Archiwa: Badania i raporty rynkowe | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Wydarzenia

 • Termin: 26.09.2022

Już jest nowy Raport THE POWER OF SOCIAL & LIVE COMMERCE

Z przyjemnością prezentujemy raport THE POWER OF SOCIAL & LIVE COMMERCE, 2022 Raport zawiera ciekawe wyniki, które mogą być wskazaniem do tworzenia strategii na rok 2023. Social commerce konsekwentnie zyskuje na znaczeniu. Regularnie korzysta z niego coraz więcej Polaków, a wartość zakupów rośnie.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 10.12.2021

Raport badawczy Kobieta i mężczyzna na zakupach online

Fundacja Kobiety e-biznesu postanowiła zbadać, czy zachowania konsumentów w sieci internetowej różnią się, biorąc pod uwagę płeć kupujących. W badaniu przeprowadzonym jesienią br. udział wzięło 1048 osób. Badanie wskazuje też na zmiany w zachowaniach Seniorów. Ciekawe wyniki i insighty.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 15.06.2021

Nowy Raport The power of social & live commerce.

Fundacja Kobiety e-biznesu wraz z partnerami przygotowała pierwsze w Polsce analityczne i eksperckie opracowanie rozwijającego się trendu w zakupach online, czyli social i live commerce. Partenrami raportu są Blik, Facebook, Przelewy24, Redlink, Makolab, Sky-shop, They,

Czytaj więcej
raport-2021-06
 
 • Termin: 12.05.2021

Raport Wojowniczki e-biznesu

Przeczytaj z jakich części Polski i Europy pochodzą oraz w jakim wieku są kobiety, które planują uruchomić biznes online. zobacz z jakich źródeł informacji korzystają oraz na jakich platformach sprzedażowych online już działają. Ciekawe dane, które mogą być inspiracją dla zainteresowanych.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 24.04.2021
 • Dołącz:

Ankieta. Pomóż nam zebrać dane na temat zachowań w social mediach

Jako Fundacja staramy się analizować trendy rynkowe w obszarze cyfryzacji oraz zmian zachowań konsumenckich. Wyniki tych analiza chcemy dostarczać społeczeństwu , przedsiębiorcom i zainteresowanym instytucjom. Pomóż nam zebrać dane i wypełnij anonimową ankietę.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 19.11.2020
 • Oglądaj:

#1 webinar Potencjał kobiet w e-biznesie. Dyskusja ekspertek

Gośćmi zaproszonymi do webinaru są m.in Dominika Żak, prezes DeeZee, Patrycja Sass - Staniszewska, prezes Izby gospodarki elektronicznej, Katarzyna Wierzbowska , Fundusz VC Black Swan. Ciekawa dyskusja na temat wyników raportu Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 05.09.2020

Wp Finanse o e-biznesie. Wywiad i rozmowa na temat raportu Fundacji

Wyniki naszego raportu wzbudziły zainteresowanie finansistów. WP Finanse w swoim programie przeprowadziło wywiad z Dorotą Bachman, współzałożycielką Fundacji na temat potencjał kobiet i ich wyzwań w działalności. Cieszymy się, że może wpierać kobiety i docieramy z tym do mediów.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 04.09.2020

Raport Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce wzbudził duże zainteresowanie mediów

Wyniki raportu Potencjał Kobiet w e-biznesie zainteresowały media. Cieszymy się, że dzięki takim badaniom wskazujemy, inspitujemy i przyczyniamy się do rozwoju e-biznesu. Przeczytaj wiecj co napisały o nas money.pl, wprost, Forbes women

Czytaj więcej
wprost, money forbes women kobiety e-biznesu
 
 • Termin: 02.09.2020

Premiera raportu "Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce"

2 września 2020 odbyła się premiera raportu Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce. Ze względu na trwającą pandemię Covid odbyła się ona tylko online. Raport zawiera ciekawe wyniki o dużym potencjale kobiet planujących otworzyć biznes online. Dane o jakości wiedzy na temat e-commerce.

Czytaj więcej
 
 • Termin: 05.2020

Pierwsze badanie "Potencjał kobiet w e-biznesie"

Fundacja Kobiety e-biznesu wspólnie Atena Research & Consulting realizuje badanie na temat potrzeb kobiet w biznesie online. Do badania zapraszamy wszystkie kobiety, które prowadzą lub zamierzają w najbliższym czasie prowadzić sprzedaż i obsługę klientów przez internet.

Czytaj więcej
ankieta kobiety e-biznesu badania raport