P24NOW nowa metoda płatności dla e-zakupów | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

P24NOW nowa metoda płatności dla e-zakupów

P24NOW nowa metoda płatności dla e-zakupów

Na rynku płatności pojawiła się nowa ogólnodostępna metoda płatności „trzy w jednym” z limitem odnawialnym aż do 10 000 zł. Płatność odroczona jest do 54 dni i korzystne raty. Wybór sposobu spłaty jest możliwy każdorazowo przy płaceniu za zakupy P24NOW.

Płatności odroczone w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością.

Śledzimy trendy i oczekiwania rynku. Płatności odroczone w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością. Zależało nam na tym, żeby dać klientowi dużą elastyczność, jeśli chodzi o wybór sposobu płatności. Połączenie limitu odnawialnego, rat oraz płatności odroczonych to przyjazny, wygodny produkt, w którym klient decyduje w jakiej formie chce zapłacić za zakupy. Dla naszych partnerów biznesowych to szansa na zwiększenie koszyka zakupowego i konwersji, co finalnie przełoży się na rentowność biznesu – mówi Jacek Kinecki CCO serwisu Przelewy24

Sprzedający otrzymuje zapłatę od razu po dokonaniu zakupu przez klienta

Co ważne – sprzedający otrzymuje zapłatę od razu po dokonaniu zakupu przez klienta, nie martwiąc się formalnościami pomiędzy klientem a bankiem. A te również ograniczone są do minimum. Procedura uruchomienia limitu jest szybka i przyjazna. Klient wypełnia wniosek tylko raz, a z przyznanego limitu korzysta podczas kolejnych zakupów. Ciągła dostępność środków w wirtualnym portfelu zapewnia możliwość korzystania z nadarzających się okazji zakupowych oraz bezpieczeństwo w razie nieplanowanych, nieprzewidzianych wydatków.

Limit P24NOW jest odpowiedzią na dzisiejsze trendy konsumenckie

Limit P24NOW jest odpowiedzią na dzisiejsze trendy konsumenckie, w których klienci oczekują szybkiego dostępu do finansowania wszelkiego rodzaju towarów, usług czy subskrypcji, bez konieczności wypełniania wniosków kredytowych za każdym razem. To odpowiedz na potrzeby konsumentów, która daje dostęp do elastycznego, odnawialnego, całodobowego finansowania, dzięki któremu płatność za bieżące e-zakupy można odłożyć w czasie lub rozłożyć na dogodną liczbę rat. To ważne, aby klienci mieli poczucie swobody przy dokonywaniu zakupów internetowych wiedząc, że za bezpieczeństwo realizowanych przez nich płatności odpowiadają rynkowi eksperci – Przelewy24 oraz Santander Consumer Bank.

Aktywacja P24NOW w sklepie nie wymaga dodatkowych prac developerskich

Aktywacja P24NOW w sklepie nie wymaga dodatkowych prac developerskich ani formalności po stronie merchantów. Produkt został zaprojektowany tak, aby zarówno partnerom biznesowym jak i kupującym zapewnić komfort, bezpieczeństwo i łatwość obsługi na każdym etapie. Forma płatności P24NOW sprawdzi się w wielu branżach.

Link do strony: https://www.p24now.pl/

Zaglądaj do naszej strefy wiedzy https://www.kobietyebiznesu.pl/strefawiedzy/

Materiał przygotowany z Przelewy24

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy