Wydarzenia | Fundacja Kobiety e-biznesu I Ohme Ambasadorką
biuro@kobietyebiznesu.pl

Gosia Ohme Ambasadorką kolejnej edycji programu TOP Women w e-biznesie

Gosia Ohme Ambasadorką kolejnej edycji programu TOP Women w e-biznesie

Bardzo się cieszymy, że Ambasadorką drugiej edycji programu zostałą Małgorzata Ohme.

Jedna z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. Wspiera i motywuje kobiety do rozwoju i działania.
Mamy nadzieję, że jej siła i motywacja do działania będzie inspiracją dla wielu kobiet co pomoże im odmienić swoje życie nie tylko zawodowe.

“Kobiety w Polsce, mimo że statystycznie są lepiej wykształcone od mężczyzn, znacznie częściej skupiają się na swoich deficytach i obawach – mówi Małgorzata Ohme, Ambasadorka programu “TOP Women w e-biznesie” – Tymczasem, żadna z nas nie musi być technologicznym omnibusem, aby odnieść sukces w biznesie cyfrowym. Wystarczy, że będziemy dobre w tej dziedzinie, która jest naszym zawodem lub pasją. Programy takie jak TOP Women w e-biznesie oferują nie tylko potężny zastrzyk wiedzy, ale mają także ogromny potencjał networkingowy. Pamiętajmy też, że aby osiągnąć sukces, trzeba działać. Wzajemne wsparcie, wymiana doświadczeń i współpraca uczestniczek po programie, to dla nich dodatkowa motywacja, by nie odkładać decyzji o uruchomieniu biznesu na później” – dodaje Małgorzata Ohme.

Małgorzata Ohme jest jedną z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. .
Jest współzałożycielką pierwszej w Polsce najnowocześniejszej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników – MINDGRAM.
Jest też właścicielką portalu dla kobiet ohme.pl i gospodynią Dzień Dobry TVN.