Czy telefon na raty się opłaca? Czy warto wziąć go od operatora? | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Czy telefon na raty się opłaca? Czy warto wziąć go od operatora?

Czy telefon na raty się opłaca? Czy warto wziąć go od operatora?

Planujesz wymienić swój telefon na nowy? Nie musisz kupować go za gotówkę – możesz też rozłożyć płatność na wiele mniejszych rat. Sprawdź, jakie korzyści zapewnia takie rozwiązanie i dlaczego warto wziąć smartfon na raty od operatora komórkowego.

Koszty zakupu telefonu na raty

Nowy telefon może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na taki jednorazowy wydatek. Jeśli weźmiesz smartfon na raty, możesz opłacać urządzenie ze swoich bieżących dochodów. Miesięczna rata nie powinna zbytnio obciążyć Twojego domowego budżetu – jej wysokość zależy głównie od ceny urządzenia oraz okresu spłaty. Płatności mogą być powiększone o oprocentowanie, ale często możesz spotkać opcję kupna telefonu na raty 0%.

Jeśli zamówisz smartfon na raty, możesz wybierać spośród najnowszych modeli, które mają świetne podzespoły, w tym sporą ilość pamięci wewnętrznej i RAM, wydajny procesor oraz pojemną baterię. Najnowsze urządzenia są także wyposażone w dobry aparat, który pozwala robić wysokiej jakości zdjęcia i nagrywać filmy nawet w standardzie 4K. Telefon powinien także obsługiwać nowoczesne funkcje, w tym 5G czy NFC.

Smartfon na raty od operatora – czy warto?

Telefon na raty możesz kupić nie tylko w sklepie, ale także u operatora komórkowego. Taka opcja pozwala wygodnie opłacać telefon – przy okazji regulowania płatności za abonament. Operatorzy komórkowi zapewniają duży wybór modeli różnych popularnych marek, a wszystkie smartfony to całkowicie nowy sprzęt – objęty gwarancją producenta.

Warto wybrać telefon na raty od operatora również ze względu na to, że można w ten sposób uniknąć pośrednictwa banku i związanych z tym formalności. Dzięki temu znacznie szybciej otrzymasz urządzenie, które wybierzesz i zamówisz. Nie musisz się także obawiać obniżenia swojej zdolności kredytowej. Niektórzy operatorzy oferują wybrane modele w promocyjnej cenie, co pozwoli Ci dodatkowo zaoszczędzić pieniądze.

Zamów telefon na raty 0% u doradcy Netii

Chcesz kupić smartfon na raty 0% – bez żadnych dodatkowych opłat? Wybierz i zamów telefon od Netii. Operator oferuje urządzenia wielu znanych marek – Xiaomi, Apple, Motorola, Samsung czy Huawei. Telefony na raty 0% są dostępne dla klientów, którzy korzystają z dowolnej usługi od Netii – nie tylko pakietu dla telefonu komórkowego, lecz także telewizji, internetu stacjonarnego czy mobilnego.

Telefon zamówisz w prosty sposób na stronie internetowej Netii. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych modeli, klikniesz przycisk „Zamów” i podasz swój numer telefonu. Wkrótce zadzwoni do Ciebie ekspert produktowy i pomoże kupić telefon na raty!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy