Wydarzenia | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Spotkanie z Coachem z okazji dnia Kobiet

Spotkanie z Coachem z okazji dnia Kobiet

Z okazji DNIA KOBIET

 

Fundacja Kobiety e-biznesu i Akademia Przedsiębiorcy zaprasza do udziału w webinarze: Bój się i działaj – czyli o mocy kobiet w biznesie oraz motywacji do działania w świecie BANI

Dowiedz się, jak wznieść swoją pewność siebie na nowy poziom, kontrolować emocje i rozprawiać ze swoimi ograniczeniami. Z pomocą naszej ekspertki, Joli Taperek, nauczysz się wprowadzać do swojego życia elementy, które realnie zwiększą jakość Twojego samopoczucia i Twoich relacji oraz pozwolą Ci żyć i pracować tak, jak chcesz. Naucz się tworzyć mental WOW w życiu i biznesie, nawet jeśli świat jest dziś do BANI!

Prowadząca: Jola Taperek
Aktywna przedsiębiorczyni, od 2004 r. właścicielka i dyrektor zarządzająca szkoły języka angielskiego Modern School w Olsztynie. Stworzyła markę Mental WOW Academy, gdzie skutecznie dba o mental w życiu i biznesie. Trenerka mentalna i trenerka biznesu, certyfikowana przez American Certification Institute. Jest też certyfikowanym coachem Noble Manhattan Coaching. Buduje zespoły marzeń i zajmuje się tworzeniem unikatowych doświadczeń klientów (customer experience). Trening mentalny to jej pasja, którą wdraża do świata biznesu.