Sprzedajesz na Allegro? Musisz to wiedzieć | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Sprzedajesz na Allegro? Musisz to wiedzieć

Sprzedajesz na Allegro? Musisz to wiedzieć

ORLEN Paczka uruchamia nowy model współpracy ze sklepami działającymi na platformie Allegro. Od teraz sprzedawcy mogą dodać ORLEN Paczkę do swoich ofert jednym kliknięciem w panelu Allegro. Dodatkowo do końca roku ORLEN Paczka oferuje bezpłatne odbiory kurierskie, bez minimum logistycznego. Ta strategiczna zmiana pozwala wszystkim sprzedającym udostępniać wygodne dostawy do ponad 10 000 automatów paczkowych i punktów odbioru ORLEN Paczki.

Dodaj ORLEN Paczkę do ofert na Allegro i skorzystaj z darmowego odbioru paczek przez kuriera

Nowy model współpracy zakłada możliwość dodania dostawy ORLEN Paczką do ofert bezpośrednio w panelu sprzedawcy na Allegro. Sklep nie musi martwić się umowami i formalnościami. Wszystko, czego potrzebują sprzedający to jedno kliknięcie, aby udostępnić dostawę ORLEN Paczką. Proces rozliczeń odbywa się za pośrednictwem platformy Allegro, co jeszcze bardziej ułatwia współpracę.

Zamawianie kuriera jest proste dzięki narzędziu „Wysyłam z Allegro”. A co najważniejsze, ORLEN Paczka oferuje bezpłatne odbiory paczek przez kuriera, nie ma żadnego minimum logistycznego. Oferta na bezpłatne odbiory obowiązuje do końca 2023 roku.

Dodaj ORLEN Paczkę, aby pozostać w programie Allegro SMART!

Od 25 października Allegro wprowadza nowe zasady w programie SMART!, który wpłynie na wszystkich sprzedawców. ORLEN Paczka to odpowiedź na te zmiany. Aby nadal oferować bezpłatną dostawę w SMART! sprzedawca musi dodać trzy metod dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru. ORLEN Paczka to metoda dostaw, która pozwoli sprostać tym nowym wymaganiom.

Klienci doceniają ORLEN Paczkę

ORLEN Paczka zdobyła uznanie klientów. Aż 91% z nich ocenia tę usługę bardzo dobrze. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na trzy kluczowe czynniki:

  • dostawa w 1 dzień – 98% przesyłek odebranych z e-sklepów dostarczanych jest w  kolejnym dniu roboczym
  • 10 000 automatów paczkowych i punktów odbioru
  • wygoda korzystania z aplikacji mobilnej – umożliwia ona monitorowanie przesyłki oraz bezdotykowy odbiór z automaty paczkowego za pomocą kodu QR lub zdalnego otwierania skrytki

Szybka dostawa w 1 dzień

98% przesyłek odebranych z e-sklepów przez kurierów ORLEN Paczki dostarczanych jest już w kolejnym dniu roboczym. E-sklepy, które nie korzystają z odbiorów kurierskich mogą nadać przesyłki w automatach paczkowych lub punktach nadawczych, których jest już ponad 10 000. Aż 82% paczek nadanych w automacie paczkowych lub punkcie nadawczym do godziny 16:00 dostarczanych jest następnego dnia roboczego. To gwarantuje, że przesyłki dotrą do klientów szybko, zwiększając ich satysfakcję zakupową.

ORLEN Paczka posiada własną sieć logistyczną i flotę kurierską

Cały proces logistyczny realizowany jest przy użyciu własnych zasobów ORLEN Paczki. Kurierzy ORLEN Paczki odbierają przesyłki bezpośrednio z e-sklepów i dostarczają je do punktów odbioru, korzystając z oznakowanych samochodów. Terminowość dostaw gwarantuje rozbudowana sieć centrów logistycznych i zautomatyzowana sortownia centralna, zlokalizowane w strategicznych punktach

Źródło: Materiał Partnera

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy