biznesu?

Czytaj więcej
 
 • Termin: 07.01.2021

Wystartowała kampania TOP women w e-biznesie na citylights

W styczniu rozpoczęła się nasza pierwsza kampania na citylights. Dzięki AMS komunikacja o programie TOP women w e-biznesie dotrze do większej ilości mieszkańców w miastach, takich jak Warszawa i Łódź.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 4.01.2021
 • Dołącz:

TOP women w e-biznesie w magazynie HEBE

Magazyn HEBE z reklamą TOP women w e-biznesie!. Kampania promocyjna programu edukacyjnego dla kobiet ruszyła. Chcemy dotrzeć z nią do tysięcy kobiet.. Magazyn drogerii HEBE dedykowany dla kobiet to idealne miejsce.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 15.12.2020
 • Dołącz:

TOP Women w e-biznesie. Rusza nowy projekt Fundacji Kobiety e-biznesu

Fundacja Kobiety e-biznesu uruchamia nabór do ogólnopolskiego programu edukacyjno-rozwojowego dla kobiet „TOP Women w e-biznesie”. Zajęcia będą prowadzone na platformie online w piątkowe popołudnia oraz soboty i rozpoczną się w lutym 2021 roku. Do programu zostanie zaproszonych 200 kobiet, wybranych

Czytaj więcej
TOP women w ebiznesie Program edukacyjny
 
 • Termin: 14.12.2020
 • Dołącz:

Współpraca z Krajową Izbą Gospodarki Senioralnej w projekcie ABC Senior.

Fundacja Kobiety e-biznesu i KIGS podejmują współpracę, której celem jest włączanie i wspieranie osób starszych do uczestnictwa w społeczeństwie cyfrowym, pomoc w odnalezieniu się w świecie postępującej transformacji technologicznej i sprawnej obsłudze narzędzi niezbędnych do poruszania się w siec

Czytaj więcej
 
 • Termin: 4.12.2020
 • Oglądaj:

Rozpoczynamy cykl MENTOR Talks, czyli krótkie rozmowy z...

Pierwsza z serii rozmów z Mentorkami o kobietami sukcesu. Jolanta Łuczkowska, mentorka i certyfikowany coach opowie jak radzić sobie z paniką przed utratą pracy, co jest konsekwencją negatywnego wpływu Covid na biznes.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 26.11.2020
 • Oglądaj:

#2 webinar Wyzwania, drivery i bariery w e-biznesie

To już drugi z cyklu naszych webinarów poświęconych zagadnieniom związanym z „Potencjałem kobiet w e-biznesie”, odwołujący się do wyników naszego badania i raportu „Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce”. A w nim koncentrujemy się na „Wyzwaniach, driverach i barierach w prowadzeniu e-bi

Czytaj więcej
 
 • Termin: 19.11.2020
 • Oglądaj:

#1 webinar Potencjał kobiet w e-biznesie. Dyskusja ekspertek

Gośćmi zaproszonymi do webinaru są m.in Dominika Żak, prezes DeeZee, Patrycja Sass - Staniszewska, prezes Izby gospodarki elektronicznej, Katarzyna Wierzbowska , Fundusz VC Black Swan. Ciekawa dyskusja na temat wyników raportu Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 18.11.2020

Konferencja Be the e-commerce leader

Na konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Agnieszka Brytan-Jędrzejowska, współzałożycielka Fundacji Kobiety e-biznesu z eksperckimi wypowiedziami w panelu: „E-commerce hasłem roku 2020. Czy wszystko można przenieść do świata e-commerce?”.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 25.09.2020

Gala e-Commerce Polska awards oraz Dyrektor e-Commerce Roku 2020

24 września 2020 odbyła się uroczysta Gala e-Commerce Polska awards oraz Dyrektor e-Commerce Roku 2020.Organizatorem konkursu i gali jest Izba Gospodarki Elektronicznej, a zgłoszone firmy oceniało Jury złożone z ekspertów branży e-commerce.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 29.09.2020

Forum Retail Challenge 2020 - Fireside Chat z Ewą Szmidt-Belcarz, CEO Empik Group

Forum Retail Challenge to największe wydarzenie, skupiące retailerów aktywnie działających na polskim rynku. Fundacja Kobiety e-biznesu jest Partnerem Forum. W ramach Forum poprowadzimy FIRESIDE CHAT, czyli rozmowę 1:1 z Prezes Empik Group, strategiem Ewą Szmidt-Belcarz.

Czytaj więcej
Ewa Szmidt-Belcarz, CEO Empik Group
 
 • Termin: 29.09.2020

Forum Retail Challenge 2020 - debata CEO's

Forum Retail Challenge Poland 2021 to największej konferencji Retailerów w Polsce. Organizatorem Forum Retail jest Brave Conferences. Z radością informujemy, że nasza Fundacja Kobiety e-biznesu została Partnerem tej konferencji. Forum odbywa się w dniach 29 września - 2 października.

Czytaj więcej
Największa konferencja retail w Polsce
 
 • Termin: 06.09.2020

Pierwsze komentarze ekspertów do raportu przygotowanego przez Fundację

Przeczytaj najciekawsze komentarze ekspertów do raportu Fundacji. Zainspiruj się wypowiedziami Prezes Eobuwie, DeeZee oraz Prezes Empik.pl. To najwięksi eksperci w branży i wierzą w dalszy intensywny rozwój e-biznesu i e-commerce.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 05.09.2020

Wp Finanse o e-biznesie. Wywiad i rozmowa na temat raportu Fundacji

Wyniki naszego raportu wzbudziły zainteresowanie finansistów. WP Finanse w swoim programie przeprowadziło wywiad z Dorotą Bachman, współzałożycielką Fundacji na temat potencjał kobiet i ich wyzwań w działalności. Cieszymy się, że może wpierać kobiety i docieramy z tym do mediów.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 04.09.2020

Raport Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce wzbudził duże zainteresowanie mediów

Wyniki raportu Potencjał Kobiet w e-biznesie zainteresowały media. Cieszymy się, że dzięki takim badaniom wskazujemy, inspitujemy i przyczyniamy się do rozwoju e-biznesu. Przeczytaj wiecj co napisały o nas money.pl, wprost, Forbes women

Czytaj więcej
wprost, money forbes women kobiety e-biznesu
 
 • Termin: 02.09.2020

Premiera raportu "Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce"

2 września 2020 odbyła się premiera raportu Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce. Ze względu na trwającą pandemię Covid odbyła się ona tylko online. Raport zawiera ciekawe wyniki o dużym potencjale kobiet planujących otworzyć biznes online. Dane o jakości wiedzy na temat e-commerce.

Czytaj więcej