Wydarzenia | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Konferencja Be the e-commerce leader

Konferencja Be the e-commerce leader

XVI Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Be the e-commerce Leader. Nie mogło i nas tam zabraknąć. Fundacja Kobiety e-biznesu również weźmie w niej udział.  Jeśli zastanawiacie się, czy każdy biznes można przenieść do sieci, zapraszamy na wystąpienie Agnieszki Brytan-Jędrzejowskiej, współzałożycielki Fundacji Kobiety e-biznesu. Podczas Konferencji, Agnieszka Brytan-Jędrzejowska weźmie udział w Panelu Ekspertów: „E-commerce hasłem roku 2020. Czy wszystko można przenieść do świata e-commerce?”.

Na uczestników konferencji Be the e-commerce Leader czeka wiele inspirujących wykładów i paneli dyskusyjnych, m.in. o sztucznej inteligencji w e-commerce, dobrych praktykach e-biznesu czy możliwych rozwiązaniach problemów, z którymi zmagają się eksportujące przedsiębiorczynie. Zaproszeni eksperci wspólnie zastanowią się także, w jakim kierunku zmierza e-biznes i jak można wesprzeć właścicieli firm, którzy wdrażają proces digitalizacji w swoich przedsiębiorstwach.

W trakcie panelu dyskusyjnego, Agnieszka podzieli się wiedzą o sytuacji i wyzwaniach kobiet w e-biznesie, bazując na danych z aktualnego badania kobiet działających obecnie w e-commerce i tych, które rozważają ten kanał sprzedaży. Badanie zostało zrealizowane przez Fundację Kobiety e-biznesu wraz z agencją badawczą Atena Research & Consulting (hiperłącze) https://atenaresearch.pl/ i zaprezentowane w raporcie „Potencjał kobiet w e-biznesie. Wiedza o e-commerce”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Be the e-commerce Leader (agenda poniżej) i wysłuchania panelu dyskusyjnego z naszą ekspertką Agnieszką Brytan-Jędrzejowską – w środę, 18.11, w godz. 10:25-10:50.
Wydarzenie odbędzie się w formie transmisji live na Facebooku Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

AGEDA KONFERENCJI

10:00-10:05 – Powitanie Uczestników Konferencji

10:05-10:25 – Jak sztuczna inteligencja zmienia e-commerce, Katarzyna Dorsey, Yosh

10:25-10:50 – Panel dyskusyjny: E-commerce hasłem roku 2020. Czy wszystko można przenieść do świata e-commerce? Prowadząca: Aleksandra Karasińska, paneliści: Katarzyna Wawrzyniak, Agnieszka Brytan Jędrzejowska, Katarzyna Czuchaj-Łagód, Kuba Jedliński

10:50-11:10 – Ludzie nie kupują rzeczy. Ludzie kupują doświadczenia. Trendy i dobre praktyki w e-commerce. Łukasz Wyglądała e-com house

11:10-11:35 – Panel dyskusyjny: Woman Exporters – jakie obawy mają eksportujące przedsiębiorczynie? Jak rozwiązać ich problemy? Prowadzący: Marcin Antosiewicz, panelistki: Karolina Szenk, Maja Justyna, Anna Skórzyńska, Magdalena Kot

11:35-11:45 – Inauguracja VII Edycji Biznes w Kobiecych Rękach. Informacje o programie. Powitanie Uczestniczek i Mentorek.

11:45-11:55 – Zapowiedź bohaterki Be the Change: Aleksandra Więcka

11:55-12:10 – Sesja Be the change – Agnieszka Maciejowska – uczestniczka programu Biznes w Kobiecych Rękach

12:10-12:15 – Zakończenie transmisji online