Wydarzenia | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Konkurs TOP pomysł na e-biznes

Konkurs TOP pomysł na e-biznes

Dzieje się! Program Top Women w e-biznesie w toku, dlatego postanowiłyśmy wystartować z kolejnym konkursem dla naszych zdolnych Uczestniczek. Chcemy motywować nasze Top Women do działania i odważnego sięgania po swoje biznesowe marzenia, więc mamy dla nich nie lada gratkę. Wraz z organizacją płatniczą Visa, organizujemy istną petardę – Konkurs TOP Pomysł na e-biznes! Na czym będzie on polegał?

Uczestniczki mają za zadanie przygotować prezentację swojego pomysłu na e-biznes. Praca zgłoszeniowa powinna zawierać: opis, przedmiot działalności, zasady działania i wstępny biznes plan potrzebny do rozpoczęcia lub rozwinięcia obecnie prowadzonej działalności. Możliwe formy plików: animacje, rysunki, opisy w Word i Power Point.

Kryteria wyboru zwyciężczyń: kreatywność, szczegółowość biznes planu, spełnienie pozostałych warunków koniecznych do udziału w konkursie zgodnie z Regulaminem.

Czas nadsyłania prac: do 27 maja 2021.

 

Jesteśmy dumne z faktu, że łączna pula nagród w konkursie wynosi aż 9.000,00 zł, więc jest o co walczyć! Zwyciężczynie nagrodzimy w następujący sposób:

 

  • I miejsce: 4.000zł
  • II miejsce: 3.000zł
  • III miejsce 2.000 zł

 

Lista nagrodzonych Uczestniczek zostanie opublikowana na stronie www.kobietyebiznesu.pl do dnia 13 czerwca 2021. Nie możemy się już doczekać czym tym razem zaskoczą nas nasze ambitne Top Women. Jesteśmy pewne, że po kilku Modułach w ramach Programu Top Women w e-biznesie ich wiedza odnośnie biznesu online wzrosła na tyle, że będzie to wyrównana walka. Więcej informacji wkrótce!

regulamin-konkursu_TOP pomysl na e-biznes_pdf