Archiwa: Top Women Program | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Wydarzenia

 • Termin: 17.05.2024

Zakończenie rekordowej edycji TOP Women w e-biznesie 2024

17 maja odbyła się Gala zakończenia programu TOP Women w e-biznesie 2023/2024. Podczas Gali podsumowałyśmy tegoroczną edycję, konkurs metamorfozy wizerunkowej, podzieliłyśmy się certyfikatami ukończenia kursu. Gościniami specjalnymi były Marta Mikliszańska z Allegro oraz Aleksandra Szol z Tylko.pl.

Czytaj więcej
kurs dla kobiet TOP Women w e-biznesie
 
 • Termin: 23.02.2024
 • Dołącz:

Start czwartej edycji TOP Women w e-biznesie. Prawie 1000 zgłoszeń. 250 Uczestniczek zakwalifikowanych.

Wystartowaliśmy z półrocznym kursem. Zainteresowanie projektem TOP Women w e-biznesie wciąż rośnie. Do czwartej już edycji tego bezpłatnego programu edukacyjno – rozwojowego zgłosiło się prawie 1000 kobiet z Polski i z zagranicy. Liczba zgłoszeń czterokrotnie przewyższyła liczbę dostępnych miejsc.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 27.10.2022

Ruszyły zgłoszenia do trzeciej edycji programu TOP Women w e-biznesie

TOP Women w e-biznesie. Ogólnopolski darmowy kurs wiedzy dla kobiet.  Ruszyła III edycja 2022/2023. Rozpoczęły się zapisy do bezpłatnego kursu szkoleniowego dla kobiet w obszarze e-commerce - TOP Women w e-biznesie 2022/2023. Rekrutacja do programu potrwa do 15 stycznia 2023. Jest 250 miejsc.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 2.01.2022

Ostatnie dni rekrutacji i Top Women w e-biznesie w magazynie Hebe

Dzięki naszemu partnerowi - drogeriom Hebe jeszcze więcej kobiet dowie się o bezpłatnym kursie TOP Women w e-biznesie. Kilkaset tysięcy nakładu bogatego w treść magazynu Hebe, który czytają kobiety z całej Polski. Bardzo dziękujemy za tę możliwość i zachęcamy do odwiedzin drogerii HEBE.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 02.11.2021

Kampania Fundacji na citylights w Warszawie i Łodzi

W listopadzie rozpoczęła się kampania citylights TOP Women w e-biznesie, programu stworzonego przez Fundację. W Warszawie i Łodzi można oglądać nasze atrakcyjne plakaty. Celem kampanii jest dotarcie do większej ilości kobiet z informacją o bezpłatnym programie edukacyjnym.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 29.10.2021

Fundacja Kobiety e-biznesu w radio Łódź

Bardzo miła ale rzeczowa rozmowa z redaktor Agatą Zielińska z radia Łódź. Teraz Łodzianie mogli dowiedzieć się o działaniach Fundacji na rzecz rozwoju biznesu online oraz zmniejszania ilości osób wykluczonych cyfrowo. Zapraszamy do wysłuchania audycji Radio Łódź na wieczór.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 18.10.2021

Ruszyły zapisy na bezpłatny kurs edukacyjny TOP Women w e-biznesie

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia 2022. 200 zakwalifikowanych kobiet przejdzie metamorfozę wizerunkową i zdobędzie wiedze n temat prowadzenia biznesu online. Moduły szkoleniowe prowadzone przez ekspertów i praktyków biznesu m.in Allegro, Inpost, Hebe, Visa, Przelewy24, Canon, Modivo, Sky-shop.pl

Czytaj więcej
 
 • Termin: 18.10.2021

Metamorfoza wizerunkowa z MODIVO, Hebe i Ziaja

Metamorfozę wizerunkową uczestniczek programu TOP Women w e-biznesie przeprowadzimy wspólnie z Modivo, Hebe, Ziaja Polska . Nasi Partnerzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z Uczestniczkami oraz omówić najważniejsze trendy w modzie, pielęgnacji i makijażu.


Czytaj więcej
 
 • Termin: 12.10.2021

Gosia Ohme Ambasadorką kolejnej edycji programu TOP Women w e-biznesie

Cieszymy się, że Ambasadorką drugiej edycji programu została Małgorzata Ohme,
Jedna z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. Wspiera i motywuje kobiety do rozwoju i działania.
Mamy nadzieję, że jej siła i motywacja do działania będzie inspiracją dla wielu kobiet

Czytaj więcej
 
 • Termin: 11.06.2021

Gala zakończenia programu TOP Women w e-biznesie.

Niesamowita Gala zakończenia programu TOP Women w e-biznesie. Gościem specjalnym Małgorzata Ohme, która zainspirowała kobiety i dodała im siły na start nowych biznesów. Emocje, rozstrzygnięcia konkursu i premiera raportu The power of social & live comerce.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 23.04.2021

Konkurs TOP pomysł na e-biznes.

Wspieramy przedsiębiorcze kobiety. Teraz do wygrania nagrody pieniężne dla autorek najciekawszych pomysłów na rozpoczęcie lub rozwinięcie działalności prowadzonej w internecie. Jako Fundacja staramy się pomagać rozwijać innowacyjne startupy. Program TOP Women w e-biznesie daje takie możliwości.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 05.03.2021

Konkurs TOP Women look rozstrzygnięty.

W ramach Programu TOP Women w e-biznesie, odbył się konkurs na najlepszą metamorfozę i makijaż biznesowy. Kobiety zachwyciły pomysłami i zdjęciami przed i po warsztatach organizowanych przez Hebe i Fundację Kobiety e-biznesu.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 19.02.2021

Inauguracja programu TOP Women w e-biznesie

19 lutego 2021 rozpoczął się największy w Polsce program edukacyjny, przeciwdziałający wykluczeniu cyfrowemu oraz wspierający przedsiębiorczość. kobiet. 400 zgłoszeń, w tym z Niemiec, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii, na 200 miejsc

Czytaj więcej
 
 • Termin: 31.01.2021

Wywiad z Dzień dobry TVN. Rozmowa na temat programu TOP Women w e-biznesie

Rozmowa z dziennikarką Anną Korytkowską z Dzień dobry TVN. "Metamorfoza, praktyka i wsparcie. Fundacja "Kobiety e-biznesu" w odpowiedzi na trudną sytuację, w której na przestrzeni ostatniego roku znalazły się kobiety, organizuje program edukacyjno-rozwojowy. Założycielki fundacji podkreślają, że ..

Czytaj więcej
 
 • Termin: 07.01.2021

Wystartowała kampania TOP women w e-biznesie na citylights

W styczniu rozpoczęła się nasza pierwsza kampania na citylights. Dzięki AMS komunikacja o programie TOP women w e-biznesie dotrze do większej ilości mieszkańców w miastach, takich jak Warszawa i Łódź.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 4.01.2021
 • Dołącz:

TOP women w e-biznesie w magazynie HEBE

Magazyn HEBE z reklamą TOP women w e-biznesie!. Kampania promocyjna programu edukacyjnego dla kobiet ruszyła. Chcemy dotrzeć z nią do tysięcy kobiet.. Magazyn drogerii HEBE dedykowany dla kobiet to idealne miejsce.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 15.12.2020
 • Dołącz:

TOP Women w e-biznesie. Rusza nowy projekt Fundacji Kobiety e-biznesu

Fundacja Kobiety e-biznesu uruchamia nabór do ogólnopolskiego programu edukacyjno-rozwojowego dla kobiet „TOP Women w e-biznesie”. Zajęcia będą prowadzone na platformie online w piątkowe popołudnia oraz soboty i rozpoczną się w lutym 2021 roku. Do programu zostanie zaproszonych 200 kobiet, wybranych

Czytaj więcej
TOP women w ebiznesie Program edukacyjny