Internet dla klientów biznesowych | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Internet dla klientów biznesowych

Internet dla klientów biznesowych

Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą na co dzień stają przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest wybór dostawcy Internetu. Zarówno duże, jak i małe firmy muszą mieć stały i bezpieczny dostęp do sieci. Czym powinna charakteryzować się dobra oferta dla klientów biznesowych?

Czym się wyróżnia dobry Internet dla firm? 

Współcześnie trudno sobie wyobrazić firmę, która nie ma własnej strony internetowej lub konta e-mail. Przedsiębiorcy coraz częściej przenoszą kluczowe obszary działania swoich firm do sieci. Firmy korzystają z zaawansowanych platform do prowadzenia księgowości, organizowania czasu pracy lub przydzielania zadań pracownikom. Aby wykonać te wszystkie czynności, trzeba mieć stały dostęp do Internetu. 

Na rynku znajdziesz wiele ofert, spośród których musisz wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Dobry Internet powinien być szybki, bezpieczny i niezawodny. Połączenie musi umożliwiać sprawne wysyłanie i pobieranie danych niezależnie od miejsca, w którym aktualnie znajduje się pracownik, oraz niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych. 

Te wszystkie cechy posiada Internet światłowodowy. Łącze światłowodowe zapewnia nieograniczony dostęp do sieci, a dostarczany w ten sposób sygnał jest wyjątkowo odporny na zakłócenia. 

Światłowód to bardzo cienki przewód zrobiony z włókna szklanego i tworzyw sztucznych, który jest wykorzystywany do przesyłania danych cyfrowych za pomocą fali świetlnej. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się zarówno w domach prywatnych, jak i w firmach.

Symetryczny światłowód dla firm

Stały i wygodny dostęp do Internetu to podstawa, jeśli chcesz, żeby Twoja firma dobrze funkcjonowała i osiągała coraz lepsze wyniki. 

Doskonałym rozwiązaniem dla biznesu jest symetryczny światłowód. Gwarantuje on identyczną lub bardzo zbliżoną prędkość dla pobierania i wysyłania danych. Z jego pomocą bez problemu wyślesz do klienta ważny projekt lub szybko pobierzesz niezbędne pliki. Duża przepustowość sprawia, że z symetrycznego światłowodu może korzystać wielu pracowników naraz, co znacząco zwiększa komfort i wydajność pracy. 

Wybierając Internet dla firm, warto zwrócić uwagę na warunki oferowane przez dostawcę. Przed podjęciem decyzji sprawdź ceny poszczególnych pakietów i porównaj je między sobą. Sytuacja w wielu branżach jest dynamiczna, dlatego warto znaleźć ofertę, która będzie elastyczna i idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. 

Internet światłowodowy dla firm od INEA – dlaczego warto? 

Internet światłowodowy ma wiele niekwestionowanych zalet, które sprawiają, że jest wart rozważenia. INEA proponuje swoim klientom specjalne pakiety Internetu dla firm, w ramach których możesz zdecydować się na Internet Standard lub Internet Premium. Jeśli chodzi o dostępne prędkości: 

  • pakiet Internet Standard – to usługa dostępna w różnych prędkościach aż do 1GB/s
  • pakiet Internet Premium – to usługa, która umożliwia elastyczny dobór przepływności do 1GB/s. W zależności od potrzeb, istnieje możliwość skorzystania z takiej usługi na łączu światłowodowym o przepływności 10Gb/s. 

Stabilność

Łącze światłowodowe jest wyjątkowo stabilne i doskonale sprawdza się w każdej branży. Wybierając ofertę od INEA, możesz liczyć również na wysokie SLA, co oznacza, że dostępność Twoich usług będzie utrzymywała się na poziomie 99,9% w skali roku. Dodatkowo klienci, którzy zdecydują się na opcję Silver Platinum, zyskują gwarancję, że ewentualne awarie zostaną usunięte w ciągu zaledwie 8 godzin.

Pełne wsparcie techniczne

INEA oferuje swoim klientom biznesowym wsparcie techniczne i stały monitoring sieci. W efekcie nie musisz się obawiać długich przerw w dostępności Twoich usług. Każdy błąd zostanie szybko zauważony i wyeliminowany, dzięki czemu nie odnotujesz strat finansowych, a Twoja firma będzie mogła bez przeszkód się rozwijać.

Skalowalność i bezpieczeństwo

Kolejnym atutem oferty INEA jest skalowalność, czyli możliwość zwiększenia pasma na każdym etapie współpracy i dostosowania usługi do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. 

Przedsiębiorstwa na co dzień przechowują i przesyłają wiele poufnych danych. Eksperci z INEA zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa na firmowych stronach i serwerach. Dlatego klienci ze stałym, publicznym adresem IP mogą skorzystać z usługi ANTY-DDoS, która gwarantuje wysoką ochronę przed atakami DDoS.

Jak widać, wybór dostawcy Internetu ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania wielu obszarów w firmie. Jeśli chcesz oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, znajdź pakiet, który będzie idealnie dostosowany do prowadzonych przez Ciebie działań. Internet światłowodowy INEA to sprawdzone rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy