Jakie korzyści przynosi wakacyjny wyjazd w kobiecym gronie? | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Jakie korzyści przynosi wakacyjny wyjazd w kobiecym gronie?

Jakie korzyści przynosi wakacyjny wyjazd w kobiecym gronie?

Wyjazdy w towarzystwie samych kobiet to coraz popularniejszy trend wakacyjnych podróży. Poza odpoczynkiem i nabraniem dystansu do codzienności, otoczenia i obowiązków kobiety pragną relaksu, stawiają na rozwój osobisty oraz skupienie się nad wrażliwą naturą kobiecości. Dlatego „babski” wyjazd jest idealnym rozwiązaniem, szczególnie kiedy dodatkowo zaplanujemy pobyt pośród malowniczych górskich scenerii. Jego długość zapewne będzie uzależniona od możliwych wolnych terminów, zorganizowania opieki nad dziećmi oraz ustalenia przynajmniej skróconego planu wyjazdu – jednak przy odrobinie zaangażowania każdej paczce przyjaciółek bez wątpienia uda się go zorganizować!

Tygodniowe wczasy w górach – doskonały sposób na zadbanie o siebie

Pierwszym elementem udanego kobiecego wyjazdu jest wybór luksusowego ośrodka zapewniającego idealne warunki zamieszkania oraz dodatkowe atrakcje umilające urlop w górach. Hotel z basenem gwarantujący pełne wyżywienie, z szeroką ofertą zabiegów kosmetycznych oraz świetnie wyposażone centrum SPA pozwoli na maksymalne zadbanie o każdą z uczestniczek wyjazdu, bez względu na wiek. Korzystanie z wszelkich udogodnień oraz okolicznych atrakcji wpłynie na pełne radości i efektywne wykorzystanie czasu podczas tygodniowych wczasów w górach.

Aktywne spędzanie czasu – fantastyczne tygodniowe wczasy w górach

Jednym z ciekawych polskich pasm górskich jest Beskid Sądecki, gdzie jest położona urokliwa i malownicza miejscowość uzdrowiskowa Krynica-Zdrój, która o każdej porze roku ma do zaoferowania moc atrakcji. Jeśli kochacie piesze wycieczki, znajdziecie tu wiele szlaków doskonałych na przyjemne wędrówki lub nordic walking. Możecie wybrać popularny, łatwy i krótki żółty szlak prowadzący dookoła Krynicy-Zdrój albo dłuższy szlak niebieski wiodący przez obrzeża uzdrowiska. Na doświadczone i dysponujące doskonałą kondycją fizyczną panie czekają trzy czarne szlaki w obrębie Krynicy Zdrój.

Góra Parkowa i Jaworzyna, na które można wjechać kolejką lub wejść pieszo, oraz Góra Krzyżowa, do której prowadzi żółty szlak, to jedne z kilku punktów widokowych, z których można podziwiać wyjątkowe krajobrazy niezwykle uprzyjemniające urlop w górach. Hotel z basenem to doskonałe miejsce, gdzie można się odprężyć, zażywając kąpieli z widokiem na góry. Relaksująca i ujędrniająca sauna fińska przyniesie odpoczynek po wędrówkach górskimi szlakami. Kojąca kąpiel bąbelkowa w jacuzzi będzie z kolei przyjemnym masażem niwelującym ból i napięcie mięśni, redukującym poziom stresu, poprawiającym krążenie i zbawiennie wpływającym na wzrost poziomu endorfin – hormonów szczęścia. Wizyta w centrum SPA idealnie wpłynie na samopoczucie i poprawi nastrój. Świetną atmosferę po relaksujących atrakcjach hotelowego SPA warto kontynuować w klimatycznej restauracji. Przepyszne posiłki skomponowane z lokalnych produktów, niepowtarzalne smaki i wyjątkowe aromaty, którymi charakteryzuje się autorskie menu szefa kuchni, a także, co bardzo istotne, towarzystwo przyjaciółek złożą się na komfortowe tygodniowe wczasy w górach.

Urlop w górach – hotel z basenem i atrakcyjne zabiegi upiększające

Zaopiekowanie się sobą oraz głęboki, relaksujący oddech od codzienności w towarzystwie bliskich kobiet jest wspaniałą inspiracją do zmian, które warto wprowadzić w życie po zakończeniu wyjazdu. Wspólnie spędzany czas to też fantastyczna okazja do zadbania o urodę. Ekskluzywne zabiegi oferowane w hotelu dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb każdej z pań natychmiast przyniosą widoczne rezultaty. Wygodną opcją jest skorzystanie z kompleksowo skomponowanych pakietów. Dzięki poradom udzielanym przez profesjonalny personel można zadbać o dobre rezultaty w pielęgnowaniu urody również po powrocie.

Tygodniowe wczasy w górach – wspólne doświadczanie uroków Krynicy-Zdrój

Pełna atrakcji Krynica-Zdrój jest miejscem, gdzie podczas relaksujących spacerów możemy podziwiać m.in. zabytkowe Pijalnie Wód Mineralnych, w których spróbujemy wód z krynickich źródeł. Ciekawym miejscem jest deptak – najbardziej zaludnione miejsce miasta pełne perełek architektonicznych, które były świadkami czasów największej świetności uzdrowiska. Warto też zajrzeć do Muzeum Nikifora i obejrzeć dzieła tego wyjątkowego artysty. Inne ciekawe miejsce to Kamianna leżąca w odległości 17 km od Krynicy. Ta placówka muzealna mieści się na terenie Pasieki Barć. Możemy tu kupić wspaniały miód oraz propolis, czyli pszczele mleczko doskonałe do produkcji kremów, maści i roztworów EEP służących do apiterapii (leczenia produktami pszczelimi).

Wyjazd w towarzystwie zaprzyjaźnionych kobiet to okazja do odpoczynku, relaksu i wzajemnego zrozumienia. Ten czas może stanowić przestrzeń do zwerbalizowania często nieuświadomionych potrzeb. Zatrzymanie się i lepsze poznanie siebie niesie za sobą większy komfort życia i spokój. To wszystko może Ci dać udany kobiecy urlop w górach. Hotel z basenem i innymi interesującymi udogodnieniami jest doskonałym miejscem na wypoczynek w doborowym towarzystwie.

Artykuł sponsorowany.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy