Archiwa: Konferencje | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Wydarzenia

  • Termin: 18.11.2020

Konferencja Be the e-commerce leader

Na konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Agnieszka Brytan-Jędrzejowska, współzałożycielka Fundacji Kobiety e-biznesu z eksperckimi wypowiedziami w panelu: „E-commerce hasłem roku 2020. Czy wszystko można przenieść do świata e-commerce?”.

Czytaj więcej
 
  • Termin: 29.09.2020

Forum Retail Challenge 2020 - Fireside Chat z Ewą Szmidt-Belcarz, CEO Empik Group

Forum Retail Challenge to największe wydarzenie, skupiące retailerów aktywnie działających na polskim rynku. Fundacja Kobiety e-biznesu jest Partnerem Forum. W ramach Forum poprowadzimy FIRESIDE CHAT, czyli rozmowę 1:1 z Prezes Empik Group, strategiem Ewą Szmidt-Belcarz.

Czytaj więcej
Ewa Szmidt-Belcarz, CEO Empik Group
 
  • Termin: 29.09.2020

Forum Retail Challenge 2020 - debata CEO's

Forum Retail Challenge Poland 2021 to największej konferencji Retailerów w Polsce. Organizatorem Forum Retail jest Brave Conferences. Z radością informujemy, że nasza Fundacja Kobiety e-biznesu została Partnerem tej konferencji. Forum odbywa się w dniach 29 września - 2 października.

Czytaj więcej
Największa konferencja retail w Polsce
 
  • Termin: 06.05.2020

Konferencja e-commerce rozwój w czasie pandemii

Wdrożenie i funkcjonowanie e-commerce w okresie pandemii. Personalizacja i sposoby dotarcia do "nowego" konsumenta. Jako ekspertki i pasjonatki cyfrowej technologii Kobiety e-biznesu prowadziły konferencję E-commerce, organizowaną przez Brave Conferences

Czytaj więcej
konfernecja 1
 
  • Termin: 08.05.2020

Konferencja dla branży e-commerce

Wzrosty sprzedaży. Brak magazynów. Bezpieczna dostawa. Kobiety e-biznesu miały przyjemność wspólnie z Brave Conference prowadzić konferencją niezwykle ważną dla branży E-commerce

Czytaj więcej
konfernecja 2