Wydarzenia | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Metamorfoza wizerunkowa w programie TOP Women w e-biznesie

Program edukacyjny TOP Women w e-biznesie przygotowuje kobiety do rozpoczęcia prowadzenia biznesu online. To co wyróżnia nasz program to to, że oprócz merytorycznej wiedzy, odpowiednio dobranej tematyki i kilkudziesięciu ekspertów dziewczyny przechodzą również metamorfozę wizerunkową.

Oczywiście to metamorfoza online. Podczas sesji szkoleniowej Panie poznały zasady pielęgnacji twarzy, sposoby na makijaż biznesowy. Niesamowity czas spędzony podczas warsztatów z ubioru, fryzury oraz sposobu biznesowego zachowania.

Po warsztatach z wizerunku Panie miały szansę wziąć udział w konkursie TOP Women look, gdzie nagrodami były zestawy kosmetyków Ziaja, Bell, Gosh i Hebe. Uczestniczki TOP Women w e-biznesie miały za zadanie zaprezentowanie się przed i po wykonaniu makijażu jakie nauczyły się na sesji szkoleniowej. Metamorfozy były niesamowite. Każda z Nas jest piękna nawet bez makijażu ale zdecydowanie umiejętność uwypuklenia piękna twarzy dzięki czerwonej pomadce czy odpowiednim cieniom do oczu pomaga.

Gratulujemy wszystkim Laureatkom nagród.