Brook Preloader

Wydarzenia

  • Termin: 05.09.2020

Wp Finanse o e-biznesie. Wywiad i rozmowa na temat raportu Fundacji

Wyniki naszego raportu wzbudziły zainteresowanie finansistów. WP Finanse w swoim programie przeprowadziło wywiad z Dorotą Bachman, współzałożycielką Fundacji na temat potencjał kobiet i ich wyzwań w działalności. Cieszymy się, że może wpierać kobiety i docieramy z tym do mediów.

Czytaj więcej
 
  • Termin: 04.09.2020

Raport Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce wzbudził duże zainteresowanie mediów

Wyniki raportu Potencjał Kobiet w e-biznesie zainteresowały media. Cieszymy się, że dzięki takim badaniom wskazujemy, inspitujemy i przyczyniamy się do rozwoju e-biznesu. Przeczytaj wiecj co napisały o nas money.pl, wprost, Forbes women

Czytaj więcej
wprost, money forbes women kobiety e-biznesu
 
  • Termin: 02.09.2020

Premiera raportu "Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce"

2 września 2020 odbyła się premiera raportu Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce. Ze względu na trwającą pandemię Covid odbyła się ona tylko online. Raport zawiera ciekawe wyniki o dużym potencjale kobiet planujących otworzyć biznes online. Dane o jakości wiedzy na temat e-commerce.

Czytaj więcej
 
  • Termin: 05.2020

Pierwsze badanie "Potencjał kobiet w e-biznesie"

Fundacja Kobiety e-biznesu wspólnie Atena Research & Consulting realizuje badanie na temat potrzeb kobiet w biznesie online. Do badania zapraszamy wszystkie kobiety, które prowadzą lub zamierzają w najbliższym czasie prowadzić sprzedaż i obsługę klientów przez internet.

Czytaj więcej
ankieta kobiety e-biznesu badania raport