Wycieraczki z logo firmy — czy warto wybrać? | Fundacja Kobiety e-biznesu
biuro@kobietyebiznesu.pl

Wycieraczki z logo firmy — czy warto wybrać?

Wycieraczki z logo firmy — czy warto wybrać?

Wycieraczka to centralny punkt domu, biura, hotelu czy restauracji. Każdy, kto pierwszy wejdzie do takiego budynku, styka się z wycieraczką. Wycieraczki z logo znacząco wpływają na pierwsze wrażenie, jakie zrobi na Tobie odwiedzający. To pierwsze wrażenie jest często decydujące. Jednak solidne antypoślizgowe wycieraczki z logo mają nie tylko zaletę estetyczną, ale także praktyczną. Pomaga zatrzymać brud i wilgoć, utrzymując podłogę w czystości. Wysokiej jakości wycieraczka z logo jest niezbędna zwłaszcza w biurach, restauracjach czy hotelach, gdzie każdego dnia przewija się wiele osób. Dobra wycieraczka chroni wykładzinę podłogową, a tym samym pozwala zaoszczędzić na kosztach sprzątania.

Wycieraczki z logo — profesjonalny wygląd dzięki personalizacji

Personalizowane wycieraczki z logo zapewniają bardzo profesjonalny wygląd. Jest to oryginalna ozdoba dla Twojej firmy. Klient z pewnością zauważy ten drobny detal. Jest możliwość, wybrania na dywanie, dowolnego wzoru bądź logo. Firma sprzedająca ten towar dołoży wszelkich starań, aby był on wykonany w jak najwyższej jakości.

Maty podłogowe z logo — wzmocnienie identyfikacji wizualnej firmy

Personalizowane wycieraczki z logo Twojej firmy to inwestycja w Twój profesjonalny wygląd. Trwałe markowe maty podłogowe to prosty, ale skuteczny sposób na poprawę profesjonalnego wyglądu i zwiększenie świadomości marki. Używanie wycieraczki z Twoim logo pokazuje, że zwracasz uwagę na szczegóły i jesteś dumny ze swojej tożsamości korporacyjnej. Dobrze zaprojektowana wycieraczka może pomóc Twojej firmie wywrzeć trwałe wrażenie na klientach.

Dywaniki z logo — Dla obszaru biznesowego

W sklepie wycieraczki z niestandardowym logo mogą pomóc przyciągnąć uwagę klientów i zbudować świadomość marki. Wycieraczka z nadrukiem Twojego imienia i nazwiska oraz logo firmy to prosty sposób na upiększenie recepcji i uczynienie Twojej firmy niezapomnianą. Solidna, nadająca się do prania mata z logo pochłania brud i wilgoć oraz chroni pomieszczenia.

Personalizowane wycieraczki z logo mają wszechstronne zastosowanie

Maty z logo nie tylko przyciągają wzrok, ale są również funkcjonalne. Bo wspaniale jest wycierać stopy o podłogę. Maty wejściowe z logo wytrzymają wiele. Do produkcji naszych mat podłogowych z logo używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Maty te są pokryte gumą, dzięki czemu są antypoślizgowe i bardzo trwałe. Nie ma znaczenia, czy mata z logo znajduje się w sklepie, biurze, aptece, gabinecie lekarskim, restauracji czy na terenie prywatnym.

Źródło: techem-wycieraczki.com.pl/sklep/Wycieraczki-z-logo/

Wycieraczki z logo firmy jako dodatkowy element bezpieczeństwa w pracy

Maty antypoślizgowe (wycieraczki z logo firmy) nadają się do wszelkiego rodzaju obiektów przemysłowych, w których przebywa duża liczba osób i gdzie używa się wielu pojazdów, np. wózków widłowych. Zmniejszają ryzyko upadków lub ostrzegają przed różnymi niebezpieczeństwami. Gumowe dywaniki podłogowe świetnie nadają się do tego typu zadań wykonane z utwardzanej i elastycznej, odpornej na ścieranie gumy. Dzięki możliwości zamontowania profilu rampy mogą być wykorzystywane podczas transportu. Ich specjalna konstrukcja antypoślizgowa zapobiega przesuwaniu się ładunku.

Wysoka jakość używanych materiałów do produkcji

Do produkcji wycieraczek z logo stosuje się różnego rodzaju materiały w zależności od technologii procesu drukowania. Do wyboru głównie są standardowe, zewnętrzne oraz fotorealistyczne maty podłogowe. Te pierwsze są stosowane głównie do wewnątrz, ponieważ promieniowanie UV może zniszczyć logo. Ten drugi rodzaj wykonywany jest z weluru lub z tzw. włókna trawy. Ten ostatni jest najbardziej wytrzymały i nadaje się na zewnątrz oraz do wnętrza. Dzięki stabilnemu, gumowanemu tyłowi leży idealnie płasko na podłodze — nawet po długim okresie użytkowania. Konkretny rodzaj wycieraczki z logo zostanie dopasowany przez zakład produkujący ten towar, aby spełniała Twoje oczekiwania.

Podsumowanie

Zdecydowanie warto jest wybrać wycieraczki z logo firmy, ponieważ poprawiają estetykę Twoich pomieszczeń, zbierają brud, budują pozytywny wizerunek Twojej firmy, wyglądają profesjonalnie oraz mogą służyć jako przyjazny element bezpieczeństwa w pracy. Dodatkowo przyciąga uwagę klientów oraz jest pewnym elementem marketingowym.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy