Archiwa: Ostatnie aktualności | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Wydarzenia

 • Termin: 20.05.2024

e-biznes MEETUP dla przedsiębiorców w Poznaniu

Za nami e-biznes MEETUP 2024 w Poznaniu. 28 maja spotkaliśmy się z przedsiębiorcami, aby dyskutować i dzielić się wiedzą na temat możliwości rozwoju małych i średnich firm. Atmosfera była cudowna, pełna inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń, mnóstwa pytań do ekspertów. Rozmawialiśmy o trendach..

Czytaj więcej
 
 • Termin: 17.05.2024

Zakończenie rekordowej edycji TOP Women w e-biznesie 2024

17 maja odbyła się Gala zakończenia programu TOP Women w e-biznesie 2023/2024. Podczas Gali podsumowałyśmy tegoroczną edycję, konkurs metamorfozy wizerunkowej, podzieliłyśmy się certyfikatami ukończenia kursu. Gościniami specjalnymi były Marta Mikliszańska z Allegro oraz Aleksandra Szol z Tylko.pl.

Czytaj więcej
kurs dla kobiet TOP Women w e-biznesie
 
 • Termin: 28.03.2024
 • Dołącz:

Pierwszy e-biznes MEETUP w Warszawie

28 marca w Warszawie odbył się pierwszy w 2024 roku e-biznes MEETUP. Podczas merytorycznych i inspirujących wystapień na temat rozwoju biznesu spotkali się mali przedsiębiorcy, których celem jest oszczędność kosztów, eksport i e-commerce. Partnerzy: Amazon, Santander Leasing, Przelewy24, e-Izba, KIG

Czytaj więcej
 
 • Termin: 08.03.2024

Dzień kobiet z Prezydent Łodzi Hanną Zdanowską i naszą Fundacją

8 marca w CitySpace Fuzja spotkałyśmy się z Panią Hanną Zdanowską - Prezydent Łodzi. Na spotkaniu przedsiębiorczych kobiet dyskutowałyśmy o roli kobiet w biznesie i na rynku pracy. To była świetna okazja do networkingu i wymiany doświadczeń. Dziękujemy.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 02.03.2024
 • Dołącz:

Rozpoczęły się zapisy na e-biznes MeetUP 2024 dla przedsiębiorców

E-biznes MEETUP to seria warsztatów dla przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć zyski i rozwinąć firmę. Na stacjonarnych spotkaniach w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu zyskasz wiedzę od ekspertów i praktyków między in. z Amazon, Santander, Przelewy24. Nawiążesz kontakty i wymienisz się doświadzeniem

Czytaj więcej
 
 • Termin: 26.10.2023
 • Dołącz:

Rozpoczęły się zapisy do czwartej edycji TOP Women w e-biznesie

Rozpoczęły się zapisy do IV edycji bezpłatnego programu edukacyjno – rozwojowego TOP Women w e-biznesie, dzięki któremu kobiety robią odważny krok w kierunku życiowej zmiany – otwierają firmy, zmieniają pracę, po prostu stawiają na siebie. Zapisy trwają do 14.01.2024 r.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 26.05.2023

Certyfikaty  „TOP Women w e-biznesie" rozdane

Wręczyliśmy certyfikaty potwierdzające ukończenie tegorocznej edycji programu edukacyjnego “TOP Women w e-biznesie. Podsumowanie i zakończenie odbyło się 26 maja. To była rekordowa edycja pod względem liczby uczestniczek. Wzięły w niej udział kobiety również z zagranicy

Czytaj więcej
 
 • Termin: 18.05.2023

18 maja w Warszawie odbyła się Gala Kobieta e-commerce 2023

Poznaliśmy laureatki drugiej edycji konkursu Kobieta e-commerce 2023, organizowanego przez Fundację Kobiety e-biznesu wraz z partnerami. Jury nagrodziło 8 kobiet wyłonionych spośród 180 zgłoszeń. Internauci w ogólnopolskim głosowaniu wybrali Hannę Żudziewicz. Nagrodę specjalną i tytuł Osobowość Roku

Czytaj więcej
 
 • Termin: 30.05.2023

XI Cashless Congress Digital Era

Już 30 - 31 maja 2023 roku w warszawskim hotelu Intercontinental odbędzie się XI Cashless Congress Digital Era.Podczas dwóch dni poruszone zostaną najważniejsze i aktualne tematy, odbędą się dyskusje w gronie ekspertów. Kongres rozpocznie panel: Płatności bezgotówkowe dziś i jutro.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 21.04.2023

Spotkanie w fabryce Norblina w siedzibie Allegro. TOP Women networking.

Inspirujące warsztaty na żywo w siedzibie Allegro w Warszawie. W Piątek 21 kwietnia odbyło się spotkanie motywacyjne i inspiracyjne dla absolwentek programów TOP Women w e-biznesie. Za nami niesamowite emocje i pierwsze wrażenia ze spotkania na żywo.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 10.04.2023

Oficjalne nominacje w konkursie Kobieta e-commerce 2023

Znamy już najbardziej ambitne i działające na rzecz rozwoju biznesów cyfrowych i e-commerce kobiety w Polsce. Z ponad 180 zgłoszeń i nominacji Jury przyznało oficjalne nominacje. Kolejny etap to obrady Jury ale też głosowanie Internautów w którym wybierzemy Laureatkę nagrody Internautów.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 24.02.2023
 • Dołącz:

Inauguracja programu TOP Women w e-biznesie 2023

„Bój się, ale działaj” - takie słowa i nie tylko wybrzmiewały podczas Gali otwarcia półrocznego programu edukacyjnego TOP Women w e-biznesie. Uroczysta inauguracja TOP Women w e-biznesie odbyła się 24 lutego. Wzięło w niej udział prawie 300 osób - w tym 250 zakwalifikowanych uczestniczek, partnerzy.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 25.02.2023
 • Dołącz:

Z okazji Dnia Kobiet spotkanie z Coachem- zaproszenie

Na Dzień Kobiet sesja z Coachem. 'Bój się i działaj – czyli o mocy kobiet w biznesie oraz motywacji do działania w świecie BANI". Dowiedz się, jak wznieść swoją pewność siebie na nowy poziom, kontrolować emocje i rozprawiać ze swoimi ograniczeniami.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 19.02.2022

Świętujemy z CENEO 18 lat historii polskiego e-commerce

W lutym razem z CENEO świętujemy nie tylko walentynki, ale również 18. urodziny jednej z największej platform e-commerce na polskim rynku. Czy znasz historię tego popularnego serwisu? Zobacz, jak powstało Ceneo i jaki wpływ ma na zwyczaje zakupowe Polaków.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 17.02.2023

50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami plebiscytu „50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce” Organizowany jest na łamach „Home&Market” od ponad 20 lat. Mamy w nim swój jako Fundacja swój głos. ❤️ dziękujemy za tę możliwość .

Czytaj więcej
 
 • Termin: 07.02.2023

Ruszył ogólnopolski konkurs Kobieta e-commerce 2023

Konkurs nagradza kobiece start-upy oraz przedsiębiorcze kobiety, które realizują innowacyjne projekty rozwijając tym branżę biznesu prowadzonego głównie online. Kandydatki można zgłaszać do 19 marca 2023 r. za pośrednictwem strony www.kobietaecommerce.pl.

Czytaj więcej
Zglos i nominuj do konkursu kobieta e-commerce 2023
 
 • Termin: 27.10.2022

Ruszyły zgłoszenia do trzeciej edycji programu TOP Women w e-biznesie

TOP Women w e-biznesie. Ogólnopolski darmowy kurs wiedzy dla kobiet.  Ruszyła III edycja 2022/2023. Rozpoczęły się zapisy do bezpłatnego kursu szkoleniowego dla kobiet w obszarze e-commerce - TOP Women w e-biznesie 2022/2023. Rekrutacja do programu potrwa do 15 stycznia 2023. Jest 250 miejsc.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 26.09.2022

Już jest nowy Raport THE POWER OF SOCIAL & LIVE COMMERCE

Z przyjemnością prezentujemy raport THE POWER OF SOCIAL & LIVE COMMERCE, 2022 Raport zawiera ciekawe wyniki, które mogą być wskazaniem do tworzenia strategii na rok 2023. Social commerce konsekwentnie zyskuje na znaczeniu. Regularnie korzysta z niego coraz więcej Polaków, a wartość zakupów rośnie.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 15.06.2022
 • Oglądaj:

Video, debata ekspertów na temat wyników Silvers w e-commerce

Zapraszamy do posłuchania dyskusji w której uczestniczą Joanna Erdman z Fundacji Polska Bezgotówkowa, Magdalena Kubisa z BLIK, Magdalena Grablewska z Przelewy24 *Seniorzy-internauci to grupa coraz bardziej świadoma i aktywna, jeśli chodzi o zachowania online.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 28.05.2022

Nagrody w konkursie TOP pomysł na e-biznes przyznane.

Cieszymy się, że program Fundacji Kobiety e-biznesu pomaga im rozwijać skrzydła, dodaje odwagi i wiary w siebie.
Podczas Gali wręczyliśmy Laureatkom konkursu symboliczne dyplomy. Ich prace zostały najwyżej ocenione przez Jury. Kryterium oceny były między innymi: forma i kreatywność prezentacji.

Czytaj więcej