Brook Preloader

Witamy

Witamy w naszej Społeczności kobiet e-biznesu - pasjonującej się światem cyfrowym, możliwościami rozwoju i poszerzania wiedzy na temat działalności w internecie.

Naszym celem jest wspieranie kobiet w rozwoju personalnym i zawodowym. Na stronach serwisu oraz podczas organizowanych wydarzeń będziemy inspirować i pomagać w rozwoju osobistym oraz w poszerzaniu wiedzy na temat działalności w e-biznesie.

Chcemy dzielić się wiedzą, pomysłami i opiniami na temat możliwości prowadzenia biznesu online. Wykorzystamy nasze doświadczenie, rozwiązania technologiczne, badania i raporty, aby przekazać interesujące porady dotyczące e-biznesu.

Poznajmy się!

Wspólna pasja, doświadczenia w e-biznesie i niesamowita energia to cechy, które nas połączyły przy tworzeniu tej inicjatywy. Zdobyłyśmy wiedzę pracując przez kilkanaście lat w dużych organizacjach, które rozpoczynały działalność w Internecie, współpracując przy pierwszych projektach e-commerce w Polsce.

Doświadczenie zdobyte w kontaktach z ludźmi, wiedzę o e-biznesie, wykształcenie w obszarze coachingu oraz znajomość branży badawczej chcemy wykorzystać do zbudowania wspólnie z Wami platformy wiedzy, która pomoże w budowaniu i rozwijaniu e-biznesów.

Co skłoniło nas do działania?

Wiedza i doświadczenie

wiedza i doświadczenie zdobyte przez kilkanaście lat w firmach, które rozpoczynały przygodę z e-commerce w Polsce. Dlatego chcemy zaprosić Was do stworzenia społeczności kobiet , działającej w środowisku internetowym, tworzącej projektu związane z e-biznesem.

Współpraca i wsparcie

współpracujemy z liderami w branży e-biznesu, którzy chętnie podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniami. Znajdziecie u nas ekspertów z różnych dziedzin, którzy pomogą Wam w budowaniu i rozwijaniu e-biznesu.
Chcemy także skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczeń. Możecie być Edukatorkami lub Edukatorami, pisać artykuły, doradzać kobietom, które szukają u nas wsparcia. Zapraszamy do wypełnienia Formularza w zakładce Dołącz: https://www.kobietyebiznesu.pl/dolacz/
kobiety-praca-ebiznes-kobiety
zarabiać w internecie
praca-kobiety-spotkanie-ebiznes
wyszukiwarka sklep internetowy jak porada
Anna Heimberger Kobiety e-biznesu ecommerce fundacja- galeria

Anna Heimberger

Pomysłodawczyni

Pasjonatka marketingu i rozwiązań cyfrowych. Swoją przygodę z biznesem rozpoczęła już podczas studiów, zakładając własną firmę. Od ponad 15 lat doradza strategicznie Zarządom firm polskim i międzynarodowych. Praktyczne doświadczenie zdobywała w obszarach rozwoju biznesu, budowaniu silnych marek oraz transformacji digital. Zarządzała wieloosobowymi działami marketingu i e-commerce w branżach retail, QRS i FMCG.
Z sukcesem wdraża innowacyjne rozwiązania cyfrowe np.mobilną aplikację B2B, która została uznana przez konsumentów za najlepszą w 2019r. Od 2009 roku prelegentka na wielu konferencjach branżowych. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, studiów MBA oraz studiów podyplomowych Psychologii biznesu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Entuzjastka marketingu 4.0 oraz nowatorskiego zarządzania zespołami. Wierzy, że kobiety mają niesamowitą siłę w działaniu i chce wspierać je swoim doświadczeniem. Działa na rzecz pomocy kobietom i zwiększania ich obecności w biznesie cyfrowym.
dorotabachman

Dorota Bachman

Pomysłodawczyni

Ekspert rynku e-commerce i rozwoju biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w różnych branżach. Członek Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, propagatorka i promotorka innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań w biznesie, które poprawiają znacząco efektywność procesową i wydajność operacyjną firm. Posiada tytuł doktora z zakresu nauk zarządzania – specjalizacja zarządzanie procesowe. Odpowiedzialna za obszary związane z e-commerce, rozwojem biznesu, sprzedażą oraz marketingiem. Pracowała w największych firmach i korporacjach jako członek zarządów i rad nadzorczych oraz jako doradca i pełnomocnik wielu przedsiębiorstw. W czasie swojej kariery zawodowej zaangażowana w projekty strategiczne , w tym w procesy transformacji cyfrowej organizacji na wszystkich szczeblach. Umiejętnie łączy podejście analityczne z kompetencjami miękkimi. Zwolenniczka koncepcji „chcieć to móc” oraz podejścia klientocentrycznego. Zarażająca optymizmem i pozytywnym podejściem do spraw pozornie niemożliwych. Uczestniczka wielu paneli dyskusyjnych oraz wykładowca uczelni wyższych z zakresu zarządzania, analizy strategicznej oraz marketingu.
justynaskorupska

Justyna Skorupska

Pomysłodawczyni

Ekspert rynku e-commerce, wiceprzewodnicząca Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, której była współzałożycielką. W latach 2016-2018 Członek Rady ds. Cyfryzacji. W 2016 nominowana przez branżę na „Osobowość polskiej gospodarki cyfrowej”. Autorka popularnej książki "E-commerce. Strategia-Zarządzanie-Finanse". Już ponad 20 lat działa na rynku IT oraz e-commerce jako doradca, mentor oraz manager. Zaangażowana w realizację projektów transformacji cyfrowej w polskich firmach. Pracowała w największych firmach i korporacjach z branży IT/online, w których rozwijała swą karierę poprzez wszystkie szczeble zarządzania. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu własnej firmy, a także w pracy w konsultingu doskonale zna i rozumie potrzeby biznesowe przedsiębiorstw, zarówno tych z sektora sprzedaży B2C jak i B2B. Skutecznie łączy wiedzę IT z doświadczeniem biznesowym. Dzieli się także swoją wiedzą w ramach think-tanków oraz prowadzi zajęcia z obszaru handlu internetowego w Akademii Leona Koźmińskiego i na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
Agnieszka-Brytan-Jędrzejowska-2-300x427

Agnieszka Brytan-Jędrzejowska

Pomysłodawczyni

Pasjonatka badań marketingowych i strategii z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zdobywała międzynarodowe doświadczenie w jednej z czołowych agencji badawczych. Od 10 lat założycielka i CEO agencji badawczo-strategicznej, Atena Research&Consulting. Wspiera biznesowo dojrzałe firmy oraz rozwijające się start-upy. Dzieli się bogatym know-how i ogromnym doświadczeniem z różnych branż. Współtworzyła wiele strategii biznesowych i marketingowych, działań komunikacyjnych, a także uczestniczyła we wprowadzaniu na rynek nowych produktów i usług. Zawodowo cechuje ją ogromna intuicja i dojrzałość biznesowa, konsekwencja w działaniu i zaangażowanie, a także wysokie zrozumienie potrzeb partnerów biznesowych. Otwarta, aktywnie słuchająca, pozytywnie nastawiona do życia, motywuje i inspiruje. W życiu stawia na ciągłe doskonalenie się. Absolwentka studiów menedżerskich Executive MBA oraz programu strategicznego CIM - The Chartered Institute of Marketing. Zaangażowana w rozwój kobiet: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Vital Voices, Ekspertki Razem. Wykładowca w Szkole Liderek Akademii Kobiet Sukcesu, prelegentka na licznych konferencjach. Mentorka Programu Biznes w Kobiecych Rękach.