Jak enova365 może zrewolucjonizować Twoje procesy biznesowe? | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Jak enova365 może zrewolucjonizować Twoje procesy biznesowe?

Jak enova365 może zrewolucjonizować Twoje procesy biznesowe?

System enova365 to wyjątkowo elastyczne narzędzie do zarządzania różnymi obszarami przedsiębiorstwa. Podobnie jak inne oprogramowania typu ERP, platforma ta zawiera w sobie szereg współpracujących ze sobą funkcjonalności. Wdrożenie systemu enova365 może znacząco usprawnić działanie firmy pod kątem organizacyjnym, a w rezultacie efektywnie wpłynąć na realizację poszczególnych procesów biznesowych.

Zintegrowany i aktualizowany system

Oprogramowanie enova365 jest na bieżąco aktualizowane do dynamicznie zmieniających się przepisów prawnych, co daje pewność bezpiecznego i zgodnego z rodzimym ustawodawstwem prowadzenia biznesu. System opracowano też w technologii, która daje możliwość bezpośredniej integracji ze specjalistycznymi narzędziami branżowymi. Wszystkie niezbędne funkcje są dzięki temu dostępne z poziomu pojedynczej aplikacji ERP. Oprogramowanie to kompleksowo porządkuje poszczególne procesy realizowane w przedsiębiorstwie, ułatwiając zarządzanie informacjami, usprawniając przepływ dokumentów oraz ułatwiając podejmowanie najważniejszych decyzji biznesowych.  Wdrożenie enova oszczędza cenny czas i redukuje koszty, automatyzując powtarzalne czynności oraz podnosząc efektywność współpracy całego zespołu.  

Kompleksowa kontrola i szybki dostęp

Oprogramowanie enova365 łączy w sobie elementy automatyzacji procesów z utrzymywaniem kontroli nad ich realizacją, zapewniając przy tym wsparcie technologiczne dla wszystkich aspektów związanych z prowadzeniem biznesu. System ten posiada modułu poświęcone konkretnym obszarom działalności, włącznie z finansami, sprzedażą, logistyką czy kadrami i płacami. Oprogramowanie może być dostępne w modelu chmury obliczeniowej, który pozwala na umieszczenie poszczególnych zasobów firmy na zewnętrznym serwerze. Jego zarządzaniem zajmuje się zewnętrzny dostawca za pośrednictwem internetu, dzięki czemu dostęp do danych pozostaje aktywny o każdej porze i z dowolnego miejsca. Oprogramowanie ERP enova365 jest też dostępne w modelu subskrypcyjnym, bazującym na stałej opłacie abonamentowej za poszczególne funkcje. Inwestor zyskuje też dostęp do infrastruktury IT dla swojej instalacji, włącznie z serwerami i innymi zasobami. Takie rozwiązanie zapewnia ogromną swobodę działania, a jednocześnie sprzyja podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych.  

Duże możliwości konfiguracyjne

System informatyczny enova365 odznacza się wyjątkowo rozbudowanymi możliwościami konfiguracyjnymi, co wynika z jego zaawansowania technologicznego. Oprogramowanie posiada bogaty zakres funkcji przystosowanych do elastycznego modelu pracy, włącznie z pracą zdalną. Z systemu w odpowiedniej wersji można korzystać w klasycznym w wariancie desktopowym, a także poprzez przeglądarkę lub aplikację mobilną. System posiada też liczne rozwiązania w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów czy samoobsługi pracowniczej. Na szczególną uwagę zasługują opcje dotyczące ewidencji czasu pracy, prowadzenia projektów czy komunikacji zespołu. Specjalistyczne wdrożenia ERP enova365 dla licznych branż oferuje autoryzowany partner tego oprogramowania, czyli ceniona firma XLE. Klienci mają też do wyboru indywidualne integracje, dodatki i inne rozwiązania dopasowane do zróżnicowanych potrzeb.

Analizy i wskaźniki

Oprogramowanie enova jest przystosowane do zbierania informacji z wszystkich działów firmy, a także przedstawiania na ich podstawie kompleksowych analiz w formie wskaźników, tabel i wykresów. Taka funkcjonalność wspiera przedsiębiorstwo na wielu poziomach. Nie tylko pomaga w efektywnym zarządzaniu firmą poprzez złożone badania sytuacji rynkowej, wewnętrznych danych sprzedażowych czy działań konkurencji, ale też dostarcza wielu cennych informacji przydatnych dla dyrektorów, managerów i innych członków zarządu. System pozwala też na swobodne definiowanie własnych wskaźników efektywności, ułatwiających sprawne monitorowanie postępów w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Zintegrowane narzędzia są proste w nawigacji, dzięki czemu umożliwiają wygodne generowanie raportów i zestawianie danych w różnych formach poddawanych personalizacji.  

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy