Wydarzenia | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Nagrody w konkursie TOP pomysł na e-biznes przyznane.

27 maja 2022 odbyła się Gala zakończenia programu TOP Women w e-biznesie edycji 2021/2022.

Prawie 200 uczestniczek półrocznego kursu, w którym przeszły metamorfozę wizerunkową oraz zdobyły wiedzę na temat prowadzenia firmy i e-commerce spotkało się online.

Przez kilka miesięcy uczestniczki miały możliwość zgłoszenia się do konkursu z nagrodami finansowymi, które pomogą im w rozpoczęciu swojej przygody z e-biznesem.

Uczestniczki miały za zadanie przygotować prezentację swojego pomysłu na działalność, prowadzoną głównie w Internecie. Praca zgłoszeniowa powinna była zawierać: opis, przedmiot działalności, zasady działania i wstępny biznes plan potrzebny do rozpoczęcia lub rozwinięcia obecnie prowadzonej działalności. Możliwe formy plików: animacje, rysunki, opisy w Word i Power Point.

Jury konkursowe miało duże wyzwanie. Napłynęło kilkadziesiąt prac konkursowych a kilkanaście z nich prezentowało bardzo wysoki poziom.

Cieszymy się, że program Fundacji Kobiety e-biznesu pomaga im rozwijać skrzydła, dodaje odwagi i wiary w siebie.

Podczas Gali wręczyliśmy trzem Laureatkom konkursu symboliczne dyplomy. Ich prace zostały najwyżej ocenione przez Jury. Kryterium oceny było między innymi: forma i kreatywność prezentacji, pomysł i możliwość jego realizacji, biznes plan na najbliższe 12 miesięcy.

 

Wszystkie Laureatki otrzymują również nagrody pieniężne, które pomogą w rozpoczęciu własnej działalności albo realizacji konkursowego pomysłu.

Poniżej laureatki konkursu TOP pomysł na e-biznes.

Gratulujemy Laureatkom i wszystkim uczestniczkom.! Odwaga i wiara czynią cuda!

Natalia Wasiunyk  I miejsce

Ewa Ostałowska  II miejsce

Żaneta Robak  III miejsce